ELEKTRISKĀ AUTO UN ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) UZLĀDE

ELEKTRISKĀ AUTO UN ELEKTRISKĀ HIBRĪDA (PHEV) UZLĀDE

NEKUR NAV TIK LABI KĀ MĀJĀS

Mēs iesakām uzlādi pēc iespējas biežāk veikt mājās, jo tas parasti ir lētākais un ērtākais uzlādes veids – tikpat vienkāršs kā tālruņa lādēšana.

PAĀTRINIET PROCESU AR MĀJAS LĀDĒTĀJU

PAĀTRINIET PROCESU AR MĀJAS LĀDĒTĀJU

Uzlādi mājās visātrāk var veikt ar profesionāli uzstādītu mājas lādētāju. Vietējais mazumtirgotājs var palīdzēt atrast ieteicamos mājas lādētāju piegādātājus Jūsu reģionā.
DROŠA UZLĀDE NEATKARĪGI NO LAIKAPSTĀKĻIEM

DROŠA UZLĀDE NEATKARĪGI NO LAIKAPSTĀKĻIEM

Mūsu ieteiktie mājas lādētāji ir droši lietojami jebkuros laikapstākļos. Līst lietus vai spīd saule – Jūsu elektroauto vienmēr būs gatavs lietošanai.

UZLĀDE ĀRPUS MĀJAS

SEKOJIET LĪDZI UZLĀDES GAITAI JEBKURĀ VIETĀ

UZLĀDES ILGUMS

Mūsu datos par līdzstrāvas ātrās uzlādes punktiem, kas parasti atrodas automaģistrāļu degvielas uzpildes stacijās un pie galvenajiem ceļiem, norādīta akumulatora uzlāde līdz 80%. Tas ir tāpēc, ka uzlādes ātrums virs 80% ievērojami palēninās, lai aizsargātu akumulatoru un optimizētu tā kalpošanas laiku.

Automašīna Mājas un publiskā uzlāde ar maiņstrāvu (7kW) 0–100% Ātrā līdzstrāvas uzlāde 0–80% Līdzstrāvas uzlāde (maksimālais līmenis)
Range Rover Electric TBC TBC 350 kW
Range Rover elektriskais hibrīds No 5 stundām2 Mazāk nekā 40 minūtes2 43 kW
Range Rover Sport elektriskais hibrīds No 5 stundām2 Mazāk nekā 40 minūtes2 43 kW
Range Rover Velar elektriskais hibrīds No 2 stundām 30 minūtēm2 30 minūtes2 35 kW
Jaunais Range Rover Evoque elektriskais hibrīds No 2 stundām 12 minūtēm2 30 minūtes2 32 kW
Discovery Sport elektriskais hibrīds No 2 stundām 12 minūtēm2 30 minūtes2 32 kW
Defender elektriskais hibrīds No 2 stundām 30 minūtēm2 30 minūtes2 40 kW

TURPINĀT ELEKTRISKO AUTO UN ELEKTRISKO HIBRĪDU IZPĒTI

MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

Profesionāli uzstādīts mājas lādētājs ir vienkāršākais un ērtākais veids, kā dienu sākt ar pilnu akumulatoru.
PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

Publiskā uzlāde ir lielisks veids, kā savlaicīgi papildināt akumulatora resursus ārpus mājām. Uzziniet, kur to izdarīt un kā par to samaksāt.

1InControl funkcijas, opcijas un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar mazumtirgotāju, lai uzzinātu par to pieejamību vietējā tirgū un pilnus noteikumus. Noteiktām funkcijām ir nepieciešama atbilstoša SIM karte ar piemērotu datu pārraides līgumu, kas būs jāpagarina pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis Jūsu mazumtirgotājs. Mobilo savienojumu nevar garantēt visās vietās.
2Norādītie skaitļi iegūti oficiālos ražotāja testos, kas veikti atbilstoši ES tiesību aktiem ar pilnībā uzlādētu akumulatoru. Tikai salīdzināšanas nolūkos. Reālās pasaules skaitļi var atšķirties. CO2, degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var mainīties atkarībā no tādiem faktoriem kā braukšanas stils, vides apstākļi, noslodze, riteņu izmērs, uzstādītie piederumi, faktiskais maršruts un akumulatora stāvoklis. Sniedzamības rādītāji ir balstīti uz sērijveida transportlīdzekli un testu standartizētā maršrutā.

3Elektroauto uzlādes kabelis pieejams tikai atsevišķos tirgos. Sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju.