ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) BRAUKŠANAS REŽĪMI

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) BRAUKŠANAS REŽĪMI

Elektriskā hibrīda braukšanas režīmi

Iepazīstieties ar sava Land Rover uzlādējamā hibrīda (PHEV) braukšanas režīmiem, lai ar vienu pogas spiedienu varat pārslēgt elektrisko un benzīna režīmu.

HIBRĪDA REŽĪMS

HIBRĪDA REŽĪMS

Noklusējuma režīms, ņemot vērā nepieciešamo jaudu un griezes momentu, automātiski izvēlas benzīna un (vai) elektrisko dzinēju.
ELEKTRISKĀ AUTOMOBIĻA (EV) REŽĪMS

ELEKTRISKĀ AUTOMOBIĻA (EV) REŽĪMS

EV režīms, ko var izvēlēties vadības panelī, ļauj maksimāli palielināt laiku, ko nobrauksiet, izmantojot elektroenerģiju. Sistēma automātiski aktivizē benzīna dzinēju, ja nepieciešama lielāka jauda nekā elektriskais dzinējs spēj nodrošināt.

OPTIMĀLS DEGVIELAS PATĒRIŅŠ

Izvēloties noklusējuma braukšanas režīmu (Hybrid), varat optimizēt degvielas patēriņu vai akumulatora uzlādes līmeni, izmantojot vienu no divām alternatīvajām uzlādes pārvaldības funkcijām:

ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS FUNKCIJA

ENERĢIJAS TAUPĪŠANAS FUNKCIJA

Enerģijas taupīšanas funkcija Save, kas ieslēdzama automobiļa skārienjutīgajā ekrānā, neļauj akumulatora uzlādes līmenim nokristies zemāk par Jūsu izvēlēto robežu. Atsevišķiem modeļiem šī funkcija ļauj uzlādēt akumulatoru braukšanas laikā. Tas palīdz nodrošināt to, ka vēlāk ceļojuma laikā varēsit braukt klusi un nepiesārņojot apkārtējo vidi.
ENERĢIJAS PATĒRIŅA OPTIMIZĒŠANAS (PEO) FUNKCIJA

ENERĢIJAS PATĒRIŅA OPTIMIZĒŠANAS (PEO) FUNKCIJA

Ievadot galamērķi navigācijas sistēmā, automātiski aktivizējas enerģijas patēriņa optimizēšanas jeb Predictive Energy Optimisation (PEO) funkcija. Izmantojot ģeogrāfiskos datus, lai paredzētu priekšā esošo maršrutu, PEO funkcija viedi pārslēdz savā starpā elektrisko un benzīna dzinēju, lai visa ceļojuma laikā maksimāli taupītu degvielu. Tas palīdz samazināt arī piesārņojumu, braucot pilsētas vidē.

REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

Neatkarīgi no tā, kādā režīmā braucat, tiklīdz savā elektriskais hibrīds atlaidīsiet kāju no akseleratora pedāļa, viedā reģeneratīvā bremzēšanas sistēma viegli piebremzēs automobili, bet bremzēšanas laikā radušos enerģiju vēlāk ļaus izmantot, braucot elektriskajā režīmā. Bremžu pedāļa izmantošana palielina saražotās enerģijas daudzumu.
REĢENERATĪVĀ BREMZĒŠANAS SISTĒMA

PAPILDU ATBALSTS

KĀ UZLĀDĒT

KĀ UZLĀDĒT

Izprotiet, kā vienkārši uzlādēt automašīnu mājās vai publiskajos uzlādes punktos.
IESTATĪŠANA

IESTATĪŠANA

Lai maksimāli izmantotu galvenās automobiļa funkcijas un īpašības, vispirms pieslēdzieties automobiļa infoizklaides sistēmai un iestatiet attālinātās vadības ar viedtālruni1 funkcijas.

1Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Lietošana atkarīga no trešo pušu platformu pieejamības konkrētajā tirgū. Izmantošanai nepieciešams mobilā tīkla pārklājums.