PĀRLIECINOŠA VEIKTSPĒJA UZ CEĻA

Pārliecinošas visurgājēja spējas.

Red Range Rover Sport

REDUKTĪVS DIZAINS

Striktās virsbūves līnijas nodrošina jaudu un lielisku sniegumu, kamēr priekšējie lukturi, režģis un formīgais aizmugures buferis izstaro pārliecību un skaidru nostāju. Aizmugurējo gabarītlukturu grafika piešķir automobiļa aizmugurei īpašu stilu.
STEALTH AND POWER
L461 Range Rover Sport 23MY - INTERIOR 1

MŪSDIENĪGI MATERIĀLI

Turpinot saglabāt ilgtspējīgu, modernu greznību, automobiļa elementu apdarei izmantoti mūsdienīgi un tehniski materiāli, tostarp vieglais, papildaprīkojumā pieejamaisUltrafabricsTM, neietekmējot automobiļa kvalitāti vai sniegumu.
JAUNAIS SNIEGUMA ČEMPIONS

JAUNAIS SNIEGUMA ČEMPIONS

Modeļa versija SV EDITION ONE, pateicoties tā īpaši pielāgotajam vieglā hibrīda 635 ZS dubultajam turbopūtes dzinējam, ko darbina inovatīvā 6D dinamikas pneimatiskā sistēma, garantē izcilu jaudu. Īpaši vieglie 23 collu oglekļa šķiedras diski un oglekļa keramikas bremžu diski ļauj vaļu mūsu progresīvākā modeļa Range Rover Sport dinamiskajam potenciālam.
IZPĒTĪT ŠO MODELI
STORMER VADĀMĪBAS PAKOTNE

STORMER VADĀMĪBAS PAKOTNE

Izmantojiet Range Rover Sport izveicību, izmantojot virkni šasijas vadības funkciju, tostarp Dynamic Response Pro, visu riteņu stūrēšanu, elektronisko aktīvo diferenciāli ar griezes momenta vektorēšanu, kas izmanto bremzes, un konfigurējamās programmas.
DINAMISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

DINAMISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA

Regulējamā dinamiskā pneimatiskās piekares sistēma pieejama ikvienā Range Rover Sport modelī un jau laikus, izmantojot navigācijas datus un pārslēdzamā tilpuma pneimatiskās atsperes, sagatavo automobili priekšā gaidāmajiem ceļa apstākļiem, lai nodrošinātu vēl precīzāku un nosvērtāku vadāmību.
GRIEZES MOMENTA VERTORIZĀCIJA

GRIEZES MOMENTA VERTORIZĀCIJA

Griezes momenta vektorizācija bremzējot nodrošina ātru, kontrolētu krustojumu izbraukšanu un teicamu vadāmību, pārvietojoties pat visšaurākajos līkumos. Elektroniskais diferenciālis un automobiļa bremzēšanas sistēma nemanāmi līdzsvaro dzinēja griezes momenta sadalījumu starp četriem riteņiem.
ADAPTĪVĀ DINAMIKA

ADAPTĪVĀ DINAMIKA

Sistēma, uzraugot vairāk nekā 100 parametrus pat līdz 500 reizēm sekundē, lai noteiktu precīzas nepieciešamās darbības, minimizē nevēlamas virsbūves kustības, piemēram, virsbūves sasvēršanos pagriezienu laikā vai strauji bremzējot.
SISTĒMA DYNAMIC LAUNCH

SISTĒMA DYNAMIC LAUNCH

Sistēma Dynamic Launch1 optimizē ātrumu pārslēgšanu un garantē maksimālu griezes momentu, lai sniegtu vēl labāku automobiļa akselerāciju. Ekskluzīvi modeļa versijai Range Rover Sport.

ELEKTRIZĒJOŠA JAUDA

Radīts, lai tiktu galā ar katru izaicinājumu.

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

122KM
WLTP Paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 96 km.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

<60minutes††
Izmantojot ātrās līdzstrāvas (DC) uzlādes staciju, uzlādējiet automobili līdz 80 % mazāk kā stundas laikā.

0-100 KM/H

5,5seconds
0-100 km/h in 5,5 seconds.

CO,2 EMISIJAS (NO)

16g/km
Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Saviļņojošs sniegums, satriecoša efektivitāte un retā iespēja uzlādei izmantot 50 kW līdzstrāvas (DC) lādēšanas punktus. Modeļa versijas Range Rover Sport uzlādējamo elektrisko hibrīdu (PHEV) līdz 80 % no tā nobraucamā attāluma iespējams uzlādēt mazāk kā stundas laikā. Tas aprīkots ar 3,0 litru darba tilpuma sešu cilindru Ingenium benzīna dzinēju, 160 kW akumulatoru un vairākiem braukšanas režīmiem.

P460e dzinējs detaļās.
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Maksimālais ātrums km/h

290KM/h

Jauda

635PS (467kW)

0-100 KM/H

3,8sekundēs
Paātrinājums no 0 līdz 60 mph (no 0 līdz 100 km/h), 3,8 sekundēs

CO,2 EMISIJAS (NO)

268g/km
WLTP Combined.

SV BENZĪNA V8 TURBOPŪTES DZINĒJS

Speciāli modeļa versijai SV EDITION ONE pielāgotais 635 ZS dubultais turbopūtes 4,4 litru darba tilpuma V8 vieglā hibrīda dzinējs ir jaudīgākais dzinējs, kāds jelkad iebūvēts Range Rover automobilī. Nodrošinot tūlītēju reakciju un izcilu vadāmību, tas garantē vislabāko maksimālo jaudas efektivitāti.

P635 dzinējs detaļās.
SV BENZĪNA V8 TURBOPŪTES DZINĒJS

Maksimālais ātrums km/h

242KM/h

Jauda

400 PS (294kW)

0-100 KM/H

5,5sekundēs
Paātrinājums no 0 līdz 60 mph (no 0 līdz 100 km/h), 5,5 sekundēs

CO,2 EMISIJAS (NO)

TBCg/km
WLTP Combined.

vieglā hibrīda benzīna

Mūsu vieglā hibrīda benzīna dzinēji izceļas ar augstu atsaucību un strauju paātrinājumu dinamiskai braukšanai, kā arī ar uzlabotu veiktspēju un efektivitāti.

P400 dzinējs detaļās.
vieglā hibrīda benzīna

Maksimālais ātrums km/h

218KM/h

Jauda

300PS (221kW)

0-100 KM/H

6,4sekundēs
Paātrinājums no 0 līdz 60 mph (no 0 līdz 100 km/h),6,4 sekundēs

CO,2 EMISIJAS (NO)

186g/km
WLTP Combined.

dīzeļdegvielas hibrīddzinēji

Mūsu efektīvie un jaudīgie dīzeļdegvielas hibrīddzinēji nodrošina uzlabotu griezes momentu viegli kontrolējamai braukšanai bezceļa apstākļos un vilkšanai.

D300 dzinējs detaļās.
dīzeļdegvielas hibrīddzinēji

SPORTISKA GREZNĪBA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Fokusējieties tikai uz brauciena baudīšanu. Nākamās paaudzes aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija izfiltrē nevēlamās skaņas, izmantojot progresīvu skaņas tehnoloģiju tīklu, kas pieejams kā daļa no papildaprīkojumā iekļautāsMeridianTM zīmolam raksturīgās skaņas sistēmas*.

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

Lūdziet datorprogrammai Alexa4 Jūsu vietā atskaņot mūziku, veikt zvanus vai pārvaldīt mājas viedierīces, lai visu uzmanību varat veltīt ceļam. Izmantojot Land Rover Remote iespējas, Jūs pat varat mijiedarboties ar savu Range Rover Sport no mājām.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS
AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

AIZMUGURĒJO SĒDEKĻU IZKLAIDES SISTĒMA

Pasažieri var skatīties filmas vai savienoties ar konsoli, lai nodrošinātu izklaides visa ceļojuma garumā. Divi 11,4 collu augstas izšķirtspējas ekrāni nodrošina ekrāna atspoguļošanu un ierīču savienošanu, izmantojot HMDI jeb augstas izšķirtspējas multimediju interfeisu.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Pakotne Online sniedz nemanāmu savienojamību, nodrošinot piekļuvi iegultajām lietotnēm, piemēram, Amazon datorprogrammai Alexa un Spotify. Bezvadu programmatūras (SOTA) atjauninājumi vienmēr gādā, lai automobiļa programmas vienmēr būtu atjauninātas.
IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Samaziniet nekārtību salonā. Uzdējiet saderīgos viedtālruņus, izmantojot automašīnas bezvadu uzlādes funkciju.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

BEZ PIEPŪLES UN DROŠI

Atverot vadītāja durvis, stūres statnis un vadītāja sēdeklis atbīdīsies, lai atvieglotu izkāpšanu. Ejot prom un atslēgas pultij attālinoties no automobiļa, durvis automātiski aizslēgsies.
DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURIDIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Digitālie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām nodrošina uzlabotu redzamību nakts laikā, izgaismojot ceļu pat līdz 500 m. Katrs priekšējais lukturis aprīkots ar 1,3 miljoniem digitālo mikrospogulīšu iekārtu, turklāt adaptīvā izgaismošanas sistēma izmanto navigācijas datus, lai jau iepriekš sekotu līdzi priekšā esošajam ceļam.

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

SISTĒMA TERRAIN RESPONSE

SISTĒMA TERRAIN RESPONSE

Izmantojot septiņus apvidus režīmus, Terrain Response 2 automātiski pielāgos Jūsu transportlīdzekļa dzinēja, pārnesumkārbas, diferenciāļu un šasijas reakciju. Bezceļa braukšanas iestatījumus varat personalizēt, izmantojot konfigurējamo Terrain Response.
SISTĒMA OFF-ROAD CONTROL

SISTĒMA OFF-ROAD CONTROL

Iestatiet un saglabājiet vienmērīgu ātrumu sarežģītos apstākļos, piemēram, braucot pa dubļiem, slapju zāli, ledu, sniegu un zemes ceļiem. Pasaulē pirmā adaptīvā Off-Road kruīza kontrole sajūt braucamo apvidu un automātiski kontrolē automobiļa braukšanas ātrumu, lai nodrošinātu optimālu kontroli un Jūsu vēlamo komforta līmeni.
BRASLU IZBRAUKŠANA

BRASLU IZBRAUKŠANA

Range Rover Sport spēj izbraukt līdz 900 mm** dziļus braslus.*3D ārējo kameru sistēma, kas aprīkota ar braslu sensoriem, informē Jūs par to, kad ūdens līmenis sasniedz automobiļa maksimālo dziļumu. Uzraudzības sistēma nodrošina reāllaika informāciju, lai Jūs justos pārliecināti arī sliktas redzamības apstākļos.

PĀRBAUDĪTS EKSTRĒMOS APSTĀKĻOS

Izmēģināts visskarbākajos apstākļos – no polārā loka līdz dedzinošam tuksnesim, sacīkšu trasē un bezceļā. Range Rover Sport ir gatavs stāties pretī izaicinājumam.
PĀRBAUDĪTS EKSTRĒMOS APSTĀKĻOS

MEISTARĪGA PERSONALIZĒŠANA

Pielāgojiet Range Rover Sport savām vēlmēm, izmantojot plašā klāstā pieejamos modeļus, dzinējus un specifikāciju pakotnes.

MODEĻA VERSIJA SV EDITION ONE

GATAVS IEGĀDEI VAI PASŪTĪŠANAI

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni.

TURPINIET IEPAZĪT

MODEĻI

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.
MODELIS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

MODELIS RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Valdzinošs, dinamisks un pārliecinošs.
PĀRSKATS

RANGE ROVER SPORT

Izteiksmīgs, dramatisks, bezkompromisu.

Apskatīt WLTP rādītājus. Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

✝✝Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

* Pieejams standartaprīkojumā modeļa versijai Range Rover Sport SV EDITION ONE

** Pirms braslu izbraukšanas vienmēr izpētiet maršrutu un izeju.

1Nav pieejams uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas automobiļiem. 2Texcell pētījums, ko 2020. gadā veica uzņēmums Panasonic. 3SARS-CoV-2 ir vīruss, kas ietilpst koronavīrusu saimē. Covid-19 ir vīrusa izraisītās slimības nosaukums. 4Amazon datorprogrammas Alexa un Land Rover sistēmas Remote nodrošinātās funkcijas tiek piemērotas tikai specifiskos tirgos. 5Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni.

Attēlā redzamā SV modeļa Carbon Bronze Matte virsbūves krāsa šobrīd vairs nav pieejama. Lai uzzinātu vairāk par tās pēdējo pieejamību, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju. Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka) un tirgus, var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas/vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Amazon datorprogramma Alexa un visi ar to saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai saistīti ar to. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Amazon datorprogrammas Alexa izmantošanai nepieciešams Amazon konts.

Apple CarPlay® ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi. Android AutoTM ir Google LLC preču zīme. App Store ir Apple Inc. preču zīme. Google Play Store ir Google LLC preču zīme. MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. TrifieldTM un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.