iestatīšana spraudņa elektriskais hibrīds (PHEV)

iestatīšana spraudņa elektriskais hibrīds (PHEV)

MOBILO LIETOTŅU UN SISTĒMU SNIEGTĀS PRIEKŠROCĪBAS

Esiet sveicināti, uzsākot jaunu un piedzīvojumiem bagātu ceļojumu ar Land Rover. Mēs palīdzēsim Jums izmantot būtiskākās uzlādējamā hibrīda (PHEV) automobiļa sistēmas un funkcijas, tostarp infoizklaides sistēmu un viedtālruņa lietotnes.1.

PIESLĒGŠANĀS JŪSU INFOIZKLAIDES SISTĒMAI

NODERĪGAS FUNKCIJAS VIEDĀKAI LĀDĒŠANAI

MAKSIMĀLI PALIELINIET ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ PAREDZAMO NOBRAUCAMO ATTĀLUMU, LAIKUS SAGATAVOJOT AUTOMOBILI BRAUCIENAM

MAKSIMĀLI PALIELINIET ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ PAREDZAMO NOBRAUCAMO ATTĀLUMU, LAIKUS SAGATAVOJOT AUTOMOBILI BRAUCIENAM

Automobiļa iepriekšējas sagatavošanas funkcija ļauj Jums uzsildīt vai atvēsināt salonu un akumulatoru, kamēr Jūsu Land Rover lādējas. Tādā veidā tiek izmantota barošanas tīkla enerģija, savukārt akumulatora enerģija tiek taupīta, ļaujot maksimāli palielināt nobraucamo attālumu.

Lai iestatītu iepriekšējas salona sagatavošanas funkciju, lejupielādējiet lietotni iGuide (norāde atrodama zemāk) un dodieties uz sadaļu “Salona iepriekšēja sagatavošana” jeb “Preconditioning”.
IETAUPIET, LĀDĒJOT AUTOMOBILI ĀRPUS MAKSIMUMSTUNDĀM

IETAUPIET, LĀDĒJOT AUTOMOBILI ĀRPUS MAKSIMUMSTUNDĀM

Ērtākais veids, kā uzlādēt automobili, ir atstāt to lādēties uz nakti, kad vairums enerģijas piegādātāju mājsaimniecībām piedāvā ievērojami zemāku elektrības tarifu. Izmantojot vēlamā uzlādes laika funkciju, nekad nenokavēsit šo periodu, kurā elektroenerģija maksā mazāk.

Lai iestatītu vēlamo uzlādes laiku, lejupielādējiet lietotni iGuide (norāde atrodama zemāk) un dodieties uz sadaļu “Transportlīdzekļa lādēšana” jeb “Vehicle charging”.

BŪTISKĀKĀS VIEDTĀLRUŅU LIETOTNES

Mūsu lietotnes Land Rover Remote un Land Rover iGuide vienmēr garantēs iespēju ērti izmantot svarīgākās automobiļa vadības sistēmas un funkcijas.

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ AUTOMOBIĻA INFORMĀCIJA

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ AUTOMOBIĻA INFORMĀCIJA

Lietotne Land Rover iGuide ļauj pavisam vienkārši atrast nepieciešamo informāciju par Jūsu Land Rover elektriskā hibrīda, izprast tā galvenās funkcijas un vadīklas. Tā darbojas arī kā Jūsu mobilā lietotāja rokasgrāmata, nodrošinot to, ka atbilde uz jebkuru jautājumu vienmēr ir Jums pa rokai.
PĀRVALDIET SAVU AUTOMOBILI NO JEBKURAS VIETAS

PĀRVALDIET SAVU AUTOMOBILI NO JEBKURAS VIETAS

Mobilā lietotne Land Rover Remote sniedz iespēju pilnībā pārvaldīt automobiļa funkcijas Jūsu viedtālrunī. Ar vienu pogas spiedienu varēsit attālināti aizslēgt automobili, pārbaudīt degvielas līmeni, sagatavot automobiļa salonu braucienam, iestatīt uzlādes laiku un pārvaldīt klimata kontroles sistēmu.

Papildus elektriskā hibrīda atbalsts

Kā uzlādēt elektrisko hibrīdu

Kā uzlādēt elektrisko hibrīdu

Uzziniet, kā efektīvi uzlādēt savu transportlīdzekli mājās vai nākamajā pieturvietā.
Elektriskā hibrīda braukšanas režīmi

Elektriskā hibrīda braukšanas režīmi

Iepazīstieties ar automobiļa braukšanas režīmiem, kas ļauj braukt, izmantojot elektroenerģiju un (vai) benzīnu.

1Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Lietošana atkarīga no trešo pušu platformu pieejamības konkrētajā tirgū. Izmantošanai nepieciešams mobilā tīkla pārklājums.

InControl raksturīgās iezīmes, iespējas un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilo savienojumu nav iespējams garantēt visās vietās.

Lietotne iGuide ir Apple Inc. preču zīme. IOS ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android ir Google LLC preču zīme.