IZSTRĀDĀTS, NEĻAUJOTIES KOMPROMISIEM

Ar harismu, kas ļauj rādīt piemēru citiem.

ATŠĶIRĪGS DIZAINS

CRAFTED WITHOUT COMPROMISE
SKATIENUS PIESAISTOŠS DIZAINS

VALDZINOŠS RAKSTURS

Modelis Evoque iemieso Range Rover dizaina DNS – no ekskluzīva dizaina jumta un plūstošām virsbūves līnijām līdz jaunajam, elegantajam trīsdimensionālajam priekšējam režģim. Jaunie pikseļu LED priekšējie lukturi nodrošina izcilu priekšā esošā ceļa izgaismošanu.
CRAFTED WITHOUT COMPROMISE
MIERPILNA ATMOSFĒRA

MIERPILNA ATMOSFĒRA

Range Rover Evoque nosvērtajā reduktīva dizaina salonā un centrālajā konsolē ir ergonomisks elektroniskais ātrumpārslēgs, peldošs izliektas formas 11,4 collu stikla skārienekrāns un uzlabota dizaina glabāšanas nodalījumi.

NEPĀRTRAUKTS SAVIENOJUMS, ESOT CEĻĀ

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

NĀKAMĀS PAAUDZES INFOIZKLAIDES SISTĒMA PIVI PRO

Mūsu apbalvojumus ieguvusī infoizklaides sistēma mijiedarbojas ar visām 11,4 collu liektā stikla centrālā skārienjutīgā ekrāna vadības pogām. Lai nodrošinātu optimālas ērtības, skaņas, klimata un sēdekļu kontroles uzstādījumi vienmēr atrodas rokas stiepiena attālumā.

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

Izvēlieties kādu no funkcijām, kas automašīnas novietošanu stāvvietā padara vienkāršāku. Ar dažādām inovatīvām tehnoloģijām, kas radītas, lai uzlabotu katru braucienu.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS
AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

AMAZON DATORPROGRAMMA ALEXA

Komunicējiet ar datorprogrammu Alexa,3 lai bezrūpīgi pārvaldītu galvenās automobiļa funkcijas. Izmantojot balss vadību, kontrolējiet visu sākot no navigācijas sistēmas līdz mediju izvēlei – pat saderīgās viedierīces, kas atrodas mājās.
PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS

Sistēma Pivi Pro1 mijiedarbojas ar bezvadu programmatūru Software Over The Air,4lai nepārtraukti uzlabotu Jūsu Range Rover Evoque tehnoloģijas. What3words navigācijas funkcija izmanto trīs vārdu galamērķa ievadi, nodrošinot precīzu vietas meklēšanu.
NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

USB-C pieslēgvietas, kas izvietotas vairākās vietās automobilī, nodrošina savienojumu katram pasažierim, savukārt ierīču bezvadu lādētājs ievērojami samazina jucekli automobiļa salonā.
VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMAS

INTUITĪVI DROŠS

Ar bezatslēgas piekļuvi, kas ir iekļauta Dynamic SE, Dynamic HSE un Autobiography modeļu standarta aprīkojumā, ievelkamie durvju roturi tiek automātiski izbīdīti un durvis atbloķētas, kad tuvojaties savam auto. Brīdī, kad atslēga vairs nav uztveršanas zonā, durvis tiek automātiski aizslēgtas.
FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

FUNKCIJA CABIN AIR PURIFICATION PLUS

Pateicoties savā klasē izsmalcinātākajai salona gaisa attīrīšanas tehnoloģijai,5 Range Rover Evoque salona gaisa attīrīšanas funkcija Cabin Air Purification Plus uzlabo kopējo labsajūtas līmeni un modrību, uzraugot un kontrolējot CO2 līmeņus ar PM2,5 daļiņu filtrāciju un CO2 pārvaldību.

SNIEGUMS

WLTP ELEKTRISKĀ SNIEDZAMĪBA (LĪDZ)

61KM††
Paredzamais nobraucamais attālums reālajā pasaulē ir līdz 47 km.

CO2 EMISIJAS (NO)

33G/KM††
Nulle izpūtēja emisiju, braucot elektriskajā režīmā.

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT PUBLISKĀS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

30minūtēs
Ātrā līdzstrāvas (DC) uzlāde (no 0 līdz 80 procentiem aptuveni 30 minūtēs).

UZLĀDES LAIKS, LĀDĒJOT MĀJAS UZLĀDES STACIJĀ (NO)

2STUNDAS 12 MINŪTES
Līdz 100 %, izmantojot 7 kW AC mājas uzlādes staciju.

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Range Rover Evoque uzlādējamais elektriskais hibrīds (PHEV), kurā hibrīda tehnoloģija apvienota ar 80 kW elektrisko dzinēju un Ingenium benzīna dzinēju, piedāvā labāko no abām pasaulēm. Pabeidziet savu ikdienas braucienu EV režīmā 6.

DZINĒJU: P270e
ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

MAKSIMĀLAIS ĀTRUMS KM/H

230KM/H*

JAUDA

249PS (184kW)

0-100 KM/H

7,6sekundēs
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, 7,6 sekundēs

CO2 EMISIJAS (NO)

182G/KM±
NEDC kombinētais

VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: P250
VIEGLĀ HIBRĪDA BENZĪNA

MAKSIMĀLAIS ĀTRUMS KM/H

213KM/H

JAUDA

204PS (150kW)

0-100 KM/H

8,5sekundēs
Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h, 8,5 sekundēs

CO2 EMISIJAS (NO)

166G/KM††
WLTP kombinētais

DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

Mūsu efektīvie un jaudīgie vieglā hibrīda dzinēji akumulē, uzglabā un atkārtoti izmanto enerģiju, kas palēninājuma laikā parasti iet zudumā.

DZINĒJU: D200
DĪZEĻDEGVIELAS HIBRĪDDZINĒJI

VEIKTSPĒJA, BRAUCOT JEBKĀDOS APSTĀKĻOS

ADAPTĪVĀS TEHNOLOĢIJAS
 OPTIMĀLA SAĶERE

PAPILDAPRĪKOJUMS

UNIKĀLI JUMS

UNIKĀLI JUMS

Plašs papildaprīkojuma un aksesuāru piedāvājums. Pieejams arī plašs krāsu, disku un jumta papildaprīkojuma klāsts. Šis ir Jūsu Range Rover.

TURPINIET IEPAZĪT

MODEĻI

Modeļi un specifikācijas

Apskatiet pilnu modeļu klāstu.
PĀRSKATS

PĀRSKATS

Iepazīstiet modeļa versiju Range Rover Evoque.

**Apskatīt WLTP rādītājus.


Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO,2degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

Uzlādes laiki atšķirsies atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.​

1Pivi un InControl raksturīgās iezīmes, iespējas, trešās puses pakalpojumi un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu Land Rover mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilā tīmekļa savienojums netiek garantēts visās vietās. Informācija un attēli, kas attēloti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp aizsegi vai secība, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versijas kontrolei un citām sistēmām / vizuālām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām. Navigācijas sistēmai Connected Navigation pēc sākotnējā derīguma termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu Land Rover mazumtirgotāja.

23D ārējo kameru sistēma. Attēlam ir ilustratīva nozīme. Drošības labad pārbaudiet apkārtni. Tiek piemēroti vietējie tiesību akti.

3Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. preču zīmes vai ir ar to saistīti. Noteiktas programmas Alexa funkcijas ir atkarīgas no vietējā tirgū pieejamajām viedtehnoloģijām. Var būt nepieciešami papildu produkti un uzstādījumi. Saderīgiem viedtālruņiem. Iespēja pieslēgties ir atkarīga no tirgū aktuālajām trešo pušu tīklu platformām, kā arī abonementa iegādes.

4Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Obligāts mobilā savienojuma tīkls, signāls un klienta konts. Nepieciešami mobilie dati vai bezvadu (Wi-Fi) savienojums. Programmatūra Over The Air ir atkarīga no vadītāja piekrišanas un tīkla savienojuma un tirgus pieejamības.

5Salīdzinot ar konkurentu tās pašas klases automobiļiem (kas bijuši spēkā 03.03.2023.).

6Vidējais ikdienā Range Rover Evoque nobraucamais attālums (48 km) noteikts, balstoties uz sistēmas InControl datiem, kas fiksēti 30 pasaules tirgos laika posmā no 2019. līdz 2022. gadam. Pieņemot, ka akumulators ir pilnībā uzlādēts.