LAND ROVER BEZCEĻU IZAICINĀJUMS RĪGĀ: UNIKĀLĀ PLATFORMĀ EKSTREMĀLOS APSTĀKĻOS TIEK IZMĒĢINĀTI VISURGĀJĒJI

LAND ROVER BEZCEĻU

ŠODIEN LAND ROVER PĀRSTĀVJI PREZENTĒJA LAND ROVER AUTOMĀŠINAS UZ SPECIĀLĀS KUSTĪGAS PLATFORMAS.

Noilgojušies pēc piedzīvojumiem, Land Rover cienītāji šodien tika pie iespējas gūt unikālu pieredzi – speciāli izveidotā simulatorā izmēģināt jaunā bezceļu karaļa Defender un citu koncerna ražoto visurgājēju sniegtās iespējas. Šis pasākums, kas joprojām norisinās Land Rover salonā Rīgā, ir pasaules Land Rover Experience tūres daļa.


Šodien Land Rover pārstāvji prezentēja Land Rover automāšinas uz speciālās kustīgas platformas. Šī iekārta tiek izmantota dažādās valstīs un ļauj ikvienam izmēģināt Land Rover automašīnu fanatstiskās 4x4 īpašības, izturību, gūt jaunas emocijas un adrenalīna devu. Svarīgi atzīmēt, ka šī platforma ir viena no lielākajām Land Rover iekārtām pasaulē. Izmēģinājuma braucieni notika starptautisko Land Rover instruktoru pavadībā.


Kustīga platforma atradīsies Rīgā K.Ulmaņa gatvē 70 un Land Rover cienītājiem būs pieejama līdz 1. augusta vakaram.


“Šī platforma – tā ir mobila iekārta, kas, aprīkota ar unikālām mehāniskām un elektroniskām iespējām un spēju “ceļot” no vienas valsts uz otru, pat pilsētā ļauj izjust ekstremālus pārdzīvojumus, kādus sniedz braukšana pa bezceļiem. Ja godīgi, tad šādus izmēģinājumu iespaidus būtu grūti piedzīvot reālos apstākļos, tādēļ mums ir patiess prieks, ka varam piedāvāt šo pieredzi Land Rover cienītājiem Latvijā,” uzsver Land Rover Baltijas valstu mārketinga vadītāja Juste Šataite (Justė Šataitė).


Izmēģinot automobiļus, Land Rover instruktori pastāvīgi vēro situāciju un sniedz padomus izmēģinājumu dalībniekiem.


“Tie, kuri izmantoja šo iespēju, bija mazliet apstulbuši – platforma vienlaikus ir gan reālistiska, gan arī ļauj ar visurgājēju pacelties teju līdz debesīm. Starp citu, tas viss izskatās iespaidīgi arī vērojot no malas, tādēļ, fiksēdami iespaidīgos skatus, apmierināti paliek arī skatītāji,” smaida instruktore Minna Silankorva (Minna Sillankorva).


Viņa apgalvo, ka tikai retais no tiem, kuri šo platformu jau izmēģinājuši citviet pasaulē, piekristu tik asas izjūtas piedzīvot reālajā dzīvē. Tomēr visurgājēju nodrošinājums ne reizi vien pierādīja, ka Land Rover spējas bieži vien ir augstākas par autovadītāja baiļu slieksni.


Land Rover izmēģinājumu dalībnieki var izsmeļoši iepazīties ar pilnpiedziņas pārvaldīšanas sistēmu Land Rover Configurable Terrain Response, kas tiek nepārtraukti pilnveidota un ļauj pielāgoties dažādiem bezceļu apstākļiem, kā arī pārliecināties par to, cik efektīva sarežģītos apstākļos var būt ClearSight Ground View tehnoloģija, kas sniedz iespēju ar elektroniskajām acīm redzēt ceļa virsmu, kas atrodas zem dzinēja pārsega, tieši pretī priekšējiem riteņiem. Elektroniskie palīgi, lai paceltos piekalnē vai nolaistos pa stāvu nokalni, kļūst par labākajiem draugiem gan Land Rover izmēģinājumos speciālajā platformā, gan arī īstos bezceļu apstākļos.


Pats par sevi saprotams, ka jaunais Defender ar speciāli bezceļu piedzīvojumiem konstruēto šasiju, īpaši izturīgo alumīnija monokoku un jaunākās paaudzes elektroniskajām palīgsistēmām ir īsts kalnu karalis. Taču Range Rover Sport, Evoque, Discovery Sport vai Velar ļāva pieveikt šķietami nepievaramus pacelšanās un nolaišanās leņķus.