RANGE ROVER SPORT SVR

RANGE ROVER SPORT SV EDITION ONE

Novatoriska balstiekārta, bremzes un ieskaujošas audio tehnoloģijas to padara par visu laiku dinamiskāko Range Rover Sport. Visi SV Edition One eksemplāri jau ir rezervēti, tāpēc reģistrējiet savu kontaktinformāciju un esiet pirmais, kas uzzinās par nākamajiem Range Rover Sport SV modeļiem.

PĀRKĀPJOT ROBEŽAS

Mūsdienīgas inovācijas, kas modernajā SUV apvienotas ar pasaulē vadošajām tehnoloģijām. Uzlabota veiktspēja nav pietiekams novērtējums.

REVOLUCIONĀRA DINAMIKA

REVOLUCIONĀRA DINAMIKA

Augstākais sniegums tiek nodrošināts, neatsakoties no komforta. 6D dinamiskā pneimatiskās piekares sistēma praktiski novērš transportlīdzekļa griešanos ap šķērsasi un griešanos ap garenisko asi. Šī pasaulē pirmā SUV tehnoloģija ir pielāgota modeļa Range Range Rover Sport SV EDITION ONE izsmalcinātajai šasijai, lai pilnībā ļautu vaļu tā dinamiskajam potenciālam.
IZJŪTIET SKAŅU

IZJŪTIET SKAŅU

Nākamās paaudzes iebūvētā vibroakustiskā tehnoloģija nodrošina daudzsensoru skaņas pieredzi, izmantojot industrijā vadošoSUBPACTM platformu. Šie mūsdienīgā Body and Soul Seat (BASS) sistēma ietver sešas labsajūtas jeb Wellness programmas. Ne tikai sadzirdiet skaņu, bet arī izjūtiet to!
ATBRĪVOJIET PATIESO SUV JAUDU

ATBRĪVOJIET PATIESO SUV JAUDU

Aktivizējiet SV režīmu, piespiežot izgaismoto pogu, kas atrodas uz stūres. Transportlīdzeklis automātiski pielāgosies, pazeminot savu augstumu par 15 mm. Tagad varat baudīt asāku droseļvārsta reakciju, ātrākas pārnesumu maiņas, stūres svaru rokās un dzirdēt pastiprinātu skaņu no izpūtēja.
UNIKĀLA SKAŅA

UNIKĀLA SKAŅA

Aktīvā izplūdes gāzu sistēma ne tikai nodrošina unikālu skaņu, kas raksturīga augsta snieguma SV zīmola automobiļiem, bet gādā arī par optimālu siltuma pārvaldību, kas ir neatņemama augstākās veiktspējas sastāvdaļa. Automobilis aprīkots ar četrām izplūdes gāzu caurulēm, kas pārklātas ar nerūsējošā tērauda pārklājumu un kuru apdarei izmantota oglekļa šķiedra.
JAUDĪGS UN REAĢĒJOŠS

JAUDĪGS UN REAĢĒJOŠS

Speciāli pielāgotais 635 ZS dubultais turbopūtes 4,4 litru darba tilpuma V8 dzinējs padara Range Rover ne tikai par mūsu jaudīgāko, bet arī ātrāko modeli. Nodrošinot tūlītējas reakcijas un izcilu vadāmību, dzinējs nodrošina vislabāko maksimālo jaudas efektivitāti.
VIRSBŪVES DIZAINS

VIRSBŪVES DIZAINS

Izceļot savu nopietnību, modeļa versija Range Rover Sport SV EDITION ONE apvieno ideālas proporcijas ar funkcionālo skaistumu. Gaisa plūsma tiek rūpīgi pārvaldīta, lai nodrošinātu maksimālu sniegumu, savukārt zemākais braukšanas augstums uzsver tā izteiksmīgi piezemēto estētiku. SV režīms vēl vairāk samazina braukšanas augstumu, nodrošinot vēl baudāmāku braukšanas pieredzi.
GREZNĪBAS SAJŪTA

GREZNĪBAS SAJŪTA

Salona dizains atspoguļo saikni starp vadītāju un automobili. Tā jaudīgais, sportiskais raksturs šeit mijas ar izsmalcinātību un komfortu.
MODERNS KOMFORTS

MODERNS KOMFORTS

Vieglais sēdekļu dizains īstenots, pateicotiesUltrafabricsTM un 3D-Knit bezatkritumu tekstilizstrādājumiem, radot patiesi mūsdienīgu komfortu un materiālu izturību.
VISA JAUDA JŪSU ROKĀS

VISA JAUDA JŪSU ROKĀS

Tagad sniegums ir vien rokas stiepiena attālumā. Automobiļa stūre ir izstrādāta ar izteiktiem īkšķu satvērējiem un novatoriskām caurspīdīgām, malās izgaismotām pārnesumu pārslēgšanas sviriņām, lai sniegtu vēl labāku taustes sajūtu. Nospiediet SV režīma pogu, lai atbrīvotu automobiļa patieso potenciālu un piepildītu salonu ar visaptverošu sarkanās krāsas mirdzumu.
PRECĪZI IZSTRĀDĀTAS DETAĻAS

PRECĪZI IZSTRĀDĀTAS DETAĻAS

Izsmalcinātība ikkatrā detaļā. Modeļa versijas Range Rover Sport SV EDITION ONE galvenajiem saskares punktiem izmantoti Black stila keramikas apdares elementi, kas nodrošina sajūtu, kas līdzīga gluda, dimantam līdzīga luksusa klases pulksteņa skaršanai.

IZVĒLIETIES SAVU JAUNO RANGE ROVER SPORT SV

Modeļa versija Range Rover Sport SV EDITION ONE ir pieejama trīs izteiksmīgu krāsu variantos, turklāt katrs aprīkots ar unikālu zīmola emblēmu uz viduskonsoles, priekšējā sadalītāja un durvju zonas izgaismošanas lampām.

CARBON BRONZE MATTE

CARBON BRONZE MATTE

Pārliecinoša klātbūtne Pieejams ar ekskluzīvo Carbon Bronze Matte stila virsbūves krāsojumu, ko papildina virsbūves krāsas oglekļa šķiedras dzinēja pārsegs, 23 collu oglekļa šķiedras Satin Grey Tint stila diski un Cinder Grey un Ebony krāsasUltrafabricsTM salona apdare.
INFORMĒT MANI

INOVĀCIJAS, KAS PĀRBĪDA ROBEŽAS

Range Rover Sport SV ir apliecinājums mūsu nerimstošajai tieksmei pēc izcilā. Tas aizraujošā veidā iemieso visas mūsu inovācijas, kas pārbīda robežas.
INOVĀCIJAS, KAS PĀRBĪDA ROBEŽAS

TURPINIET IEPAZĪT

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

RANGE ROVER SPORT EDITION ONE

Inovācijas, kas pārbīda robežas
IZPĒTĪT RANGE ROVER SPORT

IZPĒTĪT RANGE ROVER SPORT

Vēl augstāks līmenis.
RANGE ROVER SPORT MODEĻI

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.

Attēlā redzamā SV modeļa Carbon Bronze Matte virsbūves krāsa šobrīd vairs nav pieejama. Lai uzzinātu vairāk par tās pēdējo pieejamību, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju.