ĪPAŠUMTIESĪBAS

ĪPAŠUMTIESĪBAS

PILNVAROTIE SERVISA CENTRI

Tikai Land Rover pilnvarotie servisa centri atbilst mūsu striktajiem kvalitātes standartiem, kas saistīti ar Jūsu jaunā automobiļa un tā garantijas pilnīgu aizsardzību.

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Piedzīvojot nepatīkamu atgadījumu uz ceļa, piemēram, salūstot automobilim vai iekļūstot ceļu satiksmes negadījumā, mūsu apmācītie speciālisti dosies pie Jums, lai palīdzētu atrisināt radušos situāciju, un, ja nepieciešams, mēs noorganizēsim un apmaksāsim visus turpmākos ceļojuma izdevumus.

AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties plašā klāstā pieejamos aksesuārus, kas radīti speciāli Jūsu modelim un ražoti atbilstoši Jūsu automobiļa standartiem.

GARANTIJA

Land Rover garantija nodrošina speciālistu sniegtu aizsardzību Jūsu investīcijai un turpina gādāt par sirdsmieru arī pēc trīs gadu Ražotāja garantijas termiņa beigām.

AKSESUĀRI

Kvalitatīvu aksesuāru klāsts, kas vēl vairāk atklāj Jūsu Land Rover potenciālu.
AKSESUĀRI
SALONS

SALONS

Jebkurā laikā pievienojiet oriģinālos Land Rover aksesuārus, sākot ar augstākās klases paklājiņiem līdz personalizētām sliekšņu plāksnēm, lai radītu vidi, kas atbilst Jūsu gaumei.
VIRSBŪVE

VIRSBŪVE

Uzlabojiet sava automobiļa izskatu ar plašo aksesuāru klāstu, sākot ar izvelkamiem sānu pakāpieniem un sānu aizsargcaurulēm līdz nerūsējošā tērauda priekšējiem un aizmugurējiem apakšējās daļas aizsargiem.
PĀRVADĀŠANA UN VILKŠANA

PĀRVADĀŠANA UN VILKŠANA

Izvēlieties Jūsu dzīvesveidam atbilstošus specializētos pārvadāšanas aksesuārus, ieskaitot jumta sliedītes, un ar pareizo aprīkojumu optimizējiet Land Rover vilkšanas jaudu.
AKSESUĀRI

AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Land Rover, izvēloties plašā klāstā pieejamos aksesuārus, kas radīti speciāli Jūsu modelim. Piedāvājumā ir arī lieliski aksesuāri, kas būs piemēroti Jūsu ģimenei vai mājdzīvniekiem, piemēram, bērnu ratiņi un bagāžas nodalījuma ieliktņi.
PILNVAROTIE SERVISA CENTRI

PILNVAROTIE SERVISA CENTRI

Mūsu pilnvarotie servisa centri izceļas ar nepārspējamu pieredzi visās jomās, kas skar Land Rover servisu un apkopi. Tie ir vienīgie servisa centri, kas atbilst Land Rover stingrajiem kvalitātes un servisa standartiem, lai nodrošinātu pilnīgu Jūsu jaunā automobiļa un tā garantijas aizsardzību, kā arī, lai palīdzētu uzturēt maksimālu sniegumu un drošību.
ATRAST MAZUMTIRGOTĀJU

KO SAGAIDĪT?

Speciālisti pielieto diagnosticējošo aprīkojumu, kas, pirms oriģinālo Land Rover rezerves detaļu uzstādīšanas, ja tas nepieciešams, novērtē automobiļa mehānisko un elektronisko sistēmu stāvokli.

KAD DARBS IR PADARĪTS

Visi izdevumi ir caurredzami, un Jūsu automobiļa remonta izmaksas sedz garantija, ja tāda ir. Izmaksas par rezerves detaļām arī tiek segtas, un Jūsu servisa ieraksts – atjaunināts.

ORIĢINĀLĀS REZERVES DETAĻAS

Land Rover oriģinālās rezerves detaļas ir radītas tieši Jūsu automobilim, un tām ir papildu labumi, kas palīdz pagarināt Jūsu Land Rover automobiļa mūža ilgumu.

EĻĻA CASTROL

Lai atbilstu iepriekš minētajām specifikācijām, kā arī optimāla snieguma sasniegšanai Land Rover iesaka vienīgi eļļu Castrol EDGE Professional, kas ir līdz šim spēcīgākā Castrol eļļa.

GARANTIJAS UN ATSAUKUMI

LAND ROVER RAŽOTĀJA GARANTIJA

LAND ROVER RAŽOTĀJA GARANTIJA

Jūsu jaunais Land Rover nāk komplektā ar pārapdrošināšanu, kas nav atkarīga no nobraukuma, trīs gadu ražotāja garantiju, kas nodrošina bezmaksas labošanu, un palīdzību uz ceļa.
KRĀSOJUMA UN PRETKOROZIJAS GARANTIJA

KRĀSOJUMA UN PRETKOROZIJAS GARANTIJA

Jūsu Land Rover ir izstrādāts ekstrēmiem apstākļiem, savukārt aizsardzība nodrošina, ka automobilis izskatās pēc iespējas labāk. Garantijas laikā Land Rover pilnvarotajā servisā sarūsējušās virsbūves detaļas tiks salabotas vai nomainītas, vai bojātais krāsojums tiks salabots bez maksas.
REZERVES DETAĻU GARANTIJA

REZERVES DETAĻU GARANTIJA

Kad Jūsu automobilim ir uzstādīta oriģinālā Land Rover rezerves detaļa, tam tiek piešķirta 12 mēnešu garantija ražotāja defektiem.
ATSAUKUMS

ATSAUKUMS

Tas notiek reti, bet, ja Land Rover automobili nepieciešams atsaukt, īpašniekiem tiek sniegta visa būtiskā informācija un ieteikumi attiecībā uz turpmāko rīcību.

UZLABOT SAVU TEHNOLOĢIJU

SAVIENOTIES AR BLUETOOTH®

SAVIENOTIES AR BLUETOOTH®

Land Rover piedāvā Bluetooth® savienojumu – mobilā tālruņa sistēmu, kuru iespējams savienot ar pilnvarotu mobilo tālruni. Tas nozīmē, ka varat atstāt savu viedtālruni portfelī vai kabatā un piekļūt daudzām tā funkcijām, izmantojot automobilī virs galvas esošo audio ierīci, skārienjutīgo ekrānu, stūres slēdžus vai sistēmu Land Rover Voice Control.
NAVIGĀCIJA UN KARTES

NAVIGĀCIJA UN KARTES

Ja Jūsu navigācijas sistēmai ir vairāk nekā viens gads, tad Jums noderēs Land Rover navigācijas atjauninājumi, kas maksimāli precīzi atspoguļo izmaiņas ceļu kartē. Katru gadu tiek pievienoti tūkstošiem jaunu interešu punktu, izceļot vietas, ko ir vērts apmeklēt. Varat nešaubīties, ka "īsākā maršruta" un "ātrākā maršruta" funkcijas arī tiks pielāgotas ar nodomu.

CEĻVEŽI UN ROKASGRĀMATAS

CEĻVEŽI UN ROKASGRĀMATAS

CEĻVEŽI UN ROKASGRĀMATAS

Vai zinājāt, ka varat lejupielādēt īpašnieka rokasgrāmatas un tehnisko informāciju par iepriekšējiem un tagadējiem Land Rover automobiļiem? Pieejams arī plašs izglītojošo video sižetu klāsts, kas palīdzēs maksimāli izmantot automobiļa piedāvātās funkcijas.
IGUIDE APPLE IERĪCĒM

IGUIDE APPLE IERĪCĒM

Lietotne iGuide ir virtuāls Jūsu jaunā automobiļa ceļvedis un digitāla īpašnieka rokasgrāmata. Izmantojot Jūsu Apple ierīci, tā nodrošina digitālu saturu, kas palīdz Jums iepazīties ar piedāvātajām programmām, funkcijām un iespējām.
IGUIDE ANDROID IERĪCĒM

IGUIDE ANDROID IERĪCĒM

Lietotne iGuide ir virtuāls Jūsu jaunā automobiļa ceļvedis un digitāla īpašnieka rokasgrāmata. Izmantojot Jūsu Android ierīci, tā nodrošina digitālu saturu, kas palīdz Jums iepazīties ar piedāvātajām programmām, funkcijām un iespējām.

PALĪDZĪBA UZ CEĻA

Ja Jūsu automobilis salūst, iekļūst ceļu satiksmes negadījumā vai arī gadās automobilī ieslēgt atslēgas, ir labi apzināties, ka apmācīts Land Rover speciālists ir vien zvana attālumā.

PALĪDZĪBAS UZ CEĻA SNIEGTIE LABUMI

PALĪDZĪBAS UZ CEĻA SNIEGTIE LABUMI

Jūs varat paļauties uz palīdzību uz ceļa. Land Rover palīdzības uz ceļa labumi pieejami visā jaunā automobiļa garantijas periodā. Apmācīti Land Rover speciālisti radušos problēmu parasti spēj atrisināt notikuma vietā. Ja ne, tad mēs nogādāsim Jūsu automobili uz Land Rover pilnvaroto servisa centru, kā arī organizēsim un apmaksāsim Jūsu turpmāko ceļojumu. Atsevišķos gadījumos apmaksāsim arī izmitināšanu viesnīcā.
NEPAREDZĒTU GADĪJUMU REMONTS

NEPAREDZĒTU GADĪJUMU REMONTS

Neparedzētu gadījumu servisa programma sniedz piekļuvi mūsu servisa centru tīmekļa vietnei. Speciālisti, kas strādā šajos centros, iziet vispusīgu un sertificētu apmācību programmu, lai spētu tikt galā ar visu, sākot no sīkiem defektiem līdz lieliem sadursmju radītiem bojājumiem. Esam ieinteresēti, lai Jūsu Land Rover tiek atjaunots atbilstoši augstākajiem standartiem.

LAND ROVER SISTĒMA INCONTROL

Plašs funkciju klāsts, kas gādā par to, lai esat savienots ar savu automobili.
LAND ROVER SISTĒMA INCONTROL

DZINĒJI UN EMISIJAS

WLTP

WLTP

Ātrs un vienkāršs ceļvedis jaunajos degvielas ekonomijas rādītājos.
DĪZEĻDEGVIELAS DAĻIŅU FILTRS

DĪZEĻDEGVIELAS DAĻIŅU FILTRS

Kas ir dīzeļdegvielas daļiņu filtrs (Diesel Particulate Filter (DPF)) un kādēļ tas ir svarīgs?
JAUNS DĪZELIS, BENZĪNS VAI PHEV?

JAUNS DĪZELIS, BENZĪNS VAI PHEV?

Neatkarīgi no tā, vai regulāri pārvietojaties pa pilsētu sastrēgumu laikā vai dodaties garākos izbraucienos pa maģistrālēm, pieņemiet informētu lēmumu par Jūsu nākamo automobili, atbildot uz 5 ātriem jautājumiem.