MŪSU GLOBĀLĀ DIPLOMĀTISKĀS PĀRDOŠANAS PROGRAMMA

Mūsu globālā diplomātiskās pārdošanas programma piedāvā piekļuvi vispasaules transportlīdzekļu specifikācijām, ekskluzīvām cenām, īpašai servisa komandai un pilnam garantijas atbalstam.

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA GREZNĪBA UN SERVISS

Mūsu diplomātiskā programma ir izstrādāta, domājot par Jums, un nodrošina, ka kritērijiem atbilstošajām personām attiecīgajā tirgū ir piekļuve visām transportlīdzekļu specifikācijām un tās var baudīt piegādes iespējas visā pasaulē. Programma kvalificētajām personām nodrošina arī preferenciālas cenas un īpašu servisa atbalstu ar mūsu globālās diplomātiskās pārdošanas partnera AM Capurro palīdzību.

Lai kvalificētos šim pakalpojumam, Jums ir jābūt diplomātam, starptautiskas organizācijas biedram, kas pārstāv savu valsti ārvalstīs, vai diplomātiskajai pārstāvniecībai, kas transportlīdzekli iegādājas, lai to lietotu kā dienesta auto.

ATBILSTĪGĀS ORGANIZĀCIJAS

ATVĒRT VISU
Starptautiski koordinētas organizācijas
ANO galvenās organizācijas specializētās aģentūras un institūcijas
Eiropas Komisija
Citas starptautiskas organizācijas

EKSKLUZĪVAS CENAS

Diplomātiskā programma kvalificētām personām nodrošina preferenciālas cenas. Kā diplomātam Jums ir tiesības uz virkni cenu samazinājumu un nodokļu atvieglojumiem.

PIEGĀDE VISĀ PASAULĒ UN ĀTRA PIEGĀDE NO NOLIKTAVAS

Visi AM Capurro piegādātie transportlīdzekļi atbilst katra tirgus prasībām. Tiek nodrošināta arī pilna transporta apdrošināšana. Jūsu transportlīdzeklis tiks piegādāts droši un ātri, izmantojot mūsu kravas un loģistikas partnerus. Mūsu noliktavā ir plašs transportlīdzekļu klāsts, ko var piegādāt īsā laikā.

ĀTRA KLIENTU IESAISTE

Ātra saziņa ar klientu un īss piegādes laiks ir tie divi elementi, ar kuriem lepojas AM Capurro. Mūsu specializētā komanda atbildēs uz Jūsu pieprasījumu 4 darba stundu laikā un izstrādās piedāvājumus 1 darba dienas laikā.

ĪPAŠS PĒCPĀRDOŠANAS ATBALSTS

Lai saņemtu rekomendācijas par transportlīdzekļiem un specializēto pēcpārdošanas palīdzību, varat sazināties ar AM Capurro specializēto pārdošanas nodaļu. Īpaša Jaguar Land Rover pēcpārdošanas komanda būs Jūsu rīcībā, kamēr būsiet automašīnas īpašnieks.

AM CAPURRO, MŪSU PĀRDOŠANAS PARTNERIS DIPLOMĀTISKAJIEM DARBINIEKIEM.

Īpašā AM Capurro komanda spēj nodrošināt pilnīgi visu informāciju par Land Rover modeļu klāstu un sniegt palīdzību visos diplomātiskās pārdošanas procesa aspektos.

SAZINIETIES AR AM CAPURRO

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar komandu un apmeklējiet AM Capurro vietni.
UZZINĀT VAIRĀK