Vimbldona

ČEMPIONĀTS, VIMBLDONA 2024

“Kā ikonisks britu kultūras notikums, ko skatās miljoniem cilvēku visā pasaulē, Vimbldonas čempionāts dod ideālu iespēju Range Rover uzrunāt mūsu klientus visā pasaulē ar radošiem stāstiem, kas lieliski atspoguļo mūsu transportlīdzekļu eleganci un izsmalcinātību un sinerģiju starp abiem mūsu modernā luksusa zīmoliem."
Džeraldīne Ingema,
Range Rover rīkotājdirektore

KOPĪGA AIZRAUŠANĀS

Mūsu sadarbības pamatā ir pieklusinātas izsmalcinātības sajūta un kopīga apņemšanās nodrošināt ilgtspējīgu nākotni. Mūsu Range Rover saime ir gatava pārvadāt spēlētājus un amatpersonas visa turnīra laikā.


Pateicoties uz vietas esošajām uzlādes iespējām un elektriskajai sniedzamībai līdz 125 km, Range Rover un Range Rover Sport plug-in elektriskie hibrīdi vienmēr ir gatavi veikt vajadzīgo attālumu.

Vimbldona

RĀDĪT PARAUGU

Pasaulē senākais tenisa turnīrs ir arī sezonas saviesīgākais notikums. Rotaļīgu vinješu sērijā Range Rover saime burtiski atdzīvina Vimbldonas strikto etiķeti.

RANGE ROVER

Vimbldona

DZĒRIENI IR JĀUZGLABĀ UZMANĪGI

Lielisks atvēsinājums karstā vasaras dienā ar SV Signature Suite.
Vimbldona

VIENMĒR JĀVALKĀ PIEMĒROTS APĢĒRBS

Range Rover dizains nekad nav nevietā.

RANGE ROVER SPORT

ATBILSTOŠI PĀRTRAUKUMI, LAI VEIKTU UZLĀDI

ATBILSTOŠI PĀRTRAUKUMI, LAI VEIKTU UZLĀDI

Izmantojot ātro līdzstrāvas uzlādi, Range Rover Sport plug-in hibrīds (PHEV) nekad nav ilgstoši nepieejams.
LŪDZU, APSĒDIETIES JUMS PAREDZĒTAJĀ VIETĀ

LŪDZU, APSĒDIETIES JUMS PAREDZĒTAJĀ VIETĀ

Jūsu personīgā VIP zona ar perforētiem Windsor ādas sēdekļiem.

RANGE ROVER VELAR

KLUSUMU, LŪDZU

KLUSUMU, LŪDZU

Paņemiet pārtraukumu un izbaudiet klusuma komfortu savā kabīnē.
SPĒLE ATSĀKSIES, KAD JUMTS BŪS AIZVĒRTS

SPĒLE ATSĀKSIES, KAD JUMTS BŪS AIZVĒRTS

Aizturiet lietu un ielaidiet sauli ar bīdāmo panorāmas jumtu.

RANGE ROVER EVOQUE

Pivi un InControl funkciju, iespēju un trešo pušu pakalpojumu pieejamība ir atkarīga no tirgus – sazinieties ar Land Rover mazumtirgotāju, lai uzzinātu vairāk par to pieejamību vietējā tirgū un pilnus noteikumus. Dažām funkcijām ir pievienots abonements, kas būs jāatjauno pēc sākotnējā termiņa, ko norādījis jūsu mazumtirgotājs. Mobilā tīkla savienojumu nevar garantēt visās vietās. Informācija un attēli, kas tiek rādīti saistībā ar InControl tehnoloģiju, tostarp ekrāni vai secības, ir pakļauti programmatūras atjauninājumiem, versiju kontrolei un citām sistēmas/vizuālajām izmaiņām atkarībā no atlasītajām opcijām.


Papildu funkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no tirgus un transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un spēka piedziņas), vai arī, lai to uzstādītu, ir jāinstalē citas funkcijas. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju vai konfigurējiet savu automašīnu tiešsaistē.