RANGE ROVER SPORT

STEALTH PAKOTNE

RADĪTS UN RAŽOTS LIELBRITĀNIJĀ
Augsta elektrizējoša veiktspēja, kas radīta, lai varētu stāties pretī visiem izaicinājumiem. Mūsu elektriskie hibrīdi nodrošina optimizētu efektivitāti un palielinātu nobraucamo attālumu elektriskā (EV) režīmā.

MODEĻU KLĀSTS

Īsts SUV sportiskās greznības gara iemiesojums. Izvēlieties kādu no modeļiem un sāciet savu ceļojumu.

Defender

MODEĻA VERSIJA RANGE ROVER SPORT MODEĻA VERSIJA SV EDITION ONE

Patiess jaudas, inovāciju un dinamikas apvienojums.
TURI MANI INFORMĀCIJAS
“Izteiksmīgs, dinamisks, moderns, izsmalcināts un vēl daudz vairāk,”
Ēriks Breins (Eric Brain), Redaktors, HYPEBEAST.
VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Sākot ar mērķtiecīgo sniegumu uz ceļa līdz pilnībā atjaunotajai bezceļu braukšanas veiktspējai, plašais aizraujošo un inovatīvo tehnoloģiju klāsts padara modeli Range Rover Sport par īstenu sportiskās greznības piemēru.

Range Rover Sport Debuted with New Technologies

STEALTH PAKOTNE

Izceliet Range Rover Sport tumšo pusi. Carpathian Grey krāsa un satīna aizsargplēve ar melniem akcentiem.

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

ELEKTRIZĒJOŠA SNIEGUMS

Pateicoties sertificētajam, pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamajam attālumam, kas sasniedz pat līdz 122 km,†1 un ātrajai līdzstrāvas (DC) lādēšanas iespējai, uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV) nodrošina jaudīgu un elektrificētu sniegumu.

ELECTRIC HYBRID

IEDVESMA

Mūsu dizaineru prasmīgi konfigurētās kombinācijas nevainojami izceļ sportiskās veiktspējas un izsmalcinātības līdzsvaru. Jums atliek izvēlēties un pasūtīt.

RANGE ROVER SPORT

Range Rover dizaina iedvesmots

Viegls dizains – mūsu radīts, lai iedvesmotu jūs.
RADĪT SAVU

IZTEIKSMĪGS, DRAMATISKS, BEZKOMPROMISU

VISCERAL, DRAMATIC, UNCOMPROMISING

Satīna apdare

Uzmirdzi jaunā gaismā. Range Rover Sport satīna aizsargplēve izkliedē gaismu un rada acīm redzamu satīna efektu, vienlaikus pildot arī aizsargājošu funkciju. Pieejams kombinācijā ar šešiems virsbūves krāsām.

PĀRGĀZNES IZAICINĀJUMS

Noskatieties video, kurā jaunais Range Rover Sport un pieredzējusī braucēja Džesika Havkinsa (Jessica Hawkins) pieveic Islandes Kárahnjúkar aizsprosta pārgāzni. Kopā ar jaudīgo automobili viņa stājās pretī ledum, akmeņiem un ūdenim. Lielam daudzumam ūdens.
PĀRGĀZNES IZAICINĀJUMS

RADĪT SAVU

RANGE ROVER SPORT

SPĒKS UN NOSVĒRTĪBA

Modeļa versijas Range Rover Sport dizains, kas ir brīvs no liekām detaļām, izstaro jaudu, sniegumu un veiklību. 
UZLABOTS SNIEGUMS

UZLABOTS SNIEGUMS

Instinktīva braukšana ar iesaistošo On-Road dinamiku un izteikto savaldību.
SPORTISKA GREZNĪBA

SPORTISKA GREZNĪBA

Apvieno dinamisku un sportisku personību, kā arī bezrūpīgu izsmalcinātību.
INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

Patiesi moderna greznība, ko, sniedzot komfortu un ērtības, nodrošina jaunākās tehnoloģijas.

Apskatīt WLTP rādītājus.
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

1Paredzamā elektriskā sniedzamība reālajā pasaulē – līdz 96 km.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Attēlā redzamā SV modeļa Carbon Bronze Matte virsbūves krāsa šobrīd vairs nav pieejama. Lai uzzinātu vairāk par tās pēdējo pieejamību, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.