PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

PAPILDINIET AKUMULATORA RESURSUS, KAMĒR AUTO NOVIETOTS STĀVĒŠANAI

Papildus ērtībām un izmaksu ietaupījumam, ko nodrošina uzlāde mājās, savlaicīga uzlāde Jūsu galamērķī var būt lielisks veids, kā visas dienas garumā paplašināt Jūsu Land Rover uzlādējamā elektriskā hibrīda (PHEV) elektrisko sniedzamību.


Pateicoties nulles izmešiem, ko nodrošina pilnībā elektriskas braukšanas (EV) režīms, tā arī palīdzēs samazināt degvielas izmaksas un Jūsu ietekmi uz vidi.

KUR ES VARU VEIKT UZLĀDI ĀRPUS MĀJĀM?

Pateicoties strauji augošajam uzlādes punktu tīklam, tostarp tirdzniecības centros, pie sporta zālēm, autostāvvietās un pat Jūsu darba vietā, iespēju veikt elektrificēta auto uzlādi nekad nav bijis tik daudz. Turklāt šo punktu atrašana nekad nav bijusi tik vienkārša.

KĀ VEIKT UZLĀDI ĀRPUS MĀJAS?

Savienojumam ar uzlādes punktu Jūsu transportlīdzeklis izmanto kombinēto uzlādes sistēmu (CCS). Tas ir saderīgs gan ar maiņstrāvas pieslēgumu, kam raksturīgs mazāks uzlādes ātrums, gan ar līdzstrāvas ātrās uzlādes pieslēgumu, ja konkrētais modelis to atbalsta. Ir tādi autoražotāji, kas izmanto citus uzlādes standartus, piemēram, CHAdeMO. Tie uzlādes tīklā ir retāk sastopami un nav saderīgi ar Land Rover elektriskajiem auto.


Maiņstrāvas uzlādes punkti, kam raksturīgs mazāks uzlādes ātrums, atrodas, piemēram, pie tirdzniecības centriem, sporta zālēm un autostāvvietās. Līdzstrāvas ātrās uzlādes punkti parasti atrodas pie automaģistrālēm un galvenajiem ceļiem.

MAIŅSTRĀVAS UZLĀDE

MAIŅSTRĀVAS UZLĀDE

Vairumā publisko maiņstrāvas uzlādes punktu ir jāizmanto savs kabelis, tāpēc visiem mūsu elektriskajiem un uzlādējamajiem elektriskajiem hibrīda (PHEV) transportlīdzekļiem tas ir iekļauts standarta aprīkojumā.2Šis ir tas pats kabelis, kuru izmantosit mājas lādētājam.
ĀTRĀ LĪDZSTRĀVAS UZLĀDE

ĀTRĀ LĪDZSTRĀVAS UZLĀDE

Tas ir ātrākais veids, kā savu elektrificēto auto varat uzlādēt ārpus mājas. Līdzstrāvas ātrās uzlādes punktiem ir savi kabeļi, tāpēc nav nepieciešams izmantot savas automašīnas uzlādes kabeli.

KĀ SAMAKSĀT PAR UZLĀDI?

TURPINĀT ELEKTRISKO AUTO UN ELEKTRISKO HIBRĪDU IZPĒTI

UZLĀDE 

UZLĀDE 

No uzlādes laikiem līdz izmaksu ietaupījumam – viss, kas Jums jāzina par automašīnas uzlādi mājās vai galamērķī.
MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

Profesionāli uzstādīts mājas lādētājs ir vienkāršākais un ērtākais veids, kā dienu sākt ar pilnu akumulatoru.

1InControl funkcijas, opcijas un to pieejamība joprojām ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar mazumtirgotāju, lai uzzinātu par to pieejamību vietējā tirgū un pilnus noteikumus. Noteiktām funkcijām ir nepieciešama atbilstoša SIM karte ar piemērotu datu pārraides līgumu, kas būs jāpagarina pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis Jūsu mazumtirgotājs. Mobilo savienojumu nevar garantēt visās vietās.

2Elektroauto uzlādes kabelis pieejams tikai atsevišķos tirgos. Sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju.