UZLABOTĀS VADĪTĀJA ATBALSTA SISTĒMAS (ADAS)

ŠĪS PAPILDU FUNKCIJAS IR PIEEJAMAS ATSEVIŠĶI VAI KĀ DAĻA NO VADĪTĀJA ATBALSTA PAKOTNES. PAKOTŅU UN FUNKCIJU PIEEJAMĪBA IR ATKARĪGA NO TRANSPORTLĪDZEKĻA
Evoque pilsētas satiksmē

BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

Pielāgojama funkcija, kas apvieno četras vadītāja atbalsta funkcijas: Brīdinājums par frontālu sadursmi, joslas saglabāšanas palīgsistēma, brīdinājums par ātruma pārsniegšanu un brīdinājums par atļautā ātruma ierobežojumu maiņu.

Spidometra tuvplāns
Spidometra tuvplāns

BRAUKŠANAS ĪPAŠĪBAS

InControl ietver standarta un papildu braukšanas palīgfunkcijas, kas palīdzēs Jums maksimāli izmantot savu Land Rover un nodrošinās pēc iespējas drošāku braukšanu, lai kur Jūs dotos. Sazinieties ar savu mazumtirgotāju, lai uzzinātu Jums piemērotākās iespējas.

Adaptīvās kruīza kontroles ilustrācija

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE

Iestatiet savu braukšanas ātrumu un distanci, kas jāievēro līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem, lai Jūsu auto pielāgotos satiksmes plūsmas ātruma izmaiņām.
Avārijas bremzēšanas ilustrācija

AVĀRIJAS BREMZĒŠANA

Avārijas bremzēšana var palīdzēt novērst sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem vai velosipēdiem. Tas parāda brīdinājumu nenovēršamas sadursmes gadījumā un, ja vadītājs nerīkojas, automātiski iedarbina bremzes.
Joslas saglabāšanas ilustrācija

JOSLAS SAGLABĀŠANAS ASISTENTS

Joslas saglabāšanas asistents nosaka, kad Jūsu automašīna netīši izbrauc no joslas, un pieliek koriģējošu griezes momentu stūrei, mudinot Jūs virzīt automašīnu atpakaļ.
Aklo zonu asistenta ilustrācija

AKLO ZONU UZRAUDZĪBA

Aklo zonu uzraudzība2 palīdz drošāk mainīt joslas – ja Jūsu auto konstatē citu transportlīdzekli aklajā zonā, attiecīgās puses ārējā spogulī iedegas neliela brīdinājuma lampiņa. Ja tiek konstatēta iespējama sadursme, papildu stūres korekcija Jūs mudina atgriezties savā joslā.
Land Rover ceļa zīmju atpazīšanas stilizēts attēlojums

CEĻA ZĪMJU ATPAZĪŠANA AR ADAPTĪVO ĀTRUMA IEROBEŽOTĀJU

Instrumentu panelī vai uz atsevišķi pasūtāmā Head-up Display skaidri tiek parādīti ātruma ierobežojumi un apdzīšanas aizlieguma zīmes. Pēc aktivizēšanas adaptīvais ātruma ierobežotājs izmanto ceļa zīmju atpazīšanu,3 lai atbilstoši pielāgotu automobiļa ātrumu.
Land Rover ceļa zīmju atpazīšanas stilizēts attēlojums

VADĪTĀJA UZRAUDZĪBA

Vadītāja stāvokļa uzraudzības sistēma analizē Jūsu darbības ar stūri, akseleratoru un bremžu pedāli un nosaka, vai kļūstat miegains, lai savlaicīgi brīdinātu, kad Jums nepieciešams pārtraukums.
Land Rover aizmugurējā satiksmes uzraudzības sistēmas stilizēts attēlojums

AIZMUGURES SADURSMES UZRAUDZĪBA

Aizmugures sadursmes uzraudzības sitēma var noteikt, vai transportlīdzeklis, kas tuvojas no aizmugures, samazina ātrumu un nerada sadursmes draudus. Pēc tam sistēma mēģinās pievērst vadītāja uzmanību, automātiski ieslēdzot avārijas gaismas.

PARKOŠANĀS PALĪGFUNKCIJAS

Parkošanās palīgfunkcijas palīdz Jums ar savu Land Rover manevrēt pat visšaurākajā pilsētas stāvvietā. Sazinieties ar savu mazumtirgotāju, lai uzzinātu Jums piemērotākās iespējas.

Defender parkošanās palīgsistēma

3D SURROUND KAMERA

3D telpiskā kamera palīdz redzēt vairāk. Jaunas 3D ārējās perspektīvas kopā ar 360° skatu no augšas atvieglo manevrēšanu, savukārt bezceļa skati, tostarp novatoriskais ClearSight Ground View, sniedz Jums pārliecību, braucot dažāda veida bezceļā.
Priekšējo un aizmugurējo stāvvietas asistentu ilustrācija

PRIEKŠĒJĀS UN AIZMUGURĒJĀS PARKOŠANĀS PALĪGIERĪCES

Tās padara manevrēšanu vēl vienkāršāku. Sensorus, kas atrodas priekšējā un aizmugurējā bamperā, var aktivizēt manuāli vai arī automātiski, kad tiek ieslēgta atpakaļgaita. Akustiski signāli un centrālais skārienekrāns parkošanās laikā parāda, cik tuvu esat šķēršļiem.
BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ

BRĪDINĀJUMS PAR SATIKSMI AIZMUGURĒ

Brīdinājums par satiksmi aizmugurē norāda uz transportlīdzekļiem, gājējiem vai citiem apdraudējumiem, kas tuvojas no abām pusēm. Tas ir sevišķi noderīgs, atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas.
Drošas izkāpšanas ilustrācija

BRĪDINĀJUMS PAR DROŠU IZKĀPŠANU

Durvīs izgaismots brīdinājums palīdz pasažieriem droši izkāpt no auto, ja tiek atklāts iespējams apdraudējums, piemēram, garāmbraucošie transportlīdzekļi un velosipēdisti.

BŪVĒT SAVU

Uzbūvējiet savu auto atbilstoši savām vajadzībām.

Range Rover

JAUNAIS RANGE ROVER

Nepārspējama izsmalcinātība un greznība.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Intuitīvs. Dramatisks. Bezkompromisa.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Avangarda Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Laiks parādīt sevi.
Discovery

DISCOVERY

Daudzpusīgākais septiņvietīgais SUV.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Daudzpusīgs kompaktais SUV.
DEFENDER

DEFENDER

Spēj lielas lietas.
Range Rover

JAUNAIS RANGE ROVER

Nepārspējama izsmalcinātība un greznība.
Range Rover Sport

RANGE ROVER SPORT

Intuitīvs. Dramatisks. Bezkompromisa.
Range Rover Velar

RANGE ROVER VELAR

Avangarda Range Rover.
Range Rover Evoque

RANGE ROVER EVOQUE

Laiks parādīt sevi.
Discovery

DISCOVERY

Daudzpusīgākais septiņvietīgais SUV.
DISCOVERY SPORT

DISCOVERY SPORT

Daudzpusīgs kompaktais SUV.
DEFENDER

DEFENDER

Spēj lielas lietas.

1Svarīgi: GSR II tirgos un/vai NCAP tirgos automašīnas katru reizi pēc dzinēja iedarbināšanas atgriezīsies “Augsts” režīmā. Tirgos, kas nav GSR II un/vai NCAP, izvēlētais vadītāja atbalsta režīms paliek transportlīdzekļa atmiņā un aizdedzes cikli to neietekmē. Neatkarīgi no tirgus, automašīna atcerēsies vadītāja izvēlētos režīma "Pielāgots" iestatījumus. GSRII (Vispārējie drošības regulējumi II) ir drošības tiesību norma, kas jauniem modeļiem stājās spēkā 2022. gadā un no 2024. gada attieksies arī uz ražošanā jau esošajiem modeļiem.
2Aklo zonu uzraudzība var palīdzēt novērst sadursmes. Ja Jūsu auto pamana citu automašīnu Jūsu aklajā zonā, un ir iespējama sadursme, kad sākat mainīt joslu, stūres korekcija Jūs mudina atgriezties savā joslā.
3Pieejams tikai ar Pivi Pro.  

Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, lejupielādējiet un izmantojiet lietotni iGuide.
Lejupielādējiet iGuide Apple ierīcēm.
Lejupielādējiet iGuide Android ierīcēm.  

Papildfunkcijas un to pieejamību var ietekmēt transportlīdzekļa specifikācija (modelis un spēka piedziņa) un tirgus vai arī to uzstādīšanai nepieciešamas citas funkcijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju vai konfigurējiet savu automašīnu tiešsaistē.  

Automašīnas funkcijas autovadītājiem ir jāizmanto tikai tad, ja tas ir droši. Autovadītājiem jebkurā laikā ir jāsaglabā pilnīga kontrole pār savu auto.