LĪDZ JAUNĀ RANGE ROVER SPORT PIRMIZRĀDEI ATLIKUŠAS DIVAS NEDĒĻAS

LĪDZ JAUNĀ RANGE ROVER SPORT PIRMIZRĀDEI ATLIKUŠAS DIVAS NEDĒĻAS

Jaunais trešās paaudzes Range Rover Sport gatavojas savai debijai, kas pasaules mēroga pirmizrādē notiks pēc divām nedēļām – 10. maijā.

Globālā prezentācija būs iespaidīga jaunā, sportiskā luksusa SUV debija, kurā ieskatu sniedz ekskluzīva fotoattēlu izlase. Jaunais modelis turpinās savu priekšgājēju drosmīgos varoņdarbus, līdz ar savu debiju pieņemot unikālu izaicinājumu.

Range Rover Sport

Range Rover Sport līdz šim ir veiksmīgi izpildījis dažādus izaicinājumus, ieskaitot rekorda braucienu Paikspīkas kalnā, pirmo reģistrēto Arābijas pussalas “Tukšā kvartāla” tuksneša šķērsošanu un pirmo braucienu pa 999 pakāpienu akmens kāpnēm uz Debesu vārtiem Ķīnā 2018. gadā.

Jaunie fotoattēli sniedz pirmo ieskatu tā modernajā interjerā. Ņemot vērā automobiļa dinamisko dabu, kokpita stila vadītāja pozīciju, arhitektonisko vieglumu un precizitāti detaļās, jaunā Range Rover Sport interjers ir veidots no viskvalitatīvākajiem materiāliem un nosaka toni patiesi patīkamām braukšanas sajūtām.

Visdinamiskākais Range Rover

Visdinamiskākais Range Rover saimes biedrs ir radīts pilnībā no jauna, plūdeni apvienojot ne ar ko citu nesajaucamo veidolu, nepārspētas braukšanas spējas, kā arī jaunākās digitālās un šasijas tehnoloģijas.

Jaunais Range Rover Sport globālo pirmizrādi piedzīvos otrdien, 10. maijā. Pievienojies video tiešraidei no pulksten 21.00 pēc vietējā laika Land Rover YouTube kanālā: https://www.youtube.com/user/landrover

Jaunais Range Rover Sport