JŪSU AUTOMAŠĪNAS IESTATĪŠANA

JŪSU AUTOMAŠĪNAS IESTATĪŠANA

MOBILO LIETOTŅU UN SISTĒMU SNIEGTĀS PRIEKŠROCĪBAS

Izveidojiet savienojumu ar sava transportlīdzekļa galvenajām funkcijām, tostarp informācijas un izklaides sistēmu un viedtālruņa lietotnēm1.

PIESLĒGŠANĀS JŪSU INFOIZKLAIDES SISTĒMAI

NODERĪGAS FUNKCIJAS VIEDĀKAI LĀDĒŠANAI

MAKSIMĀLI PALIELINIET ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ PAREDZAMO NOBRAUCAMO ATTĀLUMU, LAIKUS SAGATAVOJOT AUTOMOBILI BRAUCIENAM

MAKSIMĀLI PALIELINIET ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ PAREDZAMO NOBRAUCAMO ATTĀLUMU, LAIKUS SAGATAVOJOT AUTOMOBILI BRAUCIENAM

Automobiļa iepriekšējas sagatavošanas funkcija ļauj Jums uzsildīt vai atvēsināt salonu un akumulatoru, kamēr Jūsu Land Rover lādējas. Tādā veidā tiek izmantota barošanas tīkla enerģija, savukārt akumulatora enerģija tiek taupīta, ļaujot maksimāli palielināt nobraucamo attālumu.

Lai iestatītu iepriekšējas salona sagatavošanas funkciju, lejupielādējiet lietotni iGuide (norāde atrodama zemāk) un dodieties uz sadaļu “Salona iepriekšēja sagatavošana” jeb “Preconditioning”.
IETAUPIET, LĀDĒJOT AUTOMOBILI ĀRPUS MAKSIMUMSTUNDĀM

IETAUPIET, LĀDĒJOT AUTOMOBILI ĀRPUS MAKSIMUMSTUNDĀM

Pievienojot automašīnu elektrotīklam uz nakti, Jūsu uzlādes rutīna būs vienkārša un ļaus gūt labumu no zemajiem nakts tarifiem, ko piedāvā enerģijas piegādātāji. Izmantojot sava transportlīdzekļa 'vēlamā uzlādes perioda' funkciju, varat veikt uzlādi ārpus maksimumālo elektrības cenu loga.

Lai iestatītu vēlamo uzlādes laiku, lejupielādējiet lietotni iGuide (norāde atrodama zemāk) un dodieties uz sadaļu “Transportlīdzekļa lādēšana” jeb “Vehicle charging”.

BŪTISKĀKĀS VIEDTĀLRUŅU LIETOTNES

Mūsu lietotnes Land Rover Remote un Land Rover iGuide vienmēr garantēs iespēju ērti izmantot svarīgākās automobiļa vadības sistēmas un funkcijas.

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ AUTOMOBIĻA INFORMĀCIJA

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ AUTOMOBIĻA INFORMĀCIJA

Lietotne Land Rover iGuide ļauj pavisam vienkārši atrast nepieciešamo informāciju par Jūsu Land Rover elektriskā hibrīda, izprast tā galvenās funkcijas un vadīklas. Tā darbojas arī kā Jūsu mobilā lietotāja rokasgrāmata, nodrošinot to, ka atbilde uz jebkuru jautājumu vienmēr ir Jums pa rokai.1
PĀRVALDIET SAVU AUTOMOBILI NO JEBKURAS VIETAS

PĀRVALDIET SAVU AUTOMOBILI NO JEBKURAS VIETAS

Mobilā lietotne Land Rover Remote sniedz iespēju pilnībā pārvaldīt automobiļa funkcijas Jūsu viedtālrunī. Ar vienu pogas spiedienu varēsit attālināti aizslēgt automobili, pārbaudīt degvielas līmeni, sagatavot automobiļa salonu braucienam, iestatīt uzlādes laiku un pārvaldīt klimata kontroles sistēmu.1

PAPILDU ATBALSTS

KĀ UZLĀDĒT ELEKTRISKO HIBRĪDU

Kā uzlādēt elektrisko hibrīdu

Izprotiet, kā vienkārši uzlādēt automašīnu mājās vai publiskajos uzlādes punktos.
ELEKTRISKĀ HIBRĪDA BRAUKŠANAS REŽĪMI

Elektriskā hibrīda braukšanas režīmi

Iepazīstieties ar automobiļa braukšanas režīmiem, kas ļauj braukt, izmantojot elektroenerģiju un (vai) benzīnu.

1Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Lietošana atkarīga no trešo pušu platformu pieejamības konkrētajā tirgū. Izmantošanai nepieciešams mobilā tīkla pārklājums.

Lietotne iGuide ir Apple Inc. preču zīme. IOS ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android ir Google LLC preču zīme.