PIECU ZVAIGŽŅU EURO NCAP DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS APBALVOJUMUS GUVUŠAJAM JAUNAJAM DEFENDER 110

DEFENDER 110


APBALVOJUMUS GUVUŠAIS JAUNAIS DEFENDER IR SAŅĒMIS VĒL VIENU PIECU ZVAIGŽŅU NOVĒRTĒJUMU – ŠOREIZ NO EURO NCAP DROŠĪBAS EKSPERTIEM.


Jaunāko testa rezultātu apskatā Land Rover spēcīgākais un izturīgākais līdz šim radītais modelis tika novērtēts ar augstāko vērtējumu – piecām zvaigznēm.

Defender saimes automobiļi apvieno mūsdienīgas drošības funkcijas ar izteikti izturīgu alumīnija stiprinājumu korpusa konstrukciju, kas radīta, lai tiktu galā ar skarbām ainavām un garantētu atbilstību izcilām drošības prasībām. Viedtehnoloģijas ietver avārijas bremzēšanas sistēmu, joslas saglabāšanas palīgsistēmu un aizmugurējā sadursmes uzraudzības sistēmu.

Automobilis aprīkots ar sešiem gaisa drošības spilveniem, kas sargā vadītāju un pasažierus, pieejami arī maksimums trīs ISOFIX stiprinājumu punkti. Jaunais Defender ieguva 85 % punktu pieaugušo un bērnu pasažieru aizsardzības kategorijā, 79 % par drošības palīgsistēmām, kā arī sasniedza 71 % neaizsargāto ceļa lietotāju kategorijā, tādējādi nodrošinot sev ceļu uz kopējo piecu zvaigžņu novērtējumu.