Bamford London piedāvā Defender iedvesmotu ierobežotas sērijas pulksteni: tikai 100 eksemplāri!

BAMFORD LONDON PIEDĀVĀ DEFENDER IEDVESMOTU IEROBEŽOTAS SĒRIJAS PULKSTENI: TIKAI 100 EKSEMPLĀRI!


• Bamford London sadarbībā ar Land Rover radīts ierobežotas sērijas rokas pulkstenis LR001

• Iedvesmojoties no Defender, LR001 apvieno askētisku formu ar īpašām iezīmēm

• Ilgmūžība, pateicoties titāna korpusam, un precizitāte, pateicoties augstākās kvalitātes automātiskajam mehānismam

• Visā pasaulē pieejami tikai 100 eksemplāri

• Iespējams iegādāties Bamford London

Lai radītu jauno ierobežotas sērijas rokas pulksteni LR001, Bamford London un Land Rover ir apvienojuši abiem zīmoliem līdzīgo dizaina redzējumu un precizitāti – dizainu veidojot Land Rover komandai un izgatavošanu nodrošinot Bamford London. Tāpat kā unikālais SUV Defender, kas iedvesmojis pulksteņa veidotājus, LR001 ir radošu pūliņu auglis, kurš domāts piedzīvojumu alkstošām sirdīm un kurš visā pasaulē būs pieejams tikai simt eksemplāros.

Atspoguļojot Defender dizaina valodu, LR001 apvieno askētiskas formas un īpašas iezīmes. Pulkstenim ir 40 mm titāna korpuss ar izsmalcinātu rutēnija apdari un augstākās kvalitātes Sellita SW200-1b automātiskais mehānisms, kas apliecina, ka šie pulksteņi ir gan ilgtspējīgi, gan ilgmūžīgi.

Vizuāli aizraujošās formas korpuss ieskauj pelēku ciparnīcu, kuru kā tehniskās precizitātes apliecinājums rotā precīzi izgriezumi. Zem ciparnīcas ir paslēpta luminiscence – viegli zaļā gaisma ļauj pulksteni izmantot arī vājā apgaismojumā. Ciparnīcas sestās stundas segmentā ir iestrādāts uzraksts “LR001”, un tajā ir izmantota Bamford zīmolam raksturīgā akvamarīna zilā krāsa.

Pircējiem ir pieejamas četras mīkstas 18 mm siksniņas melnā, jūras zilā, gaiši brūnā vai tumši brūnā krāsā. Tās ir izgatavotas no bioloģiskas izcelsmes materiāliem un ir ilgtspējīga alternatīva tradicionālajai ādai. Melnā, gaiši un tumši brūnā ir radītas, izmantojot kukurūzas pārstrādē iegūtu ādai līdzīgu poliuretānu, savukārt tumši zilais variants ir izgatavots no Cordoba neilona – pīta otrreizēji pārstrādāta materiāla, kas, pateicoties pārklājumam, ir hidrofobisks un izturīgs.

BAMFORD LONDON PIEDĀVĀ DEFENDER IEDVESMOTU IEROBEŽOTAS SĒRIJAS PULKSTENI: TIKAI 100 EKSEMPLĀRI!

Džordžs Bamfords, Bamford London dibinātājs un izpilddirektors: “Man ir senas attiecības ar Land Rover, tāpēc arī ir liels gods prezentēt mūsu sadarbības rezultātu – mūsu pirmo pulksteni, ko iedvesmojis ikoniskais auto Defender. LR001 ar pelēku ciparnīcu pelēkā titāna korpusā ar fiksētām austiņām ir šo pulksteņu pirmā versija.”

Profesors Džerijs Makgoverns, Britu Impērijas ordeņa kavalieris un Jaguar Land Rover radošais direktors: “LR001 ir iemiesota patiesa ilgmūžība un Defender atturīgums, un tas demonstrē pārliecinošu un precīzi realizētu izsmalcinātu dizainu.”

LR001 pulkstenis ir pieejams Bamford London mājaslapā.

Tehniskā informācija:


• Tips: automātiskais pulkstenis ar titāna korpusu

• Mehānisms: Sellita SW200-1b, 26 akmeņi, 28 800 Vph, 41 stundas jaudas rezerve, izsmalcināta rutēnija apdare, zilganas skrūves. Premium regulēšana. Glucydur līdzsvara sistēma (berilija–bronzas sakausējums). Incabloc aizsardzība pret triecieniem

• Funkcijas: automātiskās uzvilkšanas mehānisms ar lodīšu gultni; stundu, minūšu un sekunžu rādītājs; sinhronizācijas funkcija (ar sekundes precizitāti)

• Korpusa materiāls: titāns

• Korpusa diametrs: 40 mm

• Korpusa biezums: 13,25 mm

• Aizmugures materiāls: titāns

• Ūdensizturība: 100 m/10 atm

• Siksniņas platums: 18 mm

BAMFORD LONDON PIEDĀVĀ DEFENDER IEDVESMOTU IEROBEŽOTAS SĒRIJAS PULKSTENI: TIKAI 100 EKSEMPLĀRI!

Vairāk informācijas

Land Rover kouminkāciju agēntūra Latvijā Velocita: [email protected]

Land Rover sociālo tīmekļu kanāli:

Facebook: https://www.facebook.com/LandRoverLatvija

Instagram: https://www.instagram.com/landrover_latvija/