ATKLĀJIET
DEFENDER 130

ATKLĀJIET<br>
DEFENDER 130

GODĪGS DIZAINS

Defender L663 130 23.5MY
NOKLIKŠĶINIET, LAI MIJIEDARBOTOS

RAKSTURA PILNS DIZAINS

Paaugstināts motora pārsegs, reljefs radiatora režģis un precīzas detaļas. Vienkāršās virsmas papildina Defender modernās un pārliecinošās proporcijas.

ĀRKĀRTĪGI IETILPĪGS

Trīs sēdekļu rindās ir vieta līdz pat astoņiem pieaugušajiem, un vienlaikus ir nodrošināta vieta bagāžai. Salokot trešo un otro rindu, var iegūt papildu 1232 litru* un 2516 litru* attiecīgās kravas telpas.

SPĒJU RADĪTS KOMFORTS

IZSMALCINĀTĪBA UZ CEĻA

Pielāgojoties ceļa kvalitātei un regulējot saķeri, Defender 130 pnematiskā balstiekārta un Adaptive Dynamic sistēma pastāvīgi darbojas, lai nodrošinātu vienmērīgu un aizraujošu braukšanu.

DEFENDER 130 OUTBOUND

Vēl mērķtiecīgāks izskats un vairāk vietas kopīgam piedzīvojumam.

NOTEIKTS

Papildus virsbūves krāsas rezerves riteņa pārsegam Defender 130 Outbound ir aprīkots ar robustu signatūras paneli, kas ieskauj kravas telpu.

KLASĒ VADOŠĀ IZTURĪBA

TESTĒTS LĪDZ GALĒJAI ROBEŽAI

Defender tika konstruēts un ekstrēmi testēts visā pasaulē, veicot vairāk nekā 73 000 izmēģinājumu 3,9 miljonu kilometru garumā – no Big Red Dubaijā un Moaba takām Nevadā līdz pat Polārajam lokam.

FOKUSĒTA TEHNOLOĢIJA

NĀKAMĀS PAAUDZES PIVI PRO

Uzturiet sakarus, izmantojot godalgoto Pivi Pro1 informācijas un izklaides sistēmu, kuras 11,4 collu centrālais skārienekrāns nodrošina intuitīvu vadību rokas stiepiena attālumā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMA

Izvēlieties funkcijas, kas izstrādātas, lai braukšanu un auto novietošanu stāvvietā padarītu vienkāršāku un drošāku. Vadītāja atbalsta režīmiem Jūs varat piekļūt ar pogu, kas atrodas tieši uz atjauninātās stūres.
Vīrietis ar Defender uz tilta
VISAPTVEROŠA SKAŅA

VISAPTVEROŠA SKAŅA

Izbaudiet koncertzāles skaņas kvalitāti ar 700W MeridianTM Surround Sound System nodrošina kristāldzidrus augstos toņus un bagātīgas basa notis.
SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

SAVIENOTAS ĒRTĪBAS

Piekļūstiet Amazon Alexa un Spotify, izmantojot tiešsaistes pakotni.3Attālinātā atjaunināšana nodrošinot jūsu automobiļa programmatūras un funkciju aktualitāti.
CLEARSHIFT ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

CLEARSHIFT ATPAKAĻSKATA SPOGULIS

Pat tad, ja visas trīs rindas ir piepildītas ar pasažieriem, ClearSight atpakaļskata spoguļa tiešraides video plūsma vienmēr nodrošina netraucētu skatu.4
ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

ČETRU ZONU KLIMATA KONTROLE

Set the temperature and intensity of gaisa plūsma atbilstoši jūsu personīgajām vēlmēm, ar neatkarīgu regulēšanu visās trīs sēdekļu rindās.

JAUDĪGA VEIKTSPĒJA

DEFENDER 130 V8

Sajūtiet reālu spēku. 500 ZS V8 dzinējs ar kompresoru ir ātrākais un jaudīgākais, kas pieejams Defender 130. No 0 līdz 100 km/h tas paātrina nieka 5,7   sekundēs. Savukārt unikālā Terrain Response Dynamic programma nodrošina satriecošu veiklību. .
UZBŪVĒJIET SAVU

SPECIFIKĀCIJAS

PASAŽIERI (LĪDZ)

8

Ar trim fiksētām sēdvietu rindām.

KRAVAS TELPAS IETILPĪBA*

2,516 LITRI

Simulējot ar šķidrumu piepildītu kravas telpu.

0–100 KM/H

5,4 SEKUNDES

0–100 km/h 5,7 sekundēs.

KLĪRENSS

290 MM

Maksimālais klīrenss bezceļā

VISAPTVEROŠA PERSONALIZĒŠANA

NEIROBEŽOTAS IESPĒJAS

Sākot ar eksterjera opcijām un beidzot ar iepriekš konfigurētiem piederumu komplektiem, aprīkojiet savu Defender 130 atbilstoši savam dzīvesveidam.

TURPINIET ATKLĀT

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Skatīt visu modeļu klāstu un specifikācijas.
DEFENDER 90 PĀRSKATS

DEFENDER 90 PĀRSKATS

Defender tā tīrākajā formā.
DEFENDER 110 PĀRSKATS

DEFENDER 110 PĀRSKATS

Sakravājieties, dodieties jebkur.
DEFENDER 130 PĀRSKATS

DEFENDER 130 PĀRSKATS

Telpa kopīgam episkam piedzīvojumam.

*Slapjš: Tilpums, kas izmērīts, simulējot ar šķidrumu piepildītu kravas telpu.

Maksimālais ātrums ar 20 collu diskiem ir 191 km/h (119 mph).

1Pēc Land Rover mazumtirgotāja norādītā sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama papildu abonēšana.
2Attēls nav tiešraidē. Pārbaudiet apkārtni, lai pārliecinātos par drošību.
3Var tikt piemērota godīgas izmantošanas politika. Standarta 1 gada abonements, ko pēc sākotnējā termiņa var pagarināt pēc Land Rover mazumtirgotāja ieteikuma.
4Funkcija ir pakļauta vietējiem noteikumiem. Ja autobraucēji ar bifokālajām vai varifokālajām briļļu lēcām nevar noregulēt ClearSight digitālā spoguļa attēla asumu, viņi vienmēr var pārslēgties uz standarta spoguļa režīmu.