Range Rover SV

RANGE ROVER SV

IZSMALCINĀTA LUKSUSA UN PERSONALIZĀCIJAS INTERPRETĀCIJA

MĒS TO PADARĀM ĪPAŠU. JŪS TO PADARĀT UNIKĀLU

Special Vehicle Operations nodaļā mūsu sūtība ir pastiprināt mūsu ikonisko automobiļu galvenās īpašības. Range Rover SV gadījumā tas nozīmē vēl lielāku greznību un vēl lielāku personalizāciju.


Ar lielāku izvēli nekā jebkad agrāk, tostarp ilgtspējīgu luksusa alternatīvu ādai, Range Rover SV atspoguļo jūsu personību, jūsu vēlmes un redzējumu. Tas patiešām ir jūsu.

RR SV

THEMED AROUND YOU

Range Rover SV pielāgoto iespēju pamatā ir divas SV interjera un eksterjera dizaina tēmas. SV Serenity un SV Intrepid nodrošina izsmalcinātu krāsu un materiālu apdari, katrai dizainu vedot savā virzienā – gan iekšpusē, gan ārpusē.


Abas motīvu opcijas ir pieejamas standarta un garās garenbāzes versijām un ar plašu jaudīgu un efektīvu dzinēju klāstu, tostarp jauno, izsmalcināto 530 ZS V8 Twin Turbo, 510 ZS Extended Range uzlādējamā hibrīda (plug-in) dzinēju un efektīvo vieglā hibrīda Ingenium 6 cilindru dīzeļdzinēju ar 350 ZS.

SV SERENITY

SV SERENITY

SV Serenity eksterjers ir tīra luksusa tēma. Ārējiem akcentiem tiek izmantota metālizēta Atlas Silver un Corinthian Bronze tehniskā krāsa, uzsverot apdares ekskluzivitāti. Īpaši apvienojumā ar izvēles Corinthian Bronze kontrasta jumtu un atbilstošiem kaltiem 23 collu diskiem ar dimanta griezumu un Corinthian Bronze disku ieliktņiem.
SV INTREPID

SV INTREPID

SV Intrepid eksterjers ir klusinātāks un vairāk orientēts uz dinamiku. Ārējie akcenti ir metalizētā antracīta krāsā – pavisam jaunā dūmakainā, tumšā hroma tonī, kas izstrādāts ekskluzīvi Range Rover SV. Izskatu papildina Graphite Atlas krāsojuma apdare, pēc izvēles pieejams melns kontrastējošs jumts un kalti vieglmetāla 23 collu Satin Dark Grey diski ar Narvik Black Gloss ieliktņiem.

IEDVESMA TURPINĀS IEKŠPUSĒ

Šos divus satriecošos eksterjera motīvus var papildināt interjerā, izmantojot īpašas krāsu paletes, finierējumu un sēdekļu perforācijas dizainu. Standarta vienkrāsainajai Ebony vai Perlino opcijai pievienojas kontrastējoši toņi priekšpusē un aizmugurē, kas salonā veido divas atšķirīgas zonas.


Pirmo reizi SV automobilim ir iespējama ilgtspējīga luksusa alternatīva ādai, kas ir pieejama kā papildaprīkojums un ir pielietojama visā salonā.

Range Rover SV

SV Serenity interjera tēmā Perlino kontrastē ar Liberty Blue, Sequoia Green vai Caraway ādu priekšpusē. SV Intrepid interjera tēma piedāvā vienkrāsainu Ebony ādu, divtoņu Rosewood un Ebony ādu vai Cinder Grey un Light Cloud Grey UltrafabricsTM.

Range Rover SV

JŪSU IEKŠĒJĀ SVĒTNĪCA

Mūsu interjers ir izstrādāts tā, lai sniegtu komfortu, tehnoloģijas un mieru, kādu jūs sagaidāt mājās. Visi SV modeļi ir pieejami ar mūsu izcilo aizmugurējo sēdekļu izklaidi – 13,1 collu ekrāniem, lielākiem nekā jebkurā Range Rover – un augstas veiktspējas austiņām ar uzlabotu skaņas dzidrumu, ekskluzīvi visos SV modeļos.

YOUR INNER SANCTUARY RR SV

SV SIGNATURE SUITE

Range Rover SV interjera virsotne ir mūsu ekskluzīvā četrvietīgā SV Signature Suite opcija. Tā ir pieejama tikai automobiļiem ar garo riteņu bāzi un piedāvā absolūto pasažieru pieredzi.


Centrālais elements ir konsole ar slēptu funkcionalitāti pilnā salona garumā. Pēc pieprasījuma ar vienu kustību bez trokšņa paceļas centrālais Club Table galds, kas izgatavots no frēzēta alumīnija un ir aprīkots ar elektrisko piedziņu. Arī glāžu turētāji pēc vajadzības vienmērīgi paceļas savā pozīcijā, atveroties finierētam pārsegam.

SV SIGNATURE SUITE 1

VISEKSKLUZĪVĀKIE MATERIĀLI

Mēs esam izvēlējušies keramikas apdari, kas pauž modernu greznību. Tā ir tīra, bet spēcīga, un to ierasts redzēt luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu pasaulē.


Gan Range Rover SV eksterjera, gan interjera detaļās atradīsiet keramikas apdari. Uz aizmugurējām durvīm ir ar rokām pulēta balta keramikas emblēma ar melnu SV apli. Šī ir pirmā reize, kad keramikas apdare ir izmantota automobiļa eksterjerā – tā ir patiesa izcilības zīme.

Range Rover SV

IZSMALCINĀTI JAUNI APDARES ELEMENTI

Neatkarīgi no tā, kuru Range Rover SV personalizācijas ceļu iesiet, jūs varat izvēlēties kādu no materiāliem no papildu apdares kolekcijām, kas īpaši pielāgoti jūsu izvēlētajai tēmai. SV specifiskās apdares ietver reljefu keramiku, dabīgā koka apdari ar intarsiju ielaidumiem vai inkrustāciju ar metālu, kā arī anodētu metālu vai austu sietu.

Range Rover SV

Tā ir izmantota visā salonā – uz centrālās konsoles, instrumentu paneļa un durvīm. Materiālu un tehnoloģiju inovācijas ir bijušas mūsu izstrādes priekšplānā, lai patiesi mūsdienīgi interpretētu ar rokām darinātu apdari.

RR SV WOOD

UNIKĀLI JŪSĒJAIS

Lai radītu vispilnīgāko pašizpausmi, jauno Range Rover SV var vēl vairāk personalizēt, izvēloties kādu no SV individualizētajiem krāsojuma variantiem.

SV BESPOKE MATCHING SERVICE

SV BESPOKE KRĀSAS

Papildus Range Rover stndarta krāsu paletei SV klienti var izvēlēties kādu no 14 papildu eksterjera krāsu opcijām no SV Bespoke Premium Palette vai izmantot mūsu pakalpojumu SV Bespoke Match to Sample.
ATKLĀJIET SV BESPOKE KRĀSAS