Land Rover prezentē jauno Discovery Sport

LAND ROVER PREZENTĒ JAUNO DISCOVERY SPORT

Moderns un grezns salons: pārveidotajā salonā ir 11,4 collas liels izliekta stikla Pivi Pro skārienekrāns ar intuitīvu vadību

Elektrificēti modeļi: pieejams uzlādējamais un vieglais hibrīds; P300e piedāvā WLTP sertificētu elektrisko nobraukumu līdz 61 km un CO2 emisiju no 33 g/km

Ātra uzlāde: P300e 14,9 kWh akumulatoru no 0 līdz 80% var uzlādēt tikai 30 minūtēs

Savienojamības bonusi: tiek piedāvāti attālinātie atjauninājumi, piemēram, lietotnēm, kartēm, programmatūrai un pakalpojumiem, tāpēc nav vajadzības braukt uz dīlercentru

Visaptverošs redzeslauks: Discovery Sport aprīkots ar vienu no bagātīgākajiem kameru kompleksiem, tajā ietilpst ClearSight Ground View, Rear View, kā arī 3D Surround kameras, un tas ļauj veikt izcilu manevrēšanu

Discovery

Land Rover ir izstrādājis un pasaulei prezentē jauno Discovery Sport. Patiesi izsmalcināts jaunais interjers ar septiņām sēdvietām izstaro modernu luksusu un padara auto par neapstrīdamu favorītu aktīvām un modernām ģimenēm.

Salona luksusa garu veido smalki izstrādātie, taustei patīkamie materiāli. Interjers ir gaišs, plašs un viegls. Dažādā augstumā izvietotās sēdekļu rindas nodrošina optimālu redzamību visiem braucējiem. Pēc izvēles pieejamais panorāmas stikla jumts plašuma izjūtu paspilgtina vēl vairāk.

Discovery Sport salonā ir jauns pārnesumkārbas režīmu pārslēdzējs, apdarināts ar tumšu anodētu alumīniju, un eleganta daudzfunkcionāla trīsspieķu stūre. S un SE versijās tai ir mīksta Windsor ādas vai bezādas tekstila apdare un pogas, ar kurām var vadīt Pivi Pro vai aktivizēt balss asistentu.

Discovery Sport S un Dynamic SE versijām ir DuoLeather interjers, kam ir izveidoti trīs krāsu varianti. Tiem, kam ādas apdare nav aktuāla, tiek piedāvāts Suedecloth apvienojumā ar greznu, mīkstu bezādas materiālu Luxtec, kas izgatavots no pārstrādātas poliestera mikrošķiedras.

Dynamic HSE ir pieejams ar Ebony Windsor ādu ar kontrastējošām sēdekļu detaļām Lunar Grey tonī. Kā alternatīvu var izvēlēties DuoTone Light Oyster un Ebony apdari, kas rada izteiksmīgu divu toņu salikumu.

Sēdvietu konfigurācijai – 24 opcijas

Sēdvietu konfigurācijai – 24 opcijas

Discovery Sport var tikt aprīkots pat ar septiņām sēdvietām. Tā daudzpusīgais un plašais salons rada lielu telpu un pārsteidzošu komfortu, jo sēdvietām iespējamas pat 24 konfigurācijas opcijas. Otrā sēdekļu rinda ir bīdāma un nolokāma attiecībā 40:20:40, bet bagāžas telpa, kuras ietilpība ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem ir 1794 litri, ļauj pielāgoties spontāniem piedzīvojumiem. Elektriskās bagāžnieka durvis ļauj mantas ērti gan ielikt, gan izņemt.

Katram Discovery Sport tagad standartā ir digitālais instrumentu panelis un pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres, savukārt pārveidotā un vienkāršotā centrālā konsole var lepoties ar elegantu 11,4 collu virspaneļa skārienekrānu ar izliektu stikla virsmu. Jaunākajā Pivi Pro informācijas un izklaides sistēmā pastāvīgi ir pieejamas sānu joslas, kurās atrodami īsceļi uz galvenajām auto vadības ierīcēm un funkcijām, piemēram, multividi, skaļumu, klimatu un navigāciju. Tas no sākuma ekrāna ļauj ar diviem pieskārieniem piekļūt 90 procentiem funkciju.

Pie standarta ērtībām pieder bezvadu Apple CarPlay, kas atvieglo galveno funkciju vadību. Lai panāktu maksimālu savienojamību, bāzes aprīkojumā ir iekļauts arī Android Auto.

Pārveidotajā centrālajā konsolē atbrīvota vieta ierīču bezvadu uzlādei, kas iekļauta standarta komplektācijā. Tādējādi Discovery Sport priekšējā konsolē ir izveidots liels vaļējs sīklietu nodalījums – viena no plašākajām savā klasē. Papildus tam katrā rindā ir ierīkoti divi USB-C lādētāji, bet otrā rindā un bagāžas nodalījumā ir 12 V strāvas padeve. Septiņu sēdvietu gadījumā var izvēlēties arī trešās rindas klimata kontroli un USB-C uzlādi.

“Ar jaunāko Pivi Pro versiju Discovery Sport tagad piedāvā revolucionāru tehnoloģiju kompleksu visai ģimenei. Jaunā minimālisma garā veidotā centrālā konsole papildina pārveidoto eksterjeru un atbrīvo vietu vēl plašākiem nodalījumiem. Tajā pašā laikā tā spēka agregātu jaudas diapazons, apvidus braukšanas tehnoloģijas un iespaidīgā iespēju dažādība septiņu sēdvietu gadījumā nozīmē, ka tas patiesi spēj tikt galā ar visu, kas vajadzīgs ģimenes braucienam,” saka JLR dzīves cikla galvenais inženieris Džeimss Sandersons.

Izsmalcinātas tehnoloģijas

Izsmalcinātas tehnoloģijas

Pateicoties Cabin Air Purification Plus, Discovery Sport pasažieri elpo īpaši labu gaisu. Sistēma ar PM2,5 filtrēšanu un CO2 pārvaldības sistēmu, uzraugot un kontrolējot CO2 līmeni salonā, uzlabo visas ģimenes labsajūtu, kā arī uztur tonusā šofera modrību. Uzlabotā sistēma ietver nanoe X tehnoloģiju, kas apkaro patogēnus un ievērojami samazina smakas, baktērijas un alergēnus. Savukārt gaisa kvalitātes indeksa (AQI) lietotne ekrānā informē par ārējā gaisa kvalitāti gan pašreizējā atrašanās vietā, gan galamērķī.

Discovery Sport piedāvā arī vienu no bagātīgākajiem kameru kompleksiem savā klasē. Visplašākos datus autovadītājam sniedz 3D apkārtskata kameras un ClearSight Ground View, kas informāciju demonstrē 11,4 collu skārienekrānā. Tāpat arī ClearSight Rear View Mirror, kas paver netraucētu skatu aiz transportlīdzekļa neatkarīgi no tā, kas atrodas aizmugurē.

Discovery Sport S ir sliekšņi virsbūves krāsā, kontrastējoša glancēti melna radiatora reste ar Discovery raksturīgo sešstūra motīvu, Indus Silver slīdplāksnes un Bright Atlas Discovery uzraksts uz motora pārsega.

Dynamic modeļi ir veidoti pašpārliecinātāki un mērķtiecīgāki – ar kontrastējošu jumtu un eksterjera akcentiem, tādiem kā uzraksts Discovery, režģis, virsbūves sliekšņi un buferu apakšdaļa – visi tie izceļas ar glancēti melnu apdari. Šie elementi uz buferiem un riteņu arkām vizuāli paspilgtina automašīnas mērķtiecīgumu, bet priekšējo gaisa atveru signatūra ar trīs līnijām ir tipiska Discovery dizaina iezīme.

Kā papildaprīkojums piedāvātie ekspresīvie vieglmetāla 21 collas diski ir pieejami ar glancēti melnu apdari, savukārt 19 collu diski izceļas ar glancēti melnu apdari un dimanta griezumu. Eksterjera krāsu palete ir papildināta ar Varesine Blue.

Plašs jaudas diapazons

Plašs jaudas diapazons

Discovery Sport arvien piedāvā efektīvu gan uzlādējamā, gan vieglā hibrīda piedziņu. P300e jaunais akumulatora ķīmiskais sastāvs reālo nobraukumu ir uzlabojis līdz 47 km – ar to pietiek, lai klusā elektriskajā režīmā veiktu 90% ikdienas braucienu. WLTP sertificēts elektriskais nobraukums ir līdz 61 km.

Hibrīds apvieno Ingenium 1,5 litru trīscilindru turbodzinēju ar elektromotoru un 14,9 kWh litija jonu akumulatoru. Discovery Sport uzlāde ir ātra un vienkārša – ar 50 kW līdzstrāvas uzlādi, kas tiek piedāvāta kā standarta aprīkojums, enerģijas uzkrāšana no 0 līdz 80% notiek tikai 30 minūtēs.

Versiju klāstu papildina P250 un P200 Ingenium benzīna dzinēji un D200 un D165 Ingenium dīzeļdzinēji. Šo spēka agregātu uzlabotā vieglā hibrīda tehnoloģija gādā par vienmērīgu Start&Stop darbību, kas garantē plūdenu braukšanu pilsētā. Izmantojot ar siksnu piedzītu startera motoru un akumulatoru, tiek uzkrāta enerģija, kas parasti tiek zaudēta ātruma samazināšanas laikā. Lai uzlabotu Discovery Sport veiktspēju un vairotu degvielas ekonomiju, atgūtā enerģija tiek uzkrāta 48 voltu akumulatorā.