RANGE ROVER VELAR

RANGE ROVER VELAR

RADĪTS UN RAŽOTS LIELBRITĀNIJĀ
Progresīvs automobilis ar pārdomātiem un izsmalcinātiem dizaina elementiem – Range Rover Velar dizains ir patiesi intriģējošs un iekārojams.

MODEĻU KLĀSTS

Izvēlieties kādu no modeļiem un sāciet savu ceļojumu.

MODEĻA VERSIJA RANGE ROVER VELAR MODEĻA VERSIJA AUTOBIOGRAPHY

MODEĻA VERSIJA RANGE ROVER VELAR MODEĻA VERSIJA AUTOBIOGRAPHY

Nepārprotama izsmalcinātas elegances izpausme.
RADĪT SAVU
Range Rover Velar Sophisticated Elegance
“Svētnīca uz riteņiem​”
IZDEVUMS VANITY FAIR ES
Range Rover Velar Sophisticated Elegance

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Automobilis aprīkots ar hibrīda tehnoloģiju, ar jaunākajām funkcijām komforta nodrošināšanai un pilnībā savienotu infoizklaides sistēmu. Modeļa versija Range Rover Velar iemieso mūsu vīziju par nākotni ar bezkompromisu pieeju inovācijām. Atklājiet dizaina virzītu tehnoloģiju, kas nodrošina inovācijas.

Range Rover Velar Pioneering Innovation

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Pateicoties sertificētajam, pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamajam attālumam, kas sasniedz pat līdz 63 km**, uzlādējamais hibrīds (PHEV) nodrošina efektīvu un bezrūpīgu braukšanas pieredzi, kā arī iespēju uzlādēt automobili no 0 līdz 80 procentiem vien 30 minūšu laikā, izmantojot ātro līdzstrāvas (DC) uzlādi.

Range Rover Velar Electrified Performance

IEDVESMA

Izpētiet modeļa versiju Velar, aplūkojot mūsu lietpratīgi pārvaldīto automobiļu kolekciju.

Range Rover Velar Inspiration

ABSOLŪTA GREZNĪBA

Pašā virsotnē: greznības iemiesojums.

IEPAZĪSTIET MODEĻA VERSIJU RANGE ROVER VELAR

REDUKTĪVS DIZAINS

REDUKTĪVS DIZAINS

Modernitātes atspoguļojums. Valdzinošs savā vienkāršībā.
PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Progresīvās tehnoloģijas palīdz uzlabot ikvienu braukšanas pieredzi.
MŪSDIENĪGA GREZNĪBA

MŪSDIENĪGA GREZNĪBA

Uzlabotais komforts nodrošina vēl lielāku Range Rover izsmalcinātību.
ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Patīkama braukšanas dinamika un nepārspējama veiktspēja.

**Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.