BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

<h2><b>BEZVADU PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMI

VIENMĒR SAVIENOTS, VIENMĒR ATJAUNINĀTS

Jūsu tehnoloģiski progresīvais Land Rover tiek atjaunināts attālināti, gluži tāpat kā Jūsu viedtālrunis. Pateicoties automobiļa programmatūras bezvadu tehnoloģijai, tas vienmēr būs atjaunināts un gatavs doties piedzīvojumos. Izmantojot Jūsu Land Rover iebūvēto datu savienojumu, jaunākie programmatūras atjauninājumi var tikt lejupielādēti automātiski un bez maksas. Atjauninājumus nav jāveic uzreiz – varat ieplānot atjauninājumu veikšanu Jums ērtā laikā, taču ne ilgāk kā pēc divām nedēļām.

KĀ INSTALĒT PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMUS

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

1. SOLIS – SĀCIET ATJAUNINĀŠANU

Kad atjauninājums ir pieejams, Jūs savā skārienjutīgajā ekrānā ieraudzīsiet paziņojumu ar diviem variantiem: “Update now” (atjaunināt tagad) vai “Schedule” (norādīt atjauninājuma laiku). Ja tiek prasīts, lūdzu, apstipriniet noteikumus un nosacījumus, lai turpinātu.
2. SOLIS – INSTALĒJIET

2. SOLIS – INSTALĒJIET

Kad esat gatavs sākt, spiediet “Update now” (atjaunināt tagad). Dažiem atjauninājumiem nepieciešams, lai pirms atjaunināšanas sākšanas automobilis būtu izslēgts, aizslēgts un ar ieslēgtu signalizāciju. Šādā gadījumā nevarēsiet izmantot automobili, kamēr notiek instalēšana. Jūsu Land Rover informēs Jūs, kad būs nepieciešama šāda veida atjaunināšana.
3. SOLIS – NORĀDIET ATJAUNINĀJUMA LAIKU

3. SOLIS – NORĀDIET ATJAUNINĀJUMA LAIKU

Ja atjauninājumiem nepieciešams izslēgt automobili, Jūs varat pārcelt atjauninājumu veikšanu uz Jums ērtu laiku. Atjauninājumus iespējams pārcelt uz laiku līdz divām nedēļām.
4. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀŠANU

4. SOLIS – PABEIDZIET ATJAUNINĀŠANU

Kad atjauninājumi būs pabeigti, savā skārienjutīgajā ekrānā saņemsiet paziņojumu ar informāciju, ka instalēšana ir bijusi veiksmīga. Tagad varat izbaudīt jaunāko savam Land Rover pieejamo programmatūru.

INFORMĀCIJA PAR PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMU PALAIŠANU

Aplūkojiet katras programmatūras palaišanas saturu, izmantojot zemāk esošās saites:

OPEN ALL
OS 2.0.1
OS 2.0.2
OS 2.0.3
OS 2.0.4
OS 2.0.5
OS 2.0.5a
OS 2.0.6

AUTOMĀTISKIE ATJAUNINĀJUMI

Vairumam programmatūras atjauninājumu pirms to instalēšanas būs nepieciešama manuāla akceptēšana. Tomēr laiku pa laikam Jūsu Land Rover automātiski veiks atjaunināšanu, lai nodrošinātu sistēmu drošību, aizsardzību un uzturēšanu. Automātiskajiem atjauninājumiem nav nepieciešams veikt kādas darbības, Jūs neredzēsiet paziņojumus savā skārienjutīgajā ekrānā un varēsiet netraucēti turpināt braucienu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ) PAR PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMIEM

Vai Jums ir kādi jautājumi saistībā ar programmatūras atjauninājumiem?
Mūsu BUJ sadaļa palīdzēs Jums.
<h2><b>BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI (BUJ) PAR PROGRAMMATŪRAS ATJAUNINĀJUMIEM