NEPĀRPROTAMS DISCOVERY

Visām ģimenēm un gadījumiem.

MAKSIMĀLA VEIKTSPĒJA

Ultimate versality
Discovery 24MY UNCOMPROMISED COMFORT 

BEZKOMPROMISU KOMFORTS 

Ļaujieties piedzīvojumiem arī lielākā kompānijā. Pateicoties 7 pilna izmēra sēdvietām, visiem pasažieriem ceļojuma laikā ir iespēja baudīt maksimālu komfortu.
Discovery 24MY UNBEATABLE STORAGE 

NEPĀRSPĒJAMAS MANTU UZGLABĀŠANAS IESPĒJAS 

Droši ņemiet līdzi visu nepieciešamo, jo visā automobilī pieejami viedi mantu uzglabāšanas risinājumi.
Discovery 24MY UNPARALLELED PROTECTION

FANTASTISKA AIZSARDZĪBA

Dodieties piedzīvojumos ar pārliecību, ko Discovery nodrošina ar pieciem ISOFIX punktiem un astoņiem drošības spilveniem.

NEPĀRPROTAMS DISCOVERY

Discovery
Discovery L462 24MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
Discovery 24MY Access adventure

ĒRTA PIEKĻUVE


Nonākot galamērķī, izvelkamie sānu pakāpieni padara izkāpšanu no automobiļa, tāpat arī iekāpšanu tajā, maksimāli vienkāršu, turklāt tie ļauj daudz vieglāk piekļūt arī jumta bagāžniekam.
Distinctly Discovery
Distinctly Discovery

LAI PIETIEK JAUDAS

Priekšējo sēdekļu zonā ir pieejama bezvadu uzlāde1, savukārt USB-C pieslēgvietas ir izvietotas katrā sēdekļu rindā.

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

Discovery 24MY Towing

VILKŠANA


Discovery izcilā veiktspēja ļauj tam vilkt pat 3500 kg smagu piekabi un apvienojumā ar plašu vilkšanas palīgsistēmu klāstu, tostarp progresīvo vilkšanas palīgsistēmu, ļauj Jums pārliecinoši vilkt jebko, sākot ar zirgu pārvadāšanas piekabēm līdz treileriem.

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

Discovery 24MY Pivi Pro

INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Par savienojumu un informācijas apraidi rūpējas Pivi Pro3 – mūsu līdz šim intuitīvākā infoizklaides sistēma, kas galvenajai informācijai ļauj piekļūt vien ar diviem ekrāna skārieniem.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.

PATĪKAMA BRAUKŠANA

Nepārtrauktu savienojumu nodrošina pakotne Online ar datu plānu. Iebūvētā SIM karte nodrošina vēl plašāku saistīto pakalpojumu klāstu, kā arī piekļuvi straumēšanas medijiem un laikapstākļu prognozei.

IERĪČU BEZVADU LĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs un savienojums ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā. Papildaprīkojumā pieejamais tālruņa signāla pastiprinātājs garantē vēl labāku zvanu kvalitāti.

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION

Papildaprīkojumā pieejamāNanoeTM X jonizācijas sistēma, kuras PM2,5 daļiņu filtrs paredzēts sīko daļiņu, tostarp gaisā sastopamo alergēnu, piemēram, putekļu un ziedputekšņu, izfiltrēšanai, gādā par Jūsu labsajūtu.

EFEKTĪVS SNIEGUMS

2 BRAUKŠANAS DINAMIKA
ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA
4 DIVU ĀTRUMU PĀRNESUMKĀRBA

UZLABOTA EFEKTIVITĀTE

JAUDA

360PS
265 kW

MAKSIMĀLĀ VILKTSPĒJA (LĪDZ)

3.500KG

0-100 KM/H

6,5SEKUNDĒS

CO2 EMISIJAS (NO)

215G/KM
Kombinētais

VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: P360
VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

JAUDA

350PS
257 kW

MAKSIMĀLĀ VILKTSPĒJA (LĪDZ)

3.500KG

0-100 KM/H

6,3SEKUNDĒS

CO2 EMISIJAS (NO)

212G/KM††
Kombinētais

DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: D350
DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

MEISTARĪGA PERSONALIZĒŠANA

Discovery 24MY Unique to you

UNIKĀLI JUMS


Padariet to par savējo.

TURPINĀT IZPĒTĪT

Modeļi un specifikācijas

Modeļi un specifikācijas

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Discovery ļauj Jūsu plānos atkal iekļaut piedzīvojumus.

††Apskatīt WLTP rādītājus.  


Sniegtie rādītāji ir oficiālo ražotāja WLTP testu, kas veikti atbilstoši Eiropas braukšanas cikla metodikas (NEDC2) un ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties.


1Tikai saderīgie viedtālruņi.

2ClearSight Ground View funkcija ir atkarīga no 3D ārējo kameru sistēmas. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

3Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmas / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

4Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Var būt nepieciešami papildu produkti un uzstādījumi. Saderīgiem viedtālruņiem. Iespēja pieslēgties ir atkarīga no tirgū aktuālajām trešo pušu tīklu platformām, kā arī abonementa iegādes.

5Fair use policy applies. Standard 1 year subscription, which can be extended after the initial term advised by your Land Rover Retailer.  


Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.


Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.


Meridian ir Meridian Audio Ltd. preču zīme. Trifield un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.