MĒS ESAM ATVĒRTI

MĒS ESAM ATVĒRTI

Sākot ar 7.aprīli Land Rover tirdzniecības telpas ir atvērtas apmeklētājiem. Esiet laipni aicināti uz mūsu salonu Kārļa Ulmaņa 70, lai klātienē apskatītu Land Rover automobiļu modeļus.
Mēs ievērojam visus drošas tirdzniecības nosacījumus un turpināsim rūpēties par jums un jūsu automašīnu vislabākajā iespējamajā veidā! Land Rover pārstāvniecība ir veikusi dažādus pasākumus, lai mazinātu riskus, kuriem var būt pakļauti mūsu darbinieki un klienti.

Protams turpināsim piedāvāt arī klientiem automašīnas apskatīt, izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti.

Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus, Land Rover autocentrs turpina darbību, piedāvājot gan klātienes, gan attālinātu jaunu auto iegādi, sākot no 7.aprīļa. Darba laiks darba dienās no 10:00-18:00, sestdienās no 10:00-16:00, bet svētdienās būs slēgts.

Jaunas Land Rover automašīnas būs iespējams apskatīt uz vietas vai attālināti, kā arī veikt testa braucienu bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

Izvēlieties kādu no uz vietas esošajām noliktavas automašīnām par īpašām cenām, kas atrodamas un apskatāmas www.landrover.inchcape.lv, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies Land Rover tirdzniecības konsultants. Tāpat Facebook vietnēs tiks ievietoti salonā esošo automobiļu speciāli uzņemti foto attēli un video apskati.

Serviss turpinās strādāt ierastajā režīmā ar sekojošām izmaiņām – apmeklējuma laikā klientiem būs jāievēro 2 m distance, jālieto sejas maskas, kā arī maksimālais cilvēku skaits autocentra telpās ir noteikts pēc principa 15 m2 uz vienu cilvēku. Būs pieejama arī bezkontakta automašīnas nodošana un saņemšana autoservisā, kā arī attālināta rezerves daļu pasūtīšana un bezkontakta saņemšana autocentrā.

Darba laiks darba dienās būs no 9:00 līdz 18:00, savukārt brīvdienās slēgts.

Sazināmies un esam pasargāti!