IZPĒTĪT DISCOVERY

IZPĒTĪT DISCOVERY
Ultimate versality
BEZKOMPROMISU KOMFORTS 

BEZKOMPROMISU KOMFORTS 

Ļaujieties piedzīvojumiem arī lielākā kompānijā. Pateicoties 7 pilna izmēra sēdvietām, visiem pasažieriem ceļojuma laikā ir iespēja baudīt maksimālu komfortu.
NEPĀRSPĒJAMAS MANTU UZGLABĀŠANAS IESPĒJAS 

NEPĀRSPĒJAMAS MANTU UZGLABĀŠANAS IESPĒJAS 

Droši ņemiet līdzi visu nepieciešamo, jo visā automobilī pieejami viedi mantu uzglabāšanas risinājumi.
FANTASTISKA AIZSARDZĪBA

FANTASTISKA AIZSARDZĪBA

Pateicoties pieciem Discovery uzstādītajiem ISOFIX stiprinājumu punktiem, astoņiem gaisa drošības spilveniem un piecu zvaigžņu Euro NCAP novērtējumam, piedzīvojumi būs maksimāli droši.

NEPĀRPROTAMS DISCOVERY

Discovery L462 24MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS

ĒRTA PIEKĻUVE


Nonākot galamērķī, izvelkamie sānu pakāpieni padara izkāpšanu no automobiļa, tāpat arī iekāpšanu tajā, maksimāli vienkāršu, turklāt tie ļauj daudz vieglāk piekļūt arī jumta bagāžniekam.
Distinctly Discovery
Distinctly Discovery

LAI PIETIEK JAUDAS

Bezvadu lādēšanas opcija pieejama priekšējās rindas pasažieriem, taču USB pieslēgvietas izvietotas tā, lai būtu pieejamas ikvienam.
RADĪT SAVU

VILKŠANA


Discovery izcilā veiktspēja ļauj tam vilkt pat 3500 kg smagu piekabi un apvienojumā ar plašu vilkšanas palīgsistēmu klāstu, tostarp progresīvo vilkšanas palīgsistēmu, ļauj Jums pārliecinoši vilkt jebko, sākot ar zirgu pārvadāšanas piekabēm līdz treileriem.
RADĪT SAVU

INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Par savienojumu un informācijas apraidi rūpējas Pivi Pro – mūsu līdz šim intuitīvākā infoizklaides sistēma, kas galvenajai informācijai ļauj piekļūt vien ar diviem ekrāna skārieniem.
PATĪKAMA BRAUKŠANA

PATĪKAMA BRAUKŠANA

Nepārtrauktu savienojumu nodrošina pakotne Online ar datu plānu. Iebūvētā SIM karte nodrošina vēl plašāku saistīto pakalpojumu klāstu, kā arī piekļuvi straumēšanas medijiem un laikapstākļu prognozei.
IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs un savienojums ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā. Papildaprīkojumā pieejamais tālruņa signāla pastiprinātājs garantē vēl labāku zvanu kvalitāti.
SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

Papildaprīkojumā pieejamāNanoeTM X jonizācijas sistēma, kuras PM2,5 daļiņu filtrs paredzēts sīko daļiņu, tostarp gaisā sastopamo alergēnu, piemēram, putekļu un ziedputekšņu, izfiltrēšanai, gādā par Jūsu labsajūtu.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un parkošanos padarītu maksimāli vienkāršu, piemēram, 3D ārējo kameru sistēmu un adaptīvo kruīza kontroles sistēmu ar stūrēšanas palīgsistēmu.

EFEKTĪVS SNIEGUMS

DZINĒJI
BRAUKŠANAS DINAMIKA
ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA
DIVU ĀTRUMU PĀRNESUMKĀRBA

MEISTARĪGA PERSONALIZĒŠANA

TURPINĀT IZPĒTĪT

DISCOVERY MODEĻI

DISCOVERY MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.