UZZINĀT VAIRĀK

RANGE ROVER
UZZINĀT VAIRĀK RANGE ROVER

IZCILS DIZAINS

Range Rover L460 22MY
KLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
IZSMALCINĀTS VIRSBŪVES DIZAINS

IZSMALCINĀTS VIRSBŪVES DIZAINS

Mūsdienīgi interpretētais, minimālisma stilā ieturētais dizains ir brīvs no liekām detaļām un piešķir automobilim vienmērīgas, modernas formas.
A REFINED EXTERIOR
DISTINGUISHED DESIGN

BEZRŪPĪGI IZSMALCINĀTS

Moderns un izsmalcināts salons, ko izceļ minimālisma stilā ieturētais stils un intuitīva pieeja saistītajām tehnoloģijām.

LUKSUSA KLASES ĀDAS VARIANTI

Jūsu izvēlei pieejams plašs rūpīgi apstrādātu ādas materiālu klāsts, kas greznības un izsmalcinātības ziņā noteikti atbildīs visām Jūsu prasībām. Pieejami piecās dažādās krāsās.

ILGTSPĒJĪGI MATERIĀLI

Tās ir greznas alternatīvas ādas materiāliem, ko nodrošinaKvadratTM tekstils unUltrafabricsTM materiāls un kas ir mīkstas un izskatās patiesi mūsdienīgi.

PIEVILCĪGI APDARES VARIANTI

Veidojiet salona apdari atbilstoši savam personīgajam stilam, izvēloties smalkus rotājumus un plašo materiālu un apdares variantu klāstu.

IZSMALCINĀTĪBA UN GREZNĪBA

IZSMALCINĀTA CEĻOŠANA

IZSMALCINĀTA CEĻOŠANA

Sākot no elektriski atveramām un aizveramām durvīm*līdz sēdekļiem ar karsto akmeņu masāžas funkciju – ikviens Range Rover aspekts sniedz luksusa klases ceļošanas pieredzi.
AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

AKTĪVĀ TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Nākamās paaudzes aktīvā trokšņa slāpēšanas tehnoloģija samazina nevēlamos trokšņus, vibrācijas un traucējumus. To nodrošina pasaulē labākie skaļruņi, kas iebūvēti galvas balstos un rada individuālas klusuma zonas, ļaujot salonā baudīt maksimālu izsmalcinātību.
CABIN AIR PURIFICATION PRO

SALONA GAISA ATTĪRĪŠANAS FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

PM2,5 daļiņu filtrācija unNanoeTMX tehnoloģija ievērojami samazina nepatīkamu aromātu, baktēriju un alergēnu, tostarp arī SARS-CoV-2 vīrusa1 baktēriju, klātbūtni salonā.2 Sistēma uzlabo kopējo labsajūtu un modrību, uzraugot iepriekšminēto faktoru līmeņus automobiļa salonā.
FOUR-ZONE CLIMATE CONTROL

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLES SISTĒMA

Pateicoties atsevišķām vadīklām, kas pieejamas vadītājam, priekšējam pasažierim un katrā pusē sēdošajam aizmugurējam pasažieriem, četru zonu klimata kontrole ļauj uzstādīt temperatūru un gaisa plūsmas intensitāti, ņemot vērā katra individuālās vēlmes.

INTUITĪVĀ TEHNOLOĢIJA

FOUR-ZONE CLIMATE CONTROL

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Apbalvojumus ieguvusī infoizklaides sistēma Pivi Pro ir mūsu līdz šim intuitīvākā sistēma. Apvienojot visas vadības pogas vienā skārienjutīgajā ekrānā, tiek nodrošināta vienkārša savienojamība ar viedtālruņiem un iespēja izmantot plašo braukšanas palīgsistēmu klāstu.
IEKĻAUJOŠA SKAŅA

IEKĻAUJOŠA SKAŅA

MeridianTM zīmolam raksturīgā skaņa nodrošina pavisam reālas skaņas reprodukciju. Subvūferis un 34 skaļruņi rada iekļaujošas skaņas pieredzi jebkurā sēdvietā, izmantojotMeridianTM Trifield 3D tehnoloģiju.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Pakotne Online nodrošina nemanāmu savienojamību ar Wi-Fi Hotspot tīklāju un iegultajām lietotnēm, piemēram, Amazon datorprogrammu Alexa. Bezvadu programmatūras (SOTA) atjauninājumi vienmēr gādā, lai automobiļa programmas vienmēr būtu atjauninātas.
AIZMUGURĒJĀS PĀRVALDĪBAS POGAS

AIZMUGURĒJĀS PĀRVALDĪBAS POGAS

Ļaujiet pasažieriem pārvaldīt aizmugurējo sēdekļu infoizklaides un komforta funkcijas, izmantojot 8 collu skārienjutīgā ekrāna vadības pogas, kas izvietotas uz otrās rindas Executive Class aizmugurējo sēdekļu elkoņu balstiem.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties plašā klāstā pieejamās funkcijas, kas radītas, lai braukšanu un parkošanos padarītu maksimāli vienkāršu. Pateicoties plašajam inovatīvo tehnoloģiju klāstam, Jūsu braukšanas pieredze būs maksimāli uzlabota. 

DIGITĀLIE LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Baudiet labāku redzamību un izšķirtspēju arī naktī. Digitālie LED priekšējie lukturi ar zīmolam raksturīgajām dienas braukšanas gaismām, attēla projekcija un adaptīvais priekšējais apgaismojums izmanto navigācijas datus, lai savlaicīgi izpētītu katru gaidāmo posmu ceļam, pa kuru dodaties.
RADĪT SAVU

UZLABOTS SNIEGUMS

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Pieejams kā paplašināta diapazona uzlādējamais hibrīds (PHEV) 3,0 litru 6 cilindru Ingenium benzīna dzinējs ar 105 kW motoru ir pieejams ar versijām P400e vai P550e. Pateicoties ātrajai līdzstrāvas (DC) uzlādei, automobili līdz 80 % iespējams uzlādēt mazāk kā stundas laikā.

ELEKTRISKĀ HIBRĪDA SPECIFIKĀCIJAS **

ELEKTRISKAJĀ REŽĪMĀ NOBRAUCAMAIS ATTĀLUMS (LĪDZ)

121 KM

WLTP Paredzamais reālais nobraucamais attālums ir līdz 94km. 

CO,2 EMISIJAS (NO)

16 G/KM

Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO) 

<60 MINŪTES

Izmantojot ātro līdzstrāvas (DC) uzlādes staciju, uzlādējiet automobili līdz 80 % mazāk kā stundas laikā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

5 STUNDA(-AS)

Līdz 100 %, izmantojot 7 kW maiņstrāvas (AC) mājas uzlādes staciju.
BEZRŪPĪGA VADĪBA

BEZRŪPĪGA VADĪBA

Adaptīvās dinamikas sistēma nodrošina vienmērīgu braucienu un lielisku pārvaldību, uzraugot vadītāja ķermeņa un stūrēšanas laikā veiktās kustības pat līdz 500 reizēm sekundē, kā arī nepārtraukti optimizē amortizatoru iestatījumus.
MIERĪGA BRAUKŠANA

MIERĪGA BRAUKŠANA

Elektroniskais aktīvais diferenciālis ar aizmugurējo riteņu fiksēšanu, pārvaldot slīdēšanu starp aizmugurējās ass riepām, sniedz papildu saķeri, braucot līkumos, kā arī pārvietojoties bezceļu apstākļos.
LĪDZSVAROTA JAUDA

LĪDZSVAROTA JAUDA

Griezes momenta vektorizācija bremzējot nodrošina kontrolētu krustojumu izbraukšanu un teicamu vadāmību, pārvietojoties pa visšaurākajiem līkumiem. Elektroniskais diferenciālis un bremzēšanas sistēma, izbraucot krustojumus, līdzsvaro dzinēja griezes momenta sadalījumu starp četriem riteņiem.
ATBALSTS VADĪTĀJAM

ATBALSTS VADĪTĀJAM

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.

SATRIECOŠA VEIKTSPĒJA

PILNPIEDZIŅA
ELEKTRONISKĀ PNEIMATISKĀS PIEKARES SISTĒMA
KONFIGURĒJAMĀS PROGRAMMAS

MEISTARĪGA PERSONALIZĒŠANA

Charente Grey (Premium Metallic) | Modeļa versija Autobiography | Piecu sēdvietu standarta garenbāze

GATAVS IEGĀDEI VAI PASŪTĪŠANAI

Pirms sava automobiļa personalizēšanas, izmantojot plašo krāsu, disku un salona papildaprīkojuma klāstu, izvēlieties modeli, dzinēju un specifikāciju pakotni.

UNIKĀLI JUMS

Plašs papildaprīkojuma un aksesuāru piedāvājums. Pieejams arī plašs krāsu, disku un jumta papildaprīkojuma klāsts. Šis ir Jūsu Range Rover.

TURPINĀT IZPĒTĪT

RANGE ROVER MODEĻI

RANGE ROVER MODEĻI

Apskatīt visu modeļu klāstu.
RANGE ROVER SV

RANGE ROVER SV

Izsmalcināts. Grezns. Ekskluzīvs.
SPECIFIKĀCIJAS

SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet faktus un rādītājus.

*Only available on SV Long Wheelbase.

View WLTP figures
The figures provided are as a result of official manufacturer's tests in accordance with EU legislation with a fully charged battery. For comparison purposes only. Real world figures may differ. CO2, fuel economy, energy consumption and range figures may vary according to factors such as driving styles, environmental conditions, load, wheel fitment, accessories fitted, actual route and battery condition. Range figures are based upon production vehicle over a standardised route.

1Texcell research, 2020 carried out for and result supplied by Panasonic.

Optional features and their availability may differ by vehicle specification (model and powertrain) and market, or require the installation of other features in order to be fitted. Please contact your local Retailer for more details, or configure your vehicle online.

In-car features should be used by drivers only when safe to do so. Drivers must ensure they are in full control of the vehicle at all times.

Pivi and InControl features, options, third-party services and their availability remain market dependent – check with your Land Rover Retailer for local market availability and full terms. Certain features require an appropriate SIM with a suitable data contract which will require further subscription after the initial term advised by your Retailer. Mobile network connectivity cannot be guaranteed in all locations. Information and images displayed in relation to the InControl technology, including screens or sequences, are subject to software updates, version control and other system/visual changes depending on options selected.​ Amazon, Alexa and all related logos are trademarks of Amazon.com, Inc. or its affiliates. Certain Alexa functionality is dependent on smart home technology. Use of Amazon Alexa requires an Amazon account.

Apple CarPlay® is a Trademark of Apple Inc. Apple Inc end-user terms may apply.
Android AutoTM is a Trademark of Google LLC.
App Store is a trademark of Apple Inc.
Google Play Store is a trademark of Google LLC.
MeridianTM is a registered trademark of Meridian Audio Ltd. TrifieldTM and the “three fields” device is a trademark of Trifield Productions Ltd.