RANGE ROVER AR EKSKLUZĪVU JAUNO LIMITED EDITION MODELI ATZĪMĒ 50 GADU JUBILEJU VISURGĀJĒJA INOVĀCIJĀM UN LUKSUSAM

RANGE ROVER

RANGE ROVER ŠODIEN SVIN 50 GADU JUBILEJU NOVATORISKĀM INOVĀCIJĀM, NEVAINOJAMAI IZSMALCINĀTĪBAI UN NEATKĀRTOJAMAI VISURGĀJĒJA VEIKTSPĒJAI UN IEPAZĪSTINA AR JAUNO RANGE ROVER FIFTY.

Oriģinālais luksusa klases SUV tirgū ir bijis noteicošais kopš 1970. gada 17. jūnija, un tagad, piecas desmitgades vēlāk, Range Rover ir attīstījies tiktāl, lai kļūtu par ģimeni pievilcīgajiem un jaudīgajiem luksusa klases transportlīdzekļiem. Tā neatvairāmais dizaina sajaukums, izsmalcinātība un tehnoloģiskās inovācijas ir nodrošinājušas tam savu vietu – tas ir kā etalons visiem luksusa klases SUV modeļiem.


Savos 50 mūža gados Range Rover ir ieguvis daudzas pasaules mēroga pirmās vietas un paveicis lielu skaitu iespaidīgu varoņdarbu. Kad tika uzsākta tā ražošana, tas bija pirmais SUV ar permanento 4WD sistēmu, un 1989. gadā tas kļuva par pasaulē pirmo 4x4 automobili, kam tika ierīkota elektroniskā vilkmes kontrole (ETC) un automātiska elektroniskā gaisa piekare, – nodrošinot izsmalcinātu braukšanas sajūtu, pateicoties kurai Range Rover ir slavens gan braucot pa ceļiem, gan arī bezceļiem. Pēdējās paaudzes Range Rover 2012. gadā kļuva par pasaulē pirmo SUV, kura konstrukcija ir pilnībā veidota no viegla alumīnija, kas automobili padara vieglāku, spēcīgāku un daudz efektīvāku.


Tas šķērsojis grūti izbraucamo Darien Gap, bijis arī pirmais transportlīdzeklis, kas jebkad izstādīts Luvras muzejā Parīzē, un pat uzvarējis Parīzes-Dakāras rallijā – divreiz. Nav otra tāda transportlīdzekļa, kas apvienotu tik augsta līmeņa luksusu, komfortu un izsmalcinātību ar bezceļu veiktspēju un sniegumu uz ceļa kā Range Rover.


Mūsdienu Range Rover ar savu plaši atveramo dzinēja pārsegu, īpatnējo peldošo jumtu, sadalītajām bagāžas nodalījuma durvīm un raksturīgajām priekšējo spārnu ventilācijas atverēm joprojām var mierīgi izsekot savām saknēm, kas ved atpakaļ uz 1970. gada sākotnējo versiju. Savā zelta jubilejas gadā tas ir visefektīvākais, savienotākais, greznākais un joprojām arī veiktspējīgākais.


Lai nosvinētu 50 gadus autosporta ikonas statusā, ierobežotā izlaiduma Range Rover Fifty pasaulē tiks piedāvāts 1 970 vienībās – par godu gadam, kad tika uzsākta sākotnējā Range Rover ražošana.