Discovery Sport 24my hero

MODEĻA VERSIJA DISCOVERY SPORT

Iepazīstiet jaunas lietas un vietas ar daudzpusīgo, ģimenes vajadzībām pielāgoto SUV. Pateicoties praktisko aksesuāru klāstam, tas vienmēr gatavs jauniem piedzīvojumiem.

NOSKATĪTIES VIDEO

MODEĻU KLĀSTS

Izvēlieties kādu no trīs uzticamiem modeļiem savam nākamajam ģimenes piedzīvojumam.

Discovery Sport 24my DYNAMIC HSE

MODEĻA VERSIJA DISCOVERY SPORT MODEĻA VERSIJA DYNAMIC HSE

Priekšzīmīga telpa, komforts un dizains.
UZBŪVĒT SAVU
Universāli konstruēts auto, kas gatavs ģimenes piedzīvojumiem.
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Pivi Pro¹ peldošajam 11,4 collu izliektajam stikla skārienekrānam ir neskaitāmas informācijas un izklaides funkcijas. Discovery Sport ir gatavs visiem Jūsu piedzīvojumiem.

PIONEERING INNOVATION

ELEKTRIFICĒTA EFEKTIVITĀTE

Pateicoties sertificētajam, pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamajam attālumam, kas sasniedz pat līdz 60 km,uzlādējamais hibrīds (PHEV) garantē patiesas ērtības un elastīgumu. Automobili no 0 līdz 80 procentiem iespējams uzlādēt aptuveni 30 minūšu laikā izmantojot ātro līdzstrāvas (DC) uzlādi.

ELECTRIFIED EFFICIENCY

IEDVESMA

Šīs komplektācijas, ko prasmīgi konfigurējuši mūsu dizaineri, izstaro nevainojamu līdzsvaru starp manevrētspēju un veiktspēju. Jums atliek vien izvēlēties un pasūtīt.

RITEŅBRAUKŠANAS PIEDZĪVOJUMI

RITEŅBRAUKŠANAS PIEDZĪVOJUMI

Izbaudiet katru ģimenes mirkli gan uz četriem, gan diviem riteņiem.
RADĪT SAVU
DISTINCTIVE DISCOVERY DNA

TURPINIET IEPAZĪT

NEPĀRSPĒJAMA DAUDZPUSĪBA

NEPĀRSPĒJAMA DAUDZPUSĪBA

Neatkarīgi no tā, kurp Jūs vedīs ģimenes nākamais piedzīvojums, ar Discovery Sport Jūs sajutīsiet brīvību.
ATŠĶIRĪGS DIZAINS

ATŠĶIRĪGS DIZAINS

Dodieties izpētes braucienos ar komfortu un pārliecību transportlīdzeklī, kas radīts ikdienai.
INOVATĪVA TEHNOLOĢIJA

INOVATĪVA TEHNOLOĢIJA

Mūsu godalgotā Pivi Pro 1 informācijas un izklaides sistēma nodrošina savienotas ērtības visai ģimenei. Tostarp elegantu peldošu 11,4 collu skārienekrānu un Software Over The Air (SOTA)2 programmatūras bezvadu atjauninājumus, lai Jūsu Discovery Sport tehnoloģija tiktu pastāvīgi uzlabota.
INTUITĪVI SPĒJAS

INTUITĪVI SPĒJAS

Dodieties izpētes braucienos ar komfortu un pārliecību transportlīdzeklī, kas radīts ikdienai.

**Apskatīt WLTP rādītājus
Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.[
2Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Obligāts mobilā savienojuma tīkls, signāls un klienta konts. Nepieciešami mobilie dati vai bezvadu (Wi-Fi) savienojums. Programmatūra Over The Air ir atkarīga no vadītāja piekrišanas un tīkla savienojuma, kā arī no tirgus pieejamības.

Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.