JAUNAIS RANGE ROVER EVOQUE

JAUNAIS RANGE ROVER EVOQUE

RADĪTS UN RAŽOTS LIELBRITĀNIJĀ
Minimālisma stilā ieturēts, izsmalcināts un harizmātisks. Modelis Range Rover Evoque iedvesmo ar savu piemēru.

MODEĻU KLĀSTS

Izvēlieties kādu no modeļiem un sāciet savu ceļojumu.

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

RANGE ROVER EVOQUE AUTOBIOGRAPHY

“Greznais un ilgtspējīgais SUV Evoque nosaka jauno zelta standartu.”
Izdevums “GQ UK”
CAPTIVATING CHARACTER

INOVĀCIJAS, KAS PAVER JAUNUS CEĻUS

Jaunākās informācijas un izklaides sistēmas un tehnoloģijas atspoguļo izsmalcināta dizaina un inovāciju harmoniju un nodrošina viegli uztveramu un intuitīvi lietojamu greznību.

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

Pateicoties sertificētajam, pilnībā elektriskajā režīmā nobraucamajam attālumam, kas sasniedz pat līdz 62 km,versija PHEV nodrošina efektīvu un bezrūpīgu braukšanas pieredzi, kā arī iespēju uzlādēt automobili no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūšu laikā, izmantojot ātro līdzstrāvas (DC) uzlādi.

ELECTRIFIED PERFORMANCE

IEDVESMA

Šīs komplektācijas, ko prasmīgi konfigurējuši mūsu dizaineri, izstaro nevainojamu līdzsvaru starp Range Rover Evoque valdzinošo būtību un greznību. Jums atliek vien izvēlēties un pasūtīt.

INSPIRATION

ABSOLŪTA GREZNĪBA

Pašā virsotnē: greznības iemiesojums.
RADĪT SAVU
CAPTIVATING CHARACTER

IEPAZĪSTIET MODEĻA VERSIJU RANGE ROVER EVOQUE

UNIKĀLS DIZAINS

UNIKĀLS DIZAINS

Izstrādāts, neļaujoties kompromisiem. Modeļa versija, kas iemieso Range Rover dizaina DNS, izceļas ar nevainojami optimizētām proporcijām un stingrām virsmām.
NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

Progresīvās tehnoloģijas, pateicoties plašajam inovāciju klāstam, gādā par to, lai automobiļa programmas vienmēr ir atjauninātas un katrs brauciens sagādā prieku.
MŪSDIENĪGS KOMFORTS

MŪSDIENĪGS KOMFORTS

Garantēts miers. Modeļa versijas Evoque izsmalcinātās Range Rover iezīmes nodrošina vēl lielāku komfortu, ērtību un labsajūtu.
ELEKTRIFICĒTA ELEGANCE

ELEKTRIFICĒTA ELEGANCE

Elektriskā automobiļa efektivitāte, patīkama braukšanas dinamika un Range Rover SUV raksturīgā veiktspēja dažādos ceļa apstākļos.

**Apskatīt WLTP rādītājus.

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​