Jaunais Defender godina mantojumu ar Defender 75th Limited Edition sēriju

DEFENDER 75TH LIMITED EDITION

• Ekskluzīvs papildinājums: Defender atzīmē Land Rover 75 gadu jubileju ar ierobežotu sēriju Defender 75th Limited Edition

• Atsauce uz mantojumu: Grasmere Green zaļā krāsa ar unikālu 75 Years zīmējumu – tiek piedāvāts 90 un 110 virsbūvei

• Arvien novatorisks: aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām, tostarp 3D Surround kameru, Matrix LED lukturiem un konfigurējamu Terrain Response sistēmu

• Elektriska veiktspēja: līdztekus P400 un D300 ar modernu vieglā hibrīda tehnoloģiju 75th Limited Edition auto pieejami arī P400e Electric Hybrid versijā

1948. gadā Amsterdamas autoizstādē pasaulei tika prezentēta I sērija, un tagad Land Rover atzīmē šo gadadienu, laižot klajā Defender 75th Limited Edition. Sērija pieejama ar 90 un 110 virsbūvi, tā izceļas ar ekskluzīvu eksterjeru un unikālām detaļām, kā arī ikonisko Grasmere Green krāsu, savukārt to visu papildina īpaša dizaina riteņu diski un salona apdare.

Jakubs Brodevičs, Jaguar Land Rover mārketinga vadītājs Baltijā: “75 gadu laikā daudzi šī unikālā modeļa atribūti ir kļuvuši par ikonām. Tagad daudzi Defender fani Baltijas reģionā ir ieguvuši ekskluzīvu iespēju piepildīt savu sapni – iegūt auto, kas iemieso visu laiku izcilākās Defender īpašības un bagātina tās ar moderna SUV spējām.”

Defender paletē Grasmere Green zaļā krāsa parādās pirmo reizi, un šis īpašais tonis ir rezervēts tieši 75th Limited Edition sērijai. Par papildu akcentu kalpo 20 collu vieglmetāla diski un rumbu vāciņi, ko arī rotā Grasmere Green krāsa. Eksterjera uzlabojumu virkni noslēdz unikāls 75 Years zīmējums, bamperi Ceres Silver krāsā un tonēti stikli.

Eksterjerā iesāktā dizaina tēma turpinās izturīgajā un daudzpusīgajā Defender interjerā, kur Cross Car Beam panelim ir uzklāta matēta Grasmere Greenpilver pulverkrāsa, bet tā galos ar lāzeru iegravētas īpašas detaļa. Sēdekļu apdare ir izgatavota no Resist Ebony, un “hokejai nūjai” viduskonsolē lietots Robustec – izturīgākais materiāls jaunajā Defender.

Stjuarts Frīts, Defender dzīves cikla galvenais inženieris: “Kopš jaunā Defender atklāšanas to ir iemīlējuši cilvēki visā pasaulē, un pieprasījums joprojām ir ārkārtīgi liels. Jaunā ierobežotā sērija ar krāsām un detaļām atspoguļo pēdējo 75 gadu garu, kā arī apvieno tās ar novatoriskām tehnoloģijām, piemēram, elektriskā hibrīda jaudu, konfigurējamo Terrain Response sistēmu, attālināto programmatūras atjaunināšanu un nepārspējamu pārgājību.”

Ierobežotā sērija ir balstīta uz augstas specifikācijas HSE un piedāvā plašu standarta aprīkojumu. Novatorisko tehnoloģiju vidū ir 3D Surround kamera, konfigurējama Terrain Response sistēma, Meridian skaņu sistēma, Matrix LED priekšējie lukturi, 11,4 collu Pivi Pro informācijas un izklaides sistēma, projekcijas ekrāns un bezvadu lādētājs viedierīcēm.

Visiem 75th Limited Edition auto pēc izvēles ir pieejams salokāms mīksta materiāla jumts vai bīdāms panorāmas jumts. Savukārt salonā izcilu komfortu nodrošina 14 pozīcijās regulējams vadītāja un pasažiera sēdeklis ar apsildi un atmiņas funkciju, apsildāma stūre un trīszonu klimatkontrole. Papildus var pasūtīt elektriski nolokāmu sakabes āķi un vissezonas riepas.

DEFENDER 75TH LIMITED EDITION

Piedziņas iespēju klāsts ietver jaudīgo un efektīvo P400e Electric Hybrid uzlādējamo hibrīdu (PHEV) modeļiem ar 110 virsbūvi, bet P400 un D300 Ingenium benzīna un dīzeļdzinējos* iestrādāta vieglā hibrīda (MHEV) tehnoloģija. Tā uzlabo jaudu un ekonomē degvielu, tā kā spēj izmantot enerģiju, kas parasti tiek zaudēta, samazinot ātrumu un bremzējot.

Unikālā sērija ir radījusi lielu interesi auto kolekcionāru vidū, un, atzīmējot īpašo vēsturisko brīdi, tā tiek izlaista reizē ar jaunām Land Rover dzīvesstila precēm. Arī šai kolekcijai izmantota Grasmere Green zaļā krāsa, un tā reprezentē preču klāstu, kurā cita starpā iekļauts unikāls minimālisma stilā veidots pulkstenis ar divām siksniņām, funkcionāla mugursoma un apģērbs ar unikālu 75 Years zīmējumu un elementiem.

Defender ir ieguvis vairāk nekā 50 starptautiskus apbalvojumus, tajā skaitā Top Gear 2020. gada auto titulu un MotorTrend 2021. gada SUV titulu. Žurnāls Autocar to atzinis par 2022. gada labāko krosoveru, turklāt augsto drošības līmeni ir apliecinājis 5 zvaigžņu novērtējums Euro NCAP testā.

Land Rover zīmols radās no viena modeļa. Mūsdienās uzņēmuma SUV saime apliecina progresīvo novatorisma garu, kas raksturo Land Rover produkciju un darbu vairāk nekā septiņu gadu desmitu garumā. Mūsu Defender, Discovery un Range Rover zīmolu saime sniedz apbrīnojamas iespējas, daudzpusību un greznību, veidojot ideālu pamatu panākumiem nākamajos 75 gados.


Vairāk informācijas

Land Rover kouminkāciju agēntūra Latvijā Velocita: [email protected]

Land Rover sociālo tīmekļu kanāli:

Facebook: https://www.facebook.com/LandRoverLatvija

Instagram: https://www.instagram.com/landrover_latvija/