IZPĒTĪT JAUNO RANGE ROVER VELAR

IZPĒTĪT JAUNO RANGE ROVER VELAR

REDUKTĪVS DIZAINS

Range Rover Velar Reductive Design

PRECĪZAS DETAĻAS

Range Rover Velar aprīkots ar pārdomātiem, izsmalcinātiem dizaina elementiem, tostarp jaunu priekšējo režģi, kas pieejams ar dažādiem tehniskiem apdares variantiem un palīdz optimizēt automobiļa proporcijas.
Range Rover Velar Reductive Design

TĪRA IZSMALCINĀTĪBA

Viduskonsoles jaunais, izsmalcinātais dizains lieliski nomaskē plašo uzglabāšanas nodalījumu, vienlaikus izceļot ierīču bezvadu lādēšanas sniegto komfortu.

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Mūsu apbalvojumus ieguvusī Pivi Pro1 infoizklaides sistēma mijiedarbojas ar visām 11,4 collu liektā stikla centrālā skārienjutīgā ekrāna vadības pogām. Šī mijiedarbība rada tīru, elegantu fasciju ar intuitīvu skaņas, klimata un sēdekļu regulēšanas funkcionalitāti.
IEKĻAUJOŠA SKAŅA

IEKĻAUJOŠA SKAŅA

Iekļaujošas skaņas pieredze. Jaudīgā MeridianTM zīmolam raksturīgā skaņas sistēma nodrošina augstas precizitātes mūzikas atskaņošanas pieredzi, izmantojot līdz 23 skaļruņiem un 1300 W pastiprinātāja jaudu.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Pakotne Online2 sniedz nemanāmu savienojamību, nodrošinot piekļuvi iegultajām lietotnēm, piemēram, Amazon datorprogrammai Alexa un Spotify. Bezvadu programmatūras (SOTA) atjauninājumi vienmēr gādā, lai automobiļa programmas vienmēr būtu atjauninātas.
IERĪČU BEZVADU UZLĀDĒŠANA

IERĪČU BEZVADU UZLĀDĒŠANA

Ierīču bezvadu lādētājs un savienojums ļauj Jums uzlādēt saderīgos viedtālruņus, samazinot jucekli salonā.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu vienkāršāku un drošāku. Pateicoties plašajam inovatīvo tehnoloģiju klāstam, Jūsu braukšanas pieredze būs maksimāli uzlabota.

MŪSDIENĪGA GREZNĪBA

TONIZĒJOŠS KOMFORTS

Muguru vēl vairāk atbalstošais sēdekļu dizains ar profilētiem polsterējumiem papildina 20 virzienos regulējamos priekšējos sēdekļus ar masāžas funkciju un vadītāja sēdekļa atmiņas funkciju, kā arī aizmugurējos elektriski nolokāmos sēdekļus. Priekšējiem sēdekļiem pieejama arī apsildīšanas un atvēsināšanas funkcija, kas sniedz papildu komfortu.

ELEKTRIFICĒTS SNIEGUMS

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Range Rover Velar uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV), kurā hibrīda tehnoloģija apvienota ar 105kW elektrisko dzinēju un Ingenium benzīna dzinēju, piedāvā labāko no visām pasaulēm. Izbaudiet nemanāmo elektriskās braukšanas pieredzi, kas ar vienu uzlādi nodrošina pat 64 km sertificētu nobraucamo attālumu.††

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

64 KM††

WLTP paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 51 km.

CO2 EMISIJAS (NO)

38 G/KM††

Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30 MINŪTES(-ĒM)

Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem 30 minūtēs)

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

2,5 STUNDA(-AS)

Līdz 100 procentiem, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

PĀRLIECĪBU VEICINOŠAS SPĒJAS

Range Rover Velar Driving Dynamics
Range Rover Velar Optimum Traction
Range Rover Velar Adaptable Technologies

MEISTARĪGA PERSONALIZĀCIJA

UNIKĀLI JUMS

Plašs papildaprīkojuma un aksesuāru piedāvājums. Pieejams arī plašs krāsu, disku un jumta papildaprīkojuma klāsts. Šis ir Jūsu Range Rover Velar.

TURPINĀT IZPĒTĪT

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Aplūkojiet visu modeļu klāstu un specifikācijas.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Ļaujieties Range Rover Velar izsmalcinātajai elegancei.
INOVĀCIJAS

INOVĀCIJAS

Tehnoloģija, kas virza dizainu.

††Apskatīt WLTP rādītājus

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2 degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

2Var tikt piemērota godīgas lietošanas politika. Ietver standarta 1 gada abonēšanu, kas pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām var tikt pagarināta pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

3Aptauju pēc Panasonic pasūtījuma Texcell veica 2020. gadā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka standartaprīkojums var tikt aizvietots, izvēloties alternatīvus apdares līmeņus. Standarta iezīmes var atšķirties arī atkarībā no dzinēja veida un transmisijas.

Papildu iezīmes un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas bloka), var tikt pieprasīta arī citu programmu instalēšana, lai to varētu pielāgot. Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo mazumtirgotāju, lai saņemtu sīkāku informāciju, vai arī konfigurējiet savu transportlīdzekli tiešsaistē.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.

Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažas funkcijas nāk komplektā ar abonēšanu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka atjaunošana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.

Apple CarPlay® ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android AutoTM ir Google LLC preču zīme.

App Store ir Apple Inc. preču zīme.

Google Play Store ir Google LLC preču zīme.

MeridianTM ir Meridian Audio Ltd. reģistrēta preču zīme. TrifieldTM un “trīs lauku” ierīce ir Trifield Productions Ltd. preču zīme.