MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

MĀJAS LĀDĒTĀJA UZSTĀDĪŠANA

IDEĀLS UZLĀDES VEIDS

Lai uzlāde būtu ātrāka un ērtāka, mēs iesakām to veikt ar profesionāli uzstādītu mājas lādētāju, kas pazīstams arī kā mājas uzlādes punkts vai wall box.


Pirms automašīnas iegādes mūsu ieteiktie mājas uzlādes pakalpojumu sniedzēji Jums palīdzēs pārbaudīt Jūsu īpašuma atbilstību. Uzstādīšanas iespējas var ietekmēt tādi faktori kā Jūsu īpašuma vecums, privātas autostāvvietas pieejamība un atbilstoša strāvas padeve.

ČETRI SOĻI PIRMS
UZSTĀDĪŠANAS

1. IZVĒLIETIES SAVU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJU

1. IZVĒLIETIES SAVU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJU

Lai sāktu mājas uzlādes termināla uzstādīšanu, vietējais Land Rover mazumtirgotājs palīdzēs Jums izvēlēties mājas uzlādes partneri.
2. AIZPILDIET PIEMĒROTĪBAS APTAUJU

2. AIZPILDIET PIEMĒROTĪBAS APTAUJU

Ātra aptauja ar uzlādes pakalpojumu sniedzēju noteiks Jūsu īpašuma atbilstību mājas uzlādes termināla uzstādīšanai. Pamata prasības ietver autostāvvietu, kas neatrodas uz ielas, un atbilstošu strāvas padevi.
3. VIENOJIETIES PAR UZSTĀDĪŠANAS DATUMU

3. VIENOJIETIES PAR UZSTĀDĪŠANAS DATUMU

Par uzstādīšanas datumu ar izvēlēto pakalpojumu sniedzēju vienojieties pirms Jūsu automašīnas piegādes datuma. Ja Jums ir tiesības uz valsts atbalstu izmaksu kompensēšanai, Jūsu pakalpojumu sniedzējs to pieprasīs Jūsu vārdā.
4. SAGATAVOJIETIES UZLĀDEI

4. SAGATAVOJIETIES UZLĀDEI

Kad būs pienācis iekārtas uzstādīšanas datums, pakalpojumu sniedzējs veiks Jūsu uzlādes termināļa montāžu un pastāstīs par uzlādes pamatiem.

TURPINĀT ELEKTRISKO AUTO UN ELEKTRISKO HIBRĪDU IZPĒTI

UZLĀDE

UZLĀDE

No uzlādes laikiem līdz izmaksu ietaupījumam – viss, kas Jums jāzina par automašīnas uzlādi mājās vai galamērķī.
PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

PUBLISKĀ ELEKTROAUTO UZLĀDE

Publiskā uzlāde ir lielisks veids, kā savlaicīgi papildināt akumulatora resursus ārpus mājām. Uzziniet, kur to izdarīt un kā par to samaksāt.

1Tikai saderīgie viedtālruņi. Atkarīgs no trešās puses pakalpojumu sniedzēju platformu pieejamības tirgū un mobilā tālruņa signāla.