Range Rover SV

RANGE ROVER SV

Range Rover SV piedāvā vēl lielāku izvēli, satriecošu meistarību un taustāmus uzlabojumus tiem, kuri meklē patiesu izcilību. Tā greznību Jūs varat ne tikai sataustīt, bet arī redzēt.

Dizains

Izsmalcināts. Grezns. Ekskluzīvs. Lieliskākais Range Rover, kāds jelkad radīts.

AN EXQUISITE INTERPRETATION
AN EXQUISITE INTERPRETATION

RANGE ROVER GREZNĪBA

Apbrīnojiet skaisto virsbūvi, ko īpaši papildina tā ekskluzīvais priekšējais režģis un buferis, kā arī divu toņu Range Rover uzraksts. Izbaudiet komfortu pusanilīna ādas sēdekļos. Ar pirkstu galiem pieskarieties greznajām Gloss White stila keramikas vadīklām. Svētku sajūta, kas jūtama katrā braucienā.

SV PERSONALIZĀCIJA

Sava Range Rover SV radīšana ir ļoti personiska pieredze. SV unikālie materiāli ietver Gloss White stila keramikas apdari un reljefu mozaīkas ornamentu vai kontrastējošu Natural Dark Linear Wenge stila apdari un mozaīkas veida metāla rotājumus.

NEMANĀMA SAVIENOJAMĪBA

Sistēma Pivi Pro, kas ir intuitīvi un vienkārši savienota ar Jūsu viedtālruni, ir ieguvums ne tikai pasažieriem, bet arī vadītājam. Divi 13,1 collas skārienjutīgie ekrāni, kas ekskluzīvi pieejami modeļa versijā SV, nodrošina aizmugurējos pasažierus ar visu nepieciešamo informāciju un izklaides iespējām.

SV SIGNATURE KOMPLEKTS 

Četru sēdvietu SV Signature komplekta papildaprīkojums nodrošina pirmšķirīgu pieredzi pasažieriem, braucot ar garās riteņu garenbāzes modeļiem, jo apvieno bezrūpīgas ērtības un paaugstinātu komfortu.

SV SIGNATURE SUITE

HARMONIJA IR RADĪTA

Pilna garuma viduskonsole, kuras apdarei izmantoti Windsor ādas vai ādu nesaturošaisUltrafabricsTM1 materiāls,papildināta ar finiera virskārtu un iebūvētu apgaismojumu. Aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīkla, papildinājumā ar bezvadu lādēšanas funkciju, sniedz otrās rindas pasažieriem iespēju kontrolēt komforta līmeni un izklaides.

KOMFORTS IR VISSVARĪGĀKAIS

SV Signature komplekts nostāda Range Rover komfortu vēl asākā fokusā. Krūžu turētāji un izgaismotās konsoles ledusskapja durvis ir elektriski atveramas un ērti pārvaldāmas, izmantojot aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīklu. Speciāli SV izstrādātie Dartington kristāla trauki sniedz papildu smalkuma sajūtu.

PLAŠUMS IR MAINĪGS

Pateicoties pārveidojamajam elkoņu balstam un ekskluzīvajam papildu apgaismojumam, elektriski nolokāmais apaļais galdiņš ir pārvaldāms no aizmugurējo sēdekļu skārienjutīgā ekrāna vadīklas. Viduskonsole, kas atrodas zem tā, ir pārdomāti aprīkota ar iebūvētiem un drošiem uzglabāšanas nodalījumiem.

SV INTREPID MOTĪVS

Dinamisks. Noslēpumains savā būtībā.

SV INTREPID THEME
SV INTREPID THEME

AKCENTI UN DETAĻAS

Šī motīva salona detaļas ietver ekskluzīvus dekoratīvus rotājumus, apdares risinājumus un Satin Black stila keramikas vadīklas. Anthracite stila metāla plātņu apšuvums un Graphite Atlas stila virsbūves akcenti padara šo motīvu vēl pamanāmāku.

PERSONALIZĒT TĀLĀK

Dinamisko SV Intrepid motīva fokusu iespējams akcentēt tālāk ar kontrastējošu Black krāsas jumtu, Red stila bremžu suportiem un 23 collu diskiem ar Satin Black stila apdari, Narvik Black Gloss stila elementiem un Dark Tinted Lacquer stila apdari.

NESATUR ĀDU

Progresīvais, ādu nesaturošaisUltrafabricsTM materiāls pieejams SV Intrepid motīva variantā. Šis mīkstais, elastīgais un izturīgais materiāls izceļas ar unikālu taisnstūrveida perforētu apdari.

SV SERENITY MOTĪVS

Tīra greznība ar smalkiem akcentiem, kas uzsver tā ekskluzivitāti.

SV SERENITY THEME
SV SERENITY THEME

AKCENTI UN DETAĻAS

Katrs SV Serenity motīva milimetrs ir fokusēts uz greznību. Virsbūves detaļas mirdz Corinthian Bronze stila krāsā, un ekskluzīvais divu toņu salona krāsojums akcentē automobiļa iespaidīgo statusu.

PERSONALIZĒT TĀLĀK

SV Serenity virsbūves motīvu iespējams izveidot vēl īpatnējāku, izvēloties kontrastējošu Corinthian Bronze krāsas jumtu un papildaprīkojumā pieejamos 23 collu diskus ar Gloss Dark Grey stila apdari un Corinthian Bronze Satin stila elementiem.

INTARSIJA JEB KOKA MOZAĪKAS

Mūsu klāstā pieejamie jaunie un izmeklētie dekoratīvo rotājumu un apdares varianti, kas izceļas ar koka intarsijas un metāla elementu apvienojumu mozaīkā, demonstrē pedantisku uzmanību detaļām. Mozaīkas izšuvumi uz sēdekļiem lieliski papildina salonu.

RANGE ROVER SV DZINĒJI

Modeļa versija Range Rover SV ir pieejama ar līdz šim progresīvākajiem dzinējiem.

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS

Modeļa versija Range Rover SV pieejama ar jaunu, paplašinātu uzlādējamā hibrīda tehnoloģijas dzinēju klāstu. 3,0 litru 6 cilindru Ingenium benzīna dzinējs ar 160 kW motoru spēj nodrošināt 550PS (404.5kW)* kombinētu jaudu.

TURPINIET IEPAZĪT

RANGE ROVER RADĪTS SV BESPOKE

RANGE ROVER RADĪTS SV BESPOKE

Mēs to padarām īpašu, bet jūs – unikālu.
Modeļi un specifikācijas

RANGE ROVER MODEĻI

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.
Range Rover

Range Rover

Nevainojama izsmalcinātība un greznība.

††Apskatīt WLTP rādītājus.

Rādītāji ir ražotāja oficiālo testu, kas veikti atbilstoši ES likumdošanai un ar pilnībā uzlādētu akumulatoru, rezultāts. Tikai salīdzināšanas nolūkiem. Reālos apstākļos iegūtie rādītāji var atšķirties. CO2 degvielas ekonomijas, enerģijas patēriņa un nobraucamā attāluma rādītāji var atšķirties, ņemot vērā tādus faktorus kā braukšanas stils, apkārtējās vides apstākļi, krava, riepu piemērotība, uzstādītie aksesuāri, aktuālais maršruts un akumulatora stāvoklis. Nobraucamā attāluma rādītāji ir balstīti uz saražotā automobiļa darbību standarta maršrutā.

* P550e PHEV dzinējs detaļās.


** P615 V8 dzinējs detaļās.


††Uzlādes laiki var atšķirties atkarībā no daudziem faktoriem, tostarp, taču neaprobežojoties tikai ar to, no akumulatora vecuma, stāvokļa, temperatūras un pašreizējā uzlādes līmeņa, kā arī no telpām, kur tiek veikta uzlāde, un uzlādes ilguma.