Range Rover kļūst par Vimbldonas čempionāta oficiālo partneri

Range Rover kļūst par Vimbldonas čempionāta oficiālo partneri
  • Range Rover ir apstiprināts kā Vimbldonas čempionāta oficiālais automobiļu partneris– tā ir sadarbība, kas apvieno divas ikoniskas britu institūcijas
  • Sadarbība sākas 2024. gadā, un tās laikā Range Rover automašīnas, tostarp greznie uzlādējamie hibrīdi Range Rover un Range Rover Sport, nodrošinās spēlētāju, viņu komandu un oficiālo amatpersonu pārvadāšanu čempionāta dienās
  • Uzlādējamie hibrīdi Range Rover un Range Rover Sport tiks lādēti All England Lawn Tennis Club uzlādes punktos ar 100% atjaunīgo elektrību un gādās par klusāku pārvietošanos visa čempionāta laikā
  • Range Rover zīmols čempionāta laikā būs redzams uz serves ātruma tablo centrālajā un 1. kortā

Range Rover ir paziņojis par oficiālas sadarbības uzsākšanu ar Vimbldonas čempionātu, kas nozīmē, ka pirmo reizi apvienosies pasaules vecākais tenisa turnīrs un pasaules vadošais luksusa SUV zīmols.

Vimbldonas čempionāts ir britu vasaras galvenais sporta notikums, un visā pasaulē to skatās miljoniem cilvēku. 2024. gadā prestižo Grand Slam sērijas turnīru pirmo reizi kā oficiālais automobiļu partneris atbalstīs Range Rover. Tā ir pāreja no Jaguar uz Range Rover, un tādējādi JLR atbalsts čempionātam turpinās vairāk nekā desmit gadus.

Pateicoties vairāk nekā pusgadsimta pieredzei, Range Rover demonstrē fascinējošu mūsdienīgumu, nepārspējamu izsmalcinātību un ārkārtīgu daudzpusību – tieši tāpēc tas kļuvis par vadošo luksusa SUV visā pasaulē. Ikviens Range Rover ir pieejams ar uzlādējamā hibrīda sistēmu, savukārt pirmais pilnībā elektriskais modelis tiks prezentēts jau šī gada otrajā pusē.

Ar šī zīmola automašīnām, tostarp jaunākajiem Range Rover un Range Rover Sport uzlādējamiem hibrīdiem, uz spēlēm un citiem pasākumiem visa čempionāta laikā tiks pārvadāti gan spēlētāji, gan viņu komandas, gan arī oficiālās amatpersonas. Sacensību vietā ir ierīkoti uzlādes punkti, tādējādi panākot, ka pilnībā tiek izmantota Range Rover 120 km sniedzamība tīrā elektriskajā režīmā (šis rādītājs ir oficiālo testu rezultāts ar pilnu akumulatoru).

Atgāžu samazināšana ir ļoti svarīga daļa no Vimbldonas apņemšanās vides aizsardzības jomā. Nesen pabeigtajā iekštelpu tenisa centrā auto uzlādei tiek izmantota atjaunīgā elektroenerģija. Šī infrastruktūra aizvien attīstās, tāpēc spēj apkalpot aizvien vairāk uzlādējamo hibrīdu un elektroauto. Tādējādi turpinās virzība uz All England Club 2030. gada mērķi – panākt nulles emisiju.

Range Rover rīkotājdirektore Džeraldīne Ingema: “Tā kā šis čempionāts ir ikonisks britu kultūras notikums, ko skatās miljoniem cilvēku visā pasaulē, šis turnīrs ir ideāla iespēja Range Rover mijiedarbībai ar mūsu globālajiem klientiem caur radošu vēstījumu. Šis vēstījums perfekti atspoguļo mūsu auto eleganci un izsmalcinātību, kā arī sinerģiju starp abiem mūsu luksusa zīmoliem.”

Čempionāta rīkotāja All England Club priekšsēdētāja Debora Dževansa, Britu Impērijas ordeņa komandiere: “Ir patīkami, ka mūsu ilggadējā sadarbība ar JLR turpinās un ka mūsu oficiālais automobiļu partneris būs Range Rover. Īpaši gandarīta jūtos par to, ka čempionātā tiks izmantots tik daudz uzlādējamo hibrīdauto, un tiks darīts viss, lai pēc iespējas vairāk nobrauktu tīrā elektriskajā režīmā. Tas ir vēl viens solis ceļā uz mūsu mērķi – līdz 2030. gadam sasniegt nulles emisiju.”

Šī gada čempionāts notiks no 1. līdz 14. jūlijam, norises vieta – All England Lawn Tennis Club.

Par Vimbldonas čempionātu

Vimbldonas čempionāts ir vecākais no četriem Grand Slam tenisa turnīriem un vienīgais, kas tiek aizvadīts uz zāliena seguma. Tas aizsākās kā privāts kroketa klubs 1868. gadā un ir kļuvis par vienu no lielākajiem ikgadējiem sporta pasākumiem visā pasaulē un par vienu no ievērojamākajiem sporta zīmoliem. Vimbldonas čempionātu rīko All-England Lawn Tennis Club (AELTC), un tas notiek AELTC kortos. Apmeklējiet vietni wimbledon.com un sekojiet @wimbledon visās galvenajās sociālo mediju platformās.