IZPĒTIET RANGE ROVER SPORT

IZPĒTIET RANGE ROVER SPORT

NOSLĒPUMAINĪBA UN JAUDA

Range Rover Sport L461 22MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
Range Rover Sport side view.

REDUKTĪVS DIZAINS

Striktās virsbūves līnijas nodrošina jaudu un lielisku sniegumu, kamēr priekšējie lukturi, režģis un formīgais aizmugures buferis izstaro pārliecību un skaidru nostāju. Aizmugurējo gabarītlukturu grafika piešķir automobiļa aizmugurei īpašu stilu.

MUSKUĻAINA STĀJA

Modeļa Range Rover Sport iespaidīgo izskatu uz ceļa nodrošina tā muskuļainā stāja, dramatiskās proporcijas un īsā pārkare. 23 collu diski pieejami dažādos apdares variantos. Automobiļa profils ir vienkārši nepārprotams.

EKSKLUZĪVAS DETAĻAS

Range Rover Sport Dynamic garantē neparastas dizaina iezīmes. Automobilis aprīkots ar Satin Burnished Copper stila detaļām, unikāliem apakšējiem buferiem, kā arī Matte Graphite stila uzrakstiem, kas izstaro skaidru nostāju un pašpārliecinātību.
STEALTH AND POWER

MŪSDIENĪGI MATERIĀLI

Turpinot saglabāt ilgtspējīgu, modernu greznību, automobiļa elementu apdarei izmantoti mūsdienīgi un tehniski materiāli, tostarp vieglais, papildaprīkojumā pieejamaisUltrafabricsTM, neietekmējot automobiļa kvalitāti vai sniegumu.

JAUNAIS SNIEGUMA ČEMPIONS

Modeļa versija SV EDITION ONE, pateicoties tā īpaši pielāgotajam vieglā hibrīda 635 ZS dubultajam turbopūtes dzinējam, ko darbina inovatīvā 6D dinamikas pneimatiskā sistēma, garantē izcilu jaudu. Īpaši vieglie 23 collu oglekļa šķiedras diski un oglekļa keramikas bremžu diski ļauj vaļu mūsu progresīvākā modeļa Range Rover Sport dinamiskajam potenciālam.
IZPĒTĪT ŠO MODELI

STORMER VADĀMĪBAS PAKOTNE

Paceliet braukšanas precizitāti jaunā līmenī, izmantojot opcionālo Stormer Handling pakotni, kurā apvienotas jaunākās šasijas vadības funkcijas, tostarp Dynamic Response Pro, visu riteņu stūrēšana, elektroniskais aktīvais diferenciālis un griezes momenta vektorēšana ar bremzēm, kā arī Configurable Programs sistēma.
DINAMISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

DINAMISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

Regulējamā dinamiskā pneimatiskās piekares sistēma pieejama ikvienā Range Rover Sport modelī un jau laikus, izmantojot navigācijas datus un pārslēdzamā tilpuma pneimatiskās atsperes, sagatavo automobili priekšā gaidāmajiem ceļa apstākļiem, lai nodrošinātu vēl precīzāku un nosvērtāku vadāmību.
GRIEZES MOMENTA VERTORIZĀCIJA

GRIEZES MOMENTA VERTORIZĀCIJA

Griezes momenta vektorizācija bremzējot nodrošina ātru, kontrolētu krustojumu izbraukšanu un teicamu vadāmību, pārvietojoties pat visšaurākajos līkumos. Elektroniskais diferenciālis un automobiļa bremzēšanas sistēma nemanāmi līdzsvaro dzinēja griezes momenta sadalījumu starp četriem riteņiem.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Sistēma, uzraugot vairāk nekā 100 parametrus pat līdz 500 reizēm sekundē, lai noteiktu precīzas nepieciešamās darbības, minimizē nevēlamas virsbūves kustības, piemēram, virsbūves sasvēršanos pagriezienu laikā vai strauji bremzējot.
SISTĒMA DYNAMIC LAUNCH

SISTĒMA DYNAMIC LAUNCH

Sistēma Dynamic Launch1 optimizē ātrumu pārslēgšanu un garantē maksimālu griezes momentu, lai sniegtu vēl labāku automobiļa akselerāciju. Ekskluzīvi modeļa versijai Range Rover Sport.

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Saviļņojošs sniegums, satriecoša efektivitāte un retā iespēja uzlādei izmantot 50 kW līdzstrāvas (DC) lādēšanas punktus. Modeļa versijas Range Rover Sport uzlādējamo elektrisko hibrīdu (PHEV) līdz 80 % no tā nobraucamā attāluma iespējams uzlādēt mazāk kā stundas laikā. Tas aprīkots ar 3,0 litru darba tilpuma sešu cilindru Ingenium benzīna dzinēju, 160 kW akumulatoru un vairākiem braukšanas režīmiem.
UZZINĀT VAIRĀK

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

123 KM

WLTP Paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 96 km.

CO,2 EMISIJAS (NO)

15 g/km*

Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

<60 MINŪTES(-ĒM)**

Izmantojot ātrās līdzstrāvas (DC) uzlādes staciju, uzlādējiet automobili līdz 80 % mazāk kā stundas laikā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

5 STUNDA(-AS)**

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW maiņstrāvas (AC) mājas uzlādes staciju.

SPORTISKA GREZNĪBA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Fokusējieties tikai uz brauciena baudīšanu. Nākamās paaudzes aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija izfiltrē nevēlamās skaņas, izmantojot progresīvu skaņas tehnoloģiju tīklu, kas pieejams kā daļa no papildaprīkojumā iekļautāsMeridianTM zīmolam raksturīgās skaņas sistēmas.^.

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

Lūdziet datorprogrammai Alexa3 Jūsu vietā atskaņot mūziku, veikt zvanus vai pārvaldīt mājas viedierīces, lai visu uzmanību varat veltīt ceļam. Izmantojot Land Rover Remote iespējas, Jūs pat varat mijiedarboties ar savu Range Rover Sport no mājām.
AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

Pasažieri var skatīties filmas vai savienoties ar konsoli, lai nodrošinātu izklaides visa ceļojuma garumā. Divi 11,4 collu augstas izšķirtspējas ekrāni nodrošina ekrāna atspoguļošanu un ierīču savienošanu, izmantojot HMDI jeb augstas izšķirtspējas multimediju interfeisu.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Pakotne Online sniedz nemanāmu savienojamību, nodrošinot piekļuvi iegultajām lietotnēm, piemēram, Amazon datorprogrammai Alexa un Spotify. Bezvadu programmatūras (SOTA) atjauninājumi vienmēr gādā, lai automobiļa programmas vienmēr būtu atjauninātas.
IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.

DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Digitālie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām nodrošina uzlabotu redzamību nakts laikā, izgaismojot ceļu pat līdz 500 m. Katrs priekšējais lukturis aprīkots ar 1,3 miljoniem digitālo mikrospogulīšu iekārtu, turklāt adaptīvā izgaismošanas sistēma izmanto navigācijas datus, lai jau iepriekš sekotu līdzi priekšā esošajam ceļam.

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

SISTĒMA TERRAIN RESPONSE

Pateicoties septiņiem apvidus režīmiem, Range Rover Sport spēj pielāgot automobiļa dzinēja, pārnesumkārbas, diferenciāļu un šasijas sistēmas darbību, izmantojot sistēmu Terrain Response 2. Sistēmas Configurable Terrain Response tehnoloģija ļauj Jums personalizēt savas bezceļu sistēmas uzstādījumus.
SISTĒMA OFF-ROAD CONTROL

SISTĒMA OFF-ROAD CONTROL

Iestatiet un saglabājiet vienmērīgu ātrumu sarežģītos apstākļos, piemēram, braucot pa dubļiem, slapju zāli, ledu, sniegu un zemes ceļiem. Pasaulē pirmā adaptīvā Off-Road kruīza kontrole sajūt braucamo apvidu un automātiski kontrolē automobiļa braukšanas ātrumu, lai nodrošinātu optimālu kontroli un Jūsu vēlamo komforta līmeni.
BRASLU IZBRAUKŠANA

BRASLU IZBRAUKŠANA

Range Rover Sport spēj izbraukt līdz 900 mm^ dziļus braslus.*3D ārējo kameru sistēma, kas aprīkota ar braslu sensoriem, informē Jūs par to, kad ūdens līmenis sasniedz automobiļa maksimālo dziļumu. Uzraudzības sistēma nodrošina reāllaika informāciju, lai Jūs justos pārliecināti arī sliktas redzamības apstākļos.

PĀRBAUDĪTS EKSTRĒMOS APSTĀKĻOS

Izmēģināts visskarbākajos apstākļos – no polārā loka līdz dedzinošam tuksnesim, sacīkšu trasē un bezceļā. Range Rover Sport ir gatavs stāties pretī izaicinājumam.
PĀRBAUDĪTS EKSTRĒMOS APSTĀKĻOS

MEISTARĪGA PERSONALIZĒŠANA

Pielāgojiet Range Rover Sport savām vēlmēm, izmantojot plašā klāstā pieejamos modeļus, dzinējus un specifikāciju pakotnes.

MODEĻA VERSIJA SV EDITION ONE

GATAVS IEGĀDEI VAI PASŪTĪŠANAI

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni.

TURPINIET IEPAZĪT

MODEĻI

MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
MODELIS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

MODELIS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Valdzinošs, dinamisks un pārliecinošs.
Pārskats

Pārskats

Esiet gatavs jauna līmeņa veiktspējai ar Range Rover Sport.

*Apskatīt WLTP rādītājus. Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

**Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

‡ Pieejams standartaprīkojumā modeļa versijai Range Rover Sport SV EDITION ONE

^ Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.

1Nav pieejams uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļiem. 2Texcell pētījums, ko 2020. gadā veica uzņēmums Panasonic. 3Amazon datorprogrammas Alexa un Land Rover sistēmas Remote nodrošinātās funkcijas tiek piemērotas tikai specifiskos tirgos. 4Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas/vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi ar to saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai saistīti ar to. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.

Apple CarPlay® ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi. Android AutoTM ir Google LLC preču zīme. App Store ir Apple Inc. preču zīme. Google Play Store ir Google LLC preču zīme. MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. TrifieldTM un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.