Land Rover 75 gadu jubileja: Lego laiž klajā klasiskā Defender 90 komplektu

LAND ROVER 75 GADU JUBILEJA: LEGO LAIŽ KLAJĀ KLASISKĀ DEFENDER 90 KOMPLEKTU

Lego Group un Defender svin Land Rover 75 gadu jubileju, piedāvājot uzbūvēt piedzīvojumu ar Lego Icons Classic Defender 90. Komplektā, kas sastāv no 2336 klucīšiem, ir viss, kas nepieciešams bezceļu ekspedīcijai. Komplektam ir “divi vienā” formāts, kas ļauj konstruktoriem gan izveidot ikdienas modeli, gan pielāgot to piedzīvojumiem.

Defender savas apvidus ekspedīcijas ir krājis 75 gadus. Tas ir pazīstams visā pasaulē, un tā mūžs ir unikāls stāsts, pilns piedzīvojumu, humānās palīdzības un smaga darba. Tagad to visu atspoguļo 32 cm garais Lego modelis ar visdažādākajiem aksesuāriem, tostarp jumta bagāžnieku, paaugstinātu gaisa ņemšanas atveri, priekšējo buferi ar darbojošos vinču, sānu sliedēm un instrumentu kasti, kā arī saķeres plāksnēm dubļu un smilšu šķērsošanai. Tam ir arī funkcionējoša stūre un balstiekārta, atveramas durvis un motora pārsegs, kā arī interjers ar detaļām, kas veidotas pēc reālā klasiskā Defender parauga.

Land Rover Classic direktors Pols Barits: “Defender ir sinonīms vārdam “piedzīvojumi”, un šajā Lego komplektā ir iemūžināts unikālais un neapturamais auto ikonas gars, vienlaikus parādot arī tā rotaļīgo pusi.”

LAND ROVER 75 GADU JUBILEJA: LEGO LAIŽ KLAJĀ KLASISKĀ DEFENDER 90 KOMPLEKTU

Kurts Kristiansens, Lego dizainers: “Iedzīvināt Classic Defender klucīšos nebija viegli. Tā kā Defender var aizvest jūs visur, jau projektēšanas procesā kļuva skaidrs, ka šo komplektu jācaurstrāvo piedzīvojumu sajūtai. Toties tagad mēs nevaram vien sagaidīt fanu reakciju.”

Jaunā komplekta prezentācija notika Defender cienīgā garā – Lego Group Skotijas augstienē nogādāja īstu Classic Defender, padarot to par visgrūtāk pieejamo Lego veikalu pasaulē. Tā bija izaicinājumu arēna, kurā piedzīvojumu meklētāji Raha Moharaka un Aldo Keins sacentās, kurš pirmais atradīs un uzbūvēs miniatūro Defender.

LAND ROVER 75 GADU JUBILEJA: LEGO LAIŽ KLAJĀ KLASISKĀ DEFENDER 90 KOMPLEKTU

Lego Icons Classic Defender 90 komplekts pieejams no 1. aprīļa Lego veikalos un tiešsaistē www.lego.com/Defender.

Vairāk informācijas

Land Rover kouminkāciju agēntūra Latvijā Velocita: [email protected]

Land Rover sociālo tīmekļu kanāli:

Facebook: https://www.facebook.com/LandRoverLatvija

Instagram: https://www.instagram.com/landrover_latvija/

LAND ROVER 75 GADU JUBILEJA: LEGO LAIŽ KLAJĀ KLASISKĀ DEFENDER 90 KOMPLEKTU