PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

<h2><b>PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

ATJAUNINIET SAVU AUTOMOBILI ATTĀLINĀTI

Jūs varat atjaunināt savu Land Rover automobili, izmantojot savu iebūvēto infoizklaides sistēmu. Automobiļa atjaunināšana sniegs Jums jaunākās funkcijas un garantēs augstākā līmeņa stabilitāti Jūsu Land Rover. Bezvadu atjauninājumi pieejami visiem mūsu jaunākajiem automobiļiem. Vecāki Land Rover automobiļu modeļi var kvalificēties bezmaksas atjauninājumiem.

KĀ AKTIVIZĒT BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS

1. SOLIS – IZVEIDOJIET SAVIENOJUMU

1. SOLIS – IZVEIDOJIET SAVIENOJUMU

Spiediet ikonu “Settings” (iestatījumi) Jūsu skārienjutīgajā ekrānā un atveriet opciju “All Settings” (visi iestatījumi). Dodieties uz izvēlni “Connectivity” (savienojamība) un ieslēdziet savus mobilos datus, spiežot “On”, VAI aktivizējiet automobiļa Wi-Fi savienojumu.
2. SOLIS – IESLĒDZIET

2. SOLIS – IESLĒDZIET

Dodieties atpakaļ uz sadaļu “All Settings” (visi iestatījumi) un izvēlieties opciju “Software update” (programmatūras atjauninājumi). Šī izvēlne sniedz Jums iespēju ieslēgt programmatūras atjauninājumus. Ja tie ir izslēgti, vienkārši piespiediet ikonu, lai pārslēgtu programmatūras atjauninājumus uz režīmu “On”.
3. SOLIS – AKCEPTĒJIET

3. SOLIS – AKCEPTĒJIET

Parādīsies uznirstošais logs “Terms & Conditions” (noteikumi un nosacījumi). Spiediet ikonu “Agree” (piekrist), lai aktivizētu programmatūras atjauninājumus.

KĀ INSTALĒT BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

Varat pārbaudīt InControl Touch Pro programmatūras atjauninājumu pieejamību, dodoties uz sadaļu “Settings” (iestatījumi) > “All Settings” (visi iestatījumi) > “Software update” (programmatūras iestatījumi) un izvēloties opciju “Check for update” (meklēt atjauninājumus). Ja atjauninājums pieejams, Jūsu skārienjutīgajā ekrānā parādīsies uznirstošais logs ar trīs izvēles variantiem: “Install now” (instalēt tagad), “Remind me later”(atgādināt vēlāk) vai “Skip update” (izlaist).
2. SOLIS – INSTALĒŠANA

2. SOLIS – INSTALĒŠANA

Piespiežot “Install now” (instalēt tagad) un piekrītot noteikumiem un nosacījumiem, tiks sākta atjaunināšana. Kamēr notiek InControl Touch Pro atjaunināšana, Jūs varat turpināt lietot automobili kā ierasts.
3. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀŠANU

3. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀŠANU

Tiklīdz atjaunināšana būs veiksmīgi pabeigta, Jūs saņemsiet paziņojumu savā skārienjutīgajā ekrānā. Jūsu automobilis tagad ir atjaunināts uz jaunu programmatūras versiju.

PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMU PALAIŠANAS PIEZĪMES

Vairāk informācijas par katras programmatūras palaišanas saturu varat atrast, apmeklējot zemāk norādītās saites.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ) PAR PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMIEM

OPEN ALL
VISPĀRĪGS PĀRSKATS
KĀ SAVIENOT SAVU TRANSPORTLĪDZEKLI
KĀ AKTIVIZĒT PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS
KĀ VEIKT PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS
PROBLĒMU RISINĀŠANA

NEAIZMIRSTIET ATJAUNINĀT

Pateicoties mūsu jaunākajiem uzlabojumiem, Jūs varat atjaunināt savu Land Rover programmatūru attālināti – jebkur un jebkurā laikā. Pārbaudiet tagad, vai atbilstat.
NEAIZMIRSTIET ATJAUNINĀT