JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

RADĪTS UN RAŽOTS LIELBRITĀNIJĀ
Pievienojieties Range Rover Electric gaidīšanas sarakstam, lai būtu starp pirmajiem, kas 2024. gadā varēs veikt priekšpasūtījumu.

JAUNAS ĒRAS SĀKUMS

Oriģinālais luksusa SUV. Visīstākais Range Rover. Pilnīgi elektrisks.

JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

Izbaudiet neuzspiestu greznību ar gandrīz klusu, pilnībā elektrisku piedziņu un ērtībām, ko sniedz ātrākie publiskie uzlādes tīkli un Range Rover Electric 800 V elektriskā arhitektūra.


Nepārspējama visurgājēja tehnoloģija ļauj jums uzbraukt stāvākā kalnā un šķērsot līdz pat 850 mm dziļu ūdens braslu – dziļāku, nekā ir pa spēkam jebkuram citam luksusa elektriskajam SUV.

PIEVIENOTIES GAIDĪŠANAS SARAKSTAM

DIZAINERA IZVĒLE

Konfigurējiet savu Range Rover ar mūsu dizaineru palīdzību. Pateicoties dažādām interesantām iespējām, jūs varat izveidot perfektu konfigurāciju. Apskatīsim mūsu iecienītākos aparatūras dizainus.

RANGE ROVER SE D300 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER SE D300 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY D350 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY D350 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY P400 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER AUTOBIOGRAPHY P400 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER SV D350 AWD AUTOMATIC MHEV

RANGE ROVER SV D350 AWD AUTOMATIC MHEV

IEDVESMA

Mūsu dizaineru prasmīgi konfigurētā kolekcija atspoguļo mantojuma un inovāciju harmoniju, kas perfekti raksturo Range Rover. Jums atliek vien izvēlēties un pasūtīt.

ABSOLŪTA GREZNĪBA

Pašā virsotnē: greznības iemiesojums.
Standarta garenbāzi
Luksusa klases ceļošanas definīcija. Range Rover vienmēr rāda piemēru ar elpu aizraujošu mūsdienīgumu.
PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Jau kopš pašiem pirmsākumiem Range Rover modeļos iekļautas jaunus ceļus paverošas inovācijas un tie izcēlušies ar īpašu precizitāti un kvalitāti.

PIONEERING INNOVATION

RANGE ROVER SV

Izsmalcināta Range Rover greznības un personalizācijas interpretācija.

RANGE ROVER SV

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Modeļa Range Rover uzlādējamā hibrīda (PHEV) versija ar lielāku akumulatoru nodrošina jaunus snieguma, efektivitātes un izsmalcinātības līmeņus.

ELECTRIC HYBRID

NEVAINOJAMA IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

PEERLESS REFINEMENT AND LUXURY

IEPAZĪSTIET RANGE ROVER

IZCILS DIZAINS

IZCILS DIZAINS

Bez liekām detaļām. Iekārojamākais Range Rover automobilis, kāds jelkad radīts.
IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

Luksusa klases ceļošana un komforts pat septiņiem pieaugušajiem.
INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

Tas, pateicoties plašajam braukšanas palīgfunkciju klāstam, izstrādāts Jūsu ikdienas atvieglošanai.
UZLABOTS SNIEGUMS

UZLABOTS SNIEGUMS

Jauni snieguma, efektivitātes un izsmalcinātības līmeņi.

Salīdzinot ar slēgtās klases konkurentiem pēc 2023. gada novembra. Pirms iebraukšanas ūdens šķērslī vienmēr pārbaudiet maršrutu un izbraukšanas iespējas.


*2020. gada novembrī ieguvis SMARTBEST apbalvojumu par labākajām savienojuma tehnoloģijām.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.

MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme.