Range Rover Sport Satin Edition: iespaidīgs, progresīvs un ierobežotā skaitā

Range Rover Sport Satin Edition: iespaidīgs, progresīvs un ierobežotā skaitā
  • Range Rover Sport Satin Edition tiek piedāvāts ar satīna aizsargplēvi, kas izceļ progresīvo dizainu un vienlaikus aizsargā virsbūves krāsu
  • Visā Eiropā būs pieejami tikai 100 ierobežotās sērijas auto, kas veidoti uz Dynamic modeļa bāzes un kam virsbūve iespējama kādā no četrām pamatkrāsām

Vizuāli iespaidīgs auto ierobežotā skaitā: debiju piedzīvo sportiskās greznības iemiesojuma Range Rover Sport īpašā versija Satin Edition, ko viegli pazīt pēc fascinējošas satīna apdares. Ierobežotās sērijas Dynamic modelis visā Eiropā būs pieejams vien 100 eksemplāros un ļaus vēl dziļāk izjust progresīvo un sportisko luksusu. Dynamic būs pieejams kādā no četrām virsbūves krāsām un ar trim dzinēja variantiem.

Range Rover Sport Satin Edition

Satin Edition, kura metāliskā virsbūves krāsa pārklāta ar satīna aizsargplēvi, vēl vairāk izceļ jaunā Range Rover Sport vizuālo dinamismu un ekskluzīvo dizainu. Apdare ne tikai rada elpu aizraujošu izskatu, bet arī aizsargā krāsu un paildzina tās kalpošanas laiku. Modelim pieejamo krāsu paleti veido Eiger Grey, Varesine Blue, Giola Green un Charente Grey toņi.

"Jaunais Range Rover Sport Satin Edition sniedz iespēju arī Eiropas klientiem braukt ar ļoti ekskluzīvu un vizuāli ārkārtīgi pievilcīgu automašīnu. Satīna apdare gan izceļ vienreizīgo Range Rover Sport virsbūves minimālismu, gan aizsargā krāsojumu no skrāpējumiem un akmeņu radītiem bojājumiem," saka Braiens Fuss, Range Rover zīmola direktors Eiropā.

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport Satin Edition satīna apdare ir papildināta ar vairākiem pievilcīgiem akcentiem – ierobežotās sērijas modelim ir kontrastējošs melns jumts un Black Exterior pakotne ar Narvik Black detaļām, tostarp režģi, burtiem un gaisa atverēm.

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport Satin Edition var izvēlēties no divām versijām – Dynamic SE un Dynamic HSE. Tāpat tam pieejami trīs veidu dzinēji: D250 AWD – trīslitrīgs 6 cilindru MHEV turbo dīzeļdzinējs ar 183 kW (249 ZS) jaudu; D300 AWD – trīslitrīgs 6 cilindru MHEV turbo dīzeļdzinējs ar 221 kW (300 ZS) jaudu; P460e – plug-in hibrīds ar benzīna turbodzinēju (338 kW (460 ZS) jauda), kas dod iespēju elektriski nobraukt 121 kilometru (WLTP kombinētajā ciklā).

Range Rover Sport Satin Edition

Range Rover Sport no jauna definē sportiskā luksusa jēdzienu. No nulles izstrādātais trešās paaudzes modelis drošu un intuitīvu vadāmību uz ceļa perfekti apvieno ar leģendāro Range Rover komfortu un ekskluzīvo dizainu, kā arī modernākajām savienojamības tehnoloģijām.