PLATINUM PROGRAMMA

PLATINUM PROGRAMMA

PLATINUM programma

Braucot Jums jājūtas droši un pasargātiem no nepatīkamiem pārsteigumiem arī tad, ja automobili izmantojat vairākus gadus un tā ražotāja garantija jau beigusies. Ļaujiet ražotāja Land Rover apmācītajiem meistariem parūpēties par Jūsu automobili pēc tā garantijas perioda beigām, lai tiktu nodrošināta pastāvīga automobiļa apkope un tas darbotos tieši tā, kā tam jādarbojas. Jo vecāks kļūst automobilis, jo vairāk uzmanības tam nepieciešams, taču tas nebūt nenozīmē, ka jāpalielinās arī plānotās apkopes izmaksām.

Platīna pakalpojums ir izveidots, lai sniegtu servisa pakalpojumus klientiem, kuru Land Rover vecums ir vairāk nekā 4 gadi. vai senāks. Izvēloties PLATINUM servisa plānu, varat justies atviegloti un droši, jo automobili pārbauda un apkopj sertificēts, īpaši apmācīts Jaguar personāls un automobiļa remontdarbiem tiek izmantotas tikai oriģinālās rezerves daļas. Papildus parastajiem plānotajiem tehniskās apkopes darbiem tiek piedāvāta arī tīrītāju slotiņu nomaiņa ar tādu pašu atlaidi kā parastās plānotās tehniskās apkopes apmeklējuma laikā.

PLATINUM programma ietver:

1. Ierasto plānoto tehnisko apkopi (ņemot vērā automobiļa apkopes intervālu)

2. Stikla tīrītāju slotiņu nomaiņa tiek piedāvāta ar tādu pašu atlaidi kā plānotā tehniskā apkope

3. Elektronisko automobiļa diagnostiku

Zīmola apmācītie tehniķi veic vispārīgu, vairāk nekā 20 automobiļa komponentu stāvokļa pārbaudi. Ja tiks konstatēti kādi defekti, mēs Jūs informēsim, taču neatliekamas problēmas var tikt novērstas arī vizītes laikā.
PLATINUM PROGRAMMA IETVER:
PLATINUM PROGRAMMAS CENA

PLATINUM PROGRAMMAS CENA

Vecākiem automobiļiem nepieciešams vairāk uzmanības, taču tas nebūt nenozīmē, ka jāpalielinās arī plānotās apkopes izmaksām. Platīna pakalpojuma cenas tiek noteiktas pēc dinamiskas un progresīvas cenu noteikšanas metodes, pamatojoties uz automobiļu vecumu. Jo senāks automobilis, jo lielāku atlaidi no ieteicamās mazumtirdzniecības cenas (RRP) saņemsiet. Piemēram, ja Jūsu automobiļa vecums ir 6 gadi, mēs jums piešķirsim -10% atlaidi no Jūsu pamata plānotās apkopes pakalpojuma cenas.

AUTOMOBIĻA VECUMS ATLAIDE NO PLĀNOTĀS APKOPES PAKALPOJUMU CENAS
00
10
20
30
4-5%
5-5%
6-10%
7-10%
8-15%
9-15%
10-20%
10+-20%

* Atlaide darba un rezerves daļu cenai.

Apmācītie tehniķi visus darbus veic kvalitatīvi un izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas. Oriģinālās daļas ideāli atbildīs Jūsu automobilim, turklāt tām tiek piešķirta viena gada garantija.

Land Rover serviss – savu Land Rover uzticiet augstākā līmeņa profesionāļiem

Izvēlieties tos, kuri par Land Rover zina visu un vēl vairāk! Uzticēdami savu Land Rover mums, būsiet droši, ka par to parūpēsies profesionāļu komanda, kuras mērķis – pacelt Jūsu Land Rover vēl augstākā līmenī.

Oficiālais Land Rover serviss – tas nozīmē:

• remonta darbus, kas tiek veikti saskaņā ar Land Rover instrukcijām un specifikācijām;
• tikai oriģinālas Land Rover rezerves daļas, kurām tiek sniegta 1 gada garantija;
• tikai oriģinālu, augstākajiem standartiem atbilstošu instrumentu un iekārtu izmantošanu;
• pasaules standartiem atbilstošu, vienmēr sevi pilnveidojošu profesionāļu komandu, kurai patiesi rūp Jūsu Land Rover.
LAND ROVER SERVISS – SAVU LAND ROVER UZTICIET AUGSTĀKĀ LĪMEŅA PROFESIONĀĻIEM