Land Rover sniedz ieskatu par jauno Range Rover modeli

LAND ROVER

Land Rover uzsācis laika atskaiti līdz jaunā Range Rover pasaules pirmizrādei, publicējot jaunā luksusa modeļa pirmo attēlu.


 • Pasaules pirmizrāde: jaunais Range Rover globālo debiju piedzīvos otrdien, 26. oktobrī, pulksten 20.45 (22.45 pēc Latvijas laika)

 • Moderna luksusa dizains: pirmais attēls sniedz oficiālu ieskatu par jauno luksusa SUV

 • Skatieties tiešraidi: pievienojies prezentācijai no pulksten 22.40 Land Rover YouTube kanālā

 • Uzziniet vairāk: pieraksties jaunākās informācijas saņemšanai vietnē landrover.com/newrangerover

 • Esiet pirmais: pasūtījumu pieņemšana sākas līdz ar modeļa pasaules debiju 26. oktobrī

 • Land Rover sniedzis pirmo ieskatu par jauno Range Rover vēl pirms tā pasaules pirmizrādes.

  Piecas desmitgades Range Rover ir bijis novatorisma celmlauzis. Būdams augstākās klases luksusa SUV, tas ir izpelnījies nepārspētu statusu aristokrātu, politiķu, biznesa līderu un slavenību vidū visā pasaulē, apvienojot pirmšķirīgu izsmalcinātību un neatkārtojamas spējas.

  “Jaunais Range Rover ir automobilis ar neatkārtojamu raksturu, sākot no tā eksterjera atturīgā dizaina un beidzot ar interjera mierpilno atmosfēru. Balstīts radošā intelektā un vēlmē sasniegt perfekciju, tas neseko modei vai tendencēm, bet gan modernisma dizaina filozofijai, apvienojot vairāk nekā 50 gadu evolūciju, – tas vienkārši ir visiekārojamākais Range Rover, kāds jelkad radīts,” saka Juste Jaruše, Jaguar Land Rover zīmola vadītāja Baltijas valstīs.

  Apmeklējiet Land Rover YouTube kanālu, lai noskatītos jaunā Range Rover pasaules pirmizrādi 26. oktobrī pulksten 22.40 pēc Latvijas laika.

LAND ROVER