Defender OCTA: jauns augstas veiktspējas supervaronis

Defender OCTA: jauns augstas veiktspējas supervaronis
  • Britu piedzīvojumu zīmols Defender 2024. gadā laidīs klajā jaunu augstas veiktspējas visurgājēju.

  • Jaunais Defender OCTA būs visu laiku jaudīgākais Defender ar V8 Twin Turbo dzinēju.

  • 6D Dynamics balstiekārta ar gareniskās un sāniskās stabilitātes kontroli nodrošina izcilu veiktspēju bezceļā.

  • Turpmāk visus Defender flagmaņus rotās jauna dimantu iedvesmota grafika.

  • Defender Elements pasākumu sērija potenciālajiem klientiem sniegs ekskluzīvu ieskatu jaunajā Defender OCTA modelī.

  • Klienti, kurus interesē pirmais Defender OCTA izlaidums, aicināti jau tagad sazināties ar vietējo pārstāvi, jo 2024. gadā Baltijai tiks piešķirti tikai divi auto.

Oriģinālais britu piedzīvojumu zīmols Defender 2024. gadā laidīs klajā jaunu augstas veiktspējas visurgājēju – jauno Defender OCTA. Jaunais Defender flagmanis būs izturīgākais, jaudīgākais un greznākais modelis un ļaus Defender zīmolam iekarot jaunu tirgus teritoriju.

Marks Kamerons, Defender rīkotājdirektors: "Defender ir sinonīms apvidus braukšanai, un tā pirmsākumi meklējami 1948. gada 1. sērijā. Defender OCTA to pacels jaunā līmenī ar iespaidīgu stāju, inovatīvām tehnoloģijām un apbrīnojami uzmanīgi izstrādātām detaļām. Ar pārsteidzošu veiktspēju un drosmīgu jaunu attieksmi tas ļaus mūsu klientiem mesties vēl mežonīgākos piedzīvojumos ar vēl iespaidīgāku luksusu."

Defender OCTA būs aprīkots ar V8 Twin Turbo vieglā hibrīda benzīna dzinēju un klasē vadošo 6D Dynamics pneimatisko balstiekārtu, kas nodrošina ekstrēmu veiktspēju jebkādā apvidū. 6D Dynamics sistēma nodrošinās Defender OCTA nepieredzētas iespējas, komfortu un stabilitāti gan uz ceļa, gan bezceļā.

Hidrauliski savienotā 6D Dynamics tehnoloģija ietver inovatīvu gareniskās un sāniskās stabilitātes kontroli, kas Defender OCTA saglabās gandrīz nemainīgu virsbūves pozīciju paātrinājuma, bremzēšanas un pagriešanās laikā uz ceļa, kā arī maksimāli palielinās neatkarīgās balstiekārtas riteņu gājienu vissarežģītākajā bezceļā.

OCTA nosaukums radies no dimanta astoņstūra jeb oktaedra formas, kas atspoguļo automobiļa luksusa īpašības – dimants ir viscietākā dabā sastopamā viela uz Zemes un slavens kā dārgakmens.

Defender flagmani tagad grezno jauna rombveida signatūra. Tā parādās uz vairākām interjera un eksterjera detaļām, tostarp kā glancēti melns dimants mehāniski apstrādātā un smilšstrūklas tehnikā slīpētā titāna diskā uz katra Signature Graphic paneļa. Titāns ir izvēlēts arī tāpēc, ka tas ir izturīgs un noturīgs pret dabas ietekmi.

Marks Kamerons saka: "Defender OCTA nosaukums un signatūra apliecina šī auto spēku, izturību un pievilcību. Turklāt jaunā signatūra ir īpaši nozīmīga arī ar to, ka pirmo reizi tā būs redzama šajā Defender, bet turpmāk rotās visus Defender flagmaņus."

Defender OCTA ir piedzīvojis vissmagākos izstrādes apstākļus visā Defender vēsturē – no Zviedrijas sniega un ledus līdz Dubaijas tuksnesim, no Nirburgringas asfalta līdz Moabas klinšu takām.

Pirms flagmaņa oficiālās atklāšanas potenciālie pircēji tiks aicināti apmeklēt ekskluzīvus ieskata pasākumus, kas būs daļa jaunās globālās Defender Elements sērijas. Klienti, kas vēlas reģistrēties pirmajam Defender OCTA izlaidumam, aicināti jau tagad sazināties ar savu Defender pārstāvi.