PĀREJA UZ ELEKTRĪBU AR
LAND ROVER

LEĢENDĀRAS SPĒJAS UN GREZNĪBA
IZDOMĀTS NO JAUNA

Vairāk nekā septiņus gadu desmitus Land Rover ir izaicinājis to, kas ir iespējams.

Elektriskā piedziņa ir tā, kas mūsdienās pilnveido pasaulē jaudīgākos un greznākos SUV. Tā uzlabo automašīnu ilgtspējības, atsaucības un izsmalcinātības līmeni.

JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

JAUNAIS RANGE ROVER ELECTRIC

Kur precizitāte un meistarība satiekas ar ierasto Range Rover greznību, kas ietver gandrīz klusu, pilnībā elektrisku piedziņu, nulli izplūdes gāzu emisiju un piekļuvi ātrākajiem publiskajiem uzlādes tīkliem.
BRAUKŠANA AR ELEKTRĪBU

BRAUKŠANA AR ELEKTRĪBU

Elektriskie auto brauc ar nulli izplūdes gāzēm. Mūsu jaunais pieslēdzamo elektrisko hibrīdu (PHEV) klāsts ir radīts, lai emisijas samazinātu ar pilnībā elektriskas (EV) un hibrīda braukšanas režīmiem.
JAUNA IZSMALCINĀTĪBAS PASAULE

JAUNA IZSMALCINĀTĪBAS PASAULE

Mūsu plug-in elektriskie hibrīdi (PHEV) un vieglie hibrīdi (MHEV) papildina leģendārās Land Rover spējas ar gandrīz klusu un tūlītēju elektrisko jaudu un ar to saistīto papildu izsmalcinātību.

LAND ROVER ELEKTRISKĀ UN HIBRĪDA JAUDA

ELEKTRISKS

ELEKTRISKS

Elektriskie auto tiek darbināti ar elektromotoru un akumulatoru. Tā vietā, lai dotos uz degvielas uzpildes staciju pēc degvielas, automašīnu varat uzlādēt mājās. Atrodoties ceļā, Jūs varat izmantot ātro līdzstrāvas uzlādi publiskajās uzlādes stacijās. Braucot ar elektrību, Jūs palīdzat samazināt oglekļa emisijas un savu oglekļa pēdu.
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS (PHEV)

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS (PHEV)

Elektromotors un akumulators ar rezerves iekšdedzes dzinēju. Vairumā savu ikdienas braucienu izmantojiet tīru elektrību un brauciet bez izplūdes gāzēm. Garākos braucienos Jums papildu pārliecību sniegs elektrības un degvielas kombinācija. Akumulatora uzlāde ir vienkārša gan mājās, gan Jūsu galamērķī.
VIEGLS HIBRĪDS (MHEV)

VIEGLS HIBRĪDS (MHEV)

Land Rover MHEV uzlabo benzīna un dīzeļdzinēju efektivitāti un veicina izsmalcinātību, jo atkārtoti izmanto ātruma samazināšanas un reģeneratīvās bremzēšanas laikā savākto enerģiju. Tā kā MHEV automašīnām nav elektromotora, tie nevar braukt tikai ar elektrību, un tiem nav nepieciešama uzlāde.

BRAUKŠANA AR ELEKTRĪBU

UZLĀDE MĀJĀS VAI ĀRPUS TĀM

UZLĀDE MĀJĀS VAI ĀRPUS TĀM

Mājas lādētājs ir ērtākais veids, kā katru dienu sākt ar uzlādētu akumulatoru. Uzlāde galamērķī ir lielisks veids, kā savlaicīgi uzpildīt bateriju, esot ārpus mājām.
VEIKTSPĒJA UZ CEĻA UN BEZCEĻA APSTĀKĻOS

VEIKTSPĒJA UZ CEĻA UN BEZCEĻA APSTĀKĻOS

Dodoties bezceļā, atklāsiet, ka elektrība momentā nodrošina visprasīgākajam reljefam un izbraukšanas leņķiem nepieciešamo jaudu. Augstā klīrensa un izcilo brišanas spēju dēļ no1 izaicinājumiem nav jāvairās.
IETAUPĪJUMI AR ELEKTROAUTO

IETAUPĪJUMI AR ELEKTROAUTO

Provizoriski nodokļu ietaupījumi, zemākas ekspluatācijas izmaksas un bezmaksas iebraukšana piesārņojuma ierobežojumu zonās – tie ir veidi, kā braukšana ar elektrību var palīdzēt ietaupīt.
JAUNAS ĒRAS SĀKUMS

JAUNAS ĒRAS SĀKUMS

Mēs vēlamies dzīvot pasaulē, kuru var baudīt visi. Nulle izplūdes gāzu emisiju nozīmē, ka elektriskā braukšana ir mūsu luksusa SUV nākotne.

LAND ROVER ELEKTRIFICĒTIE AUTO

Izpētiet mūsu elektroauto un elektrisko hibrīdu klāstu, kas atspoguļo mūsu moderno redzējumu par Land Rover iespējām un moderno greznību.

Lūdzu, apmeklējiet vietējā tirgus vietni, lai uzzinātu, kuri modeļi ir pieejami Jūsu tirgū.