Ekstrēma mēroga piedzīvojumiem. Visu laiku jaudīgākais Defender.

SPĒCĪGA STĀJA

MĒRĶTIECĪGS DIZAINS

Izbaudiet izcilu veiktspēju un nepārspējamas spējas. Defender OCTA paaugstinātais klīrenss un paplatinātā stāja nav paredzēta tikai šovam.

NEPĀRSPĒJAMS SPĒKS

BRAUKŠANAS REŽĪMI

Aizraujošākai bezceļa pieredzei izvēlieties OCTA režīmu ar unikāliem bremžu iestatījumiem, kas paredzēti virsmai ar irdenu grants segumu. Mūsu optimāli kalibrētais dinamiskais režīms nodrošina uzlabotas braukšanas īpašības uz ceļa. Katrs režīms salonu piepilda ar  spilgti sarkanas gaismas akcentiem un pārveido informācijas izkārtojumu ekrānos, lai optimāli atainotu  jaudu, ​​griezes momentu un laterālos G spēkus.

6D DYNAMICS PNEIMOPIEKARE

Jaunā 6D Dynamics pneimatiskā balstiekārta ar hidrauliski savienotiem amortizatoriem un regulējamu pneimatisko atsperu augstumu inteliģenti pielāgojas braukšanas stilam. Šī savā klasē labākā sistēma nodrošina sporta automašīnas cienīgu braukšanu pa ceļu un uzlabo kontroli uz jebkura seguma.
TWIN TURBO V8

TWIN TURBO V8

Tūlītēja reakcija, izcila vadāmība un lielāka degvielas patēriņa efektivitāte. 48 V vieglā hibrīda sistēma V8 dzinējam dod papildu griezes momentu un veiktspēju straujākam sprintam.
INTEGRĒTĀS BREMZES

INTEGRĒTĀS BREMZES

Ekstrēmai veiktspējai ir nepieciešams ārkārtējs bremzēšanas spēks. Jaunā integrētā bremžu sistēma ar Defender OCTA specifiskām bremžu uzlikām, suportiem un bremžu diskiem  samazina bremžu nogurumu.
AKTĪVĀ IZPLŪDES SISTĒMA

AKTĪVĀ IZPLŪDES SISTĒMA

Defender OCTA ir aprīkots ar aktīvo izplūdes sistēmu, kas OCTA režīmā nodrošina optimālu siltuma pārvaldību un transportlīdzeklim piešķir unikālu rūkoņu.

MAKSIMĀLĀ JAUDA

635 ZS

467 kW.

0-100 KM/H

4,0 SEKUNDES

0-100 km/h 4,0 sekundēs.

MAKSIMĀLAIS GRIEZES MOMENTS

750NM

5855 apgr./min.

CO2 EMISIJAS (NO)

294G/KM

Samazinājums par 20 procentiem2.

APGŪT JEBKURU APVIDU

Pārbaudīts uz ledus Zviedrijā, uz klinšu šķēršļiem ASV un Sahāras tuksneša smiltīs. *Defender OCTA testos tika veikti vairāk nekā miljons kilometru un vairāk nekā 13 000 papildu testu, un tas ir vienīgais Defender, kurš ir pārvarējis ikvienu ekstrēmo trasi Īstnorā.

BRIŠANA

BRIŠANA

Defender OCTA bristspēja ir lielāka nekā jebkuram citam Defender. Ar spēju šķērsot metru dziļu ūdens šķērsli tas divkārt pārspēj oriģinālo Defender.**.
OPTIMĀLA SAĶERE

OPTIMĀLA SAĶERE

Īpaši izstrādātas 838 mm diametra riepas, kas ir lielākās, kādas jebkad uzstādītas Defender. To vidū ir vissezonas riepas vai uzlabotās universālās bezceļu riepas.
BRAUKŠANA BEZCEĻĀ

BRAUKŠANA BEZCEĻĀ

Lielāks klīrenss un riteņu artikulācija Defender OCTA sola nepārspējamu progresu jebkurā vidē.

MODERNS DIZAINS

SĒDEKĻI ĶERMENIM UN DVĒSELEI

Automašīnā iebūvētā jaunās paaudzes vibroakustiskā tehnoloģija, izmantojot nozarē vadošo SUBPACTM platformu, nodrošina multisensoro audio  pieredzi. Progresīvajos Body and Soul Seat (BASS) ir iekļautas sešas labsajūtas programmas. Ne tikai dzirdi skaņu, bet arī sajūti to.
DINAMISKAS DETAĻAS

DINAMISKAS DETAĻAS

Visur ir atrodamas modernas detaļas, piemēram, slēdži ar Moonlight Chrome apdari un pēc izvēles pieejamā smalcinātas oglekļa šķiedras apdare1. Jaunajā stūres rata dizainā ir caurspīdīgas pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ar izgaismotām malām.
MATERIĀLU JAUNINĀJUMI

MATERIĀLU JAUNINĀJUMI

Izvēlieties starp četriem atšķirīgiem krāsu toņiem un mūsdienīgiem materiāliem, tostarp UltrafabricsTM PU vai pusanilīna ādu. Katrai no opcijām ir unikālas īpašības, piemēram, grafiski rotājumi un Defender OCTA ekskluzīvais KvadratTM Steelcut.

PIRMĀ LAIDIENA SĒRIJAS

DEFENDER OCTA EDITION ONE

Aplieciniet spējas. Ar Faroe Green krāsu, kaltiem 20 collu riteņiem un sasmalcinātas oglekļa šķiedras detaļām.
ATRAST TUVĀKO PĀRSTĀVI

TURPINĀT IZPĒTI

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Skatiet visu modeļu klāstu un specifikācijas.
DEFENDER 110

DEFENDER 110

SAKRAVĀJIET MANTAS, DODIETIES JEBKUR.

*Izaicinošai braukšanai bezceļa apstākļos ir nepieciešama visaptveroša apmācība un pieredze. Savainojumu un bojājumu risks. Nekad nebrauciet pāri savām spējām. Vienmēr pārbaudiet maršrutu, virsmu, pamatni un izeju pirms iebraukšanas sasalušā reljefā.

**PIRMS IEBRAUKŠANAS ŪDENS ŠĶĒRSLĪ VIENMĒR PĀRBAUDIET IESPĒJAMOS IZBRAUKŠANAS CEĻUS.

1Pieejams tikai DEFENDER OCTA EDITION ONE.
2Salīdzinājumā ar iepriekšējo Defender 110 V8.