ASTOŅU SĒDVIETU KOMFORTS

Gatavs kopīgiem piedzīvojumiem.

GODĪGS DIZAINS

Defender L663 130 23.5MY
NOKLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS
RAKSTURA PILNS DIZAINS

RAKSTURA PILNS DIZAINS

Paaugstināts motora pārsegs, reljefs radiatora režģis un precīzas detaļas. Vienkāršās virsmas papildina Defender modernās un pārliecinošās proporcijas.
Interior
PAAUGSTINĀTS KOMFORTS

PAAUGSTINĀTS KOMFORTS

Septiņu sēdvietu versijā ar uzstādītiem kapteiņa krēsliem abi otrās rindas pasažieri baudīs komfortu apsildāmos un ventilējamos pilna izmēra sēdekļos ar atsevišķiem roku balstiem. Trešās rindas pasažieriem tiks nodrošināta papildu vieta kājām un viegla piekļuve viņu sēdekļiem.

KLASĒ VADOŠĀ IZTURĪBA

Defender tika konstruēts un ekstrēmi testēts visā pasaulē, veicot vairāk nekā 73 000 izmēģinājumu 3,9 miljonu kilometru garumā – no Big Red Dubaijā un Moaba takām Nevadā līdz pat Polārajam lokam.

TESTĒTS LĪDZ GALĒJAI ROBEŽAI

SPĒJU RADĪTS KOMFORTS

IZSMALCINĀTĪBA UZ CEĻA

IZSMALCINĀTĪBA UZ CEĻA

Pielāgojoties ceļa kvalitātei un regulējot saķeri, Defender 130 pnematiskā balstiekārta un Adaptive Dynamic sistēma pastāvīgi darbojas, lai nodrošinātu vienmērīgu un aizraujošu braukšanu.
BEZCEĻA SPĒJAS

BEZCEĻA SPĒJAS

Saķeres kontroles sistēma optimizē Defender 130 braukšanu pa jebkuru virsmu, savukārt dinamiskā stabilitātes kontrole palīdz saglabāt braukšanas kursu, ja viena vai vairākas riepas zaudē saķeri.
OPTIMIZĒTS VISIEM APSTĀKĻIEM

OPTIMIZĒTS VISIEM APSTĀKĻIEM

Izmantojiet iepriekš definētos Configurable Terrain Response iestatījumus, lai pārvarētu jebkuru reljefu un kontrolētu Defender 130 droseli, stūres iekārtu un vilces kontroli.

DEFENDER IZTURĪBAS STĀSTI

Atklājiet Defender klasē vadošo izturību, neapturamās spējas un mērķtiecīgās tehnoloģijas.
DEFENDER IZTURĪBAS STĀSTI

FOKUSĒTA TEHNOLOĢIJA

NĀKAMĀS PAAUDZES PIVI PRO

NĀKAMĀS PAAUDZES PIVI PRO

Uzturiet sakarus, izmantojot godalgoto Pivi Pro1 informācijas un izklaides sistēmu, kuras 11,4 collu centrālais skārienekrāns nodrošina intuitīvu vadību rokas stiepiena attālumā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMA

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.
Vīrietis ar Defender uz tilta
VISAPTVEROŠA SKAŅA

VISAPTVEROŠA SKAŅA

Izbaudiet koncertzāles skaņas kvalitāti ar 700W MeridianTM Surround Sound System nodrošina kristāldzidrus augstos toņus un bagātīgas basa notis.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Piekļūstiet Amazon Alexa un Spotify, izmantojot tiešsaistes pakotni.3Attālinātā atjaunināšana nodrošinot jūsu automobiļa programmatūras un funkciju aktualitāti.
CLEARSHIFT ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

CLEARSHIFT ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Pat tad, ja visas trīs rindas ir piepildītas ar pasažieriem, ClearSight atpakaļskata spoguļa tiešraides video plūsma vienmēr nodrošina netraucētu skatu.4
ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

Set the temperature and intensity of gaisa plūsma atbilstoši jūsu personīgajām vēlmēm, ar neatkarīgu regulēšanu visās trīs sēdekļu rindās.

LĪDZSVAROTA JAUDA

Ar 240 km/h maksimālo ātrumu Defender 130 benzīna V8 nodrošina nepārspējamu veiklību un aizraujošu braukšanu.

PASAŽIERI (LĪDZ)

8

KRAVAS TELPAS IETILPĪBA

2.516L*

0-100 KM/H

5,7SEKUNDES

KLĪRENSS

293MM

DEFENDER 130 V8

Sajūtiet īstu jaudu ar 500 ZS V8 kompresordzinēju.
DEFENDER 130 V8

VISAPTVEROŠA PERSONALIZĒŠANA

NEIROBEŽOTAS IESPĒJAS

BEZGALĪGAS IESPĒJAS

Sākot ar eksterjera opcijām un beidzot ar iepriekš konfigurētiem piederumu komplektiem, aprīkojiet savu Defender 130 atbilstoši savam dzīvesveidam.

TURPINIET ATKLĀT

DEFENDER

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Skatīt visu modeļu klāstu un specifikācijas.
DEFENDER

DEFENDER 130 PĀRSKATS

Telpa kopīgam episkam piedzīvojumam.

*Slapjš: Tilpums, kas izmērīts, simulējot ar šķidrumu piepildītu kravas telpu.

Maksimālais ātrums ar 20 collu diskiem ir 191 km/h.

1Pēc Land Rover mazumtirgotāja norādītā sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama papildu abonēšana.
2Var tikt piemērota godīgas izmantošanas politika. Standarta 1 gada abonements, ko pēc sākotnējā termiņa var pagarināt pēc Land Rover mazumtirgotāja ieteikuma.
3Funkcija ir pakļauta vietējiem noteikumiem. Ja autobraucēji ar bifokālajām vai varifokālajām briļļu lēcām nevar noregulēt ClearSight digitālā spoguļa attēla asumu, viņi vienmēr var pārslēgties uz standarta spoguļa režīmu.

Iebūvētās programmas būtu jāizmanto tikai vadītājiem un tikai tad, kad ir droši tās izmantot. Vadītājiem ir jābūt pārliecinātiem, ka viņi vienmēr pilnībā pārvalda transportlīdzekli.