Izvēlieties sev piemērotāko piedziņu

Izvēlieties sev piemērotāko piedziņu

Vai zinājāt, kas tas, kā braucat, kur braucat un cik tālu braucat, var būtiski ietekmēt Jūsu transportlīdzekļa veiktspēju un efektivitāti? Piemēram, regulāra braukšana uz darbu pilsētas satiksmē ar biežu apstāšanos un paātrināšanos iegūs no viena veida piedziņas, bet regulāri braucieni pa automaģistrālēm vai bieža piekabju vilkšana – no cita.


Mēs varam palīdzēt atrast piemērotāko auto Jūsu vajadzībām.

LAND ROVER PIEDZIŅAS VEIDI

KAS IR ELEKTRISKĀ AUTOMAŠĪNA

KAS IR ELEKTRISKĀ AUTOMAŠĪNA

Elektriskie transportlīdzekļi tiek darbināti ar elektromotoru un akumulatoru. Tā vietā, lai pildītu degvielu uzpildes stacijā, Jūs lādējat automašīnu mājās, izmantojot mājas uzlādes punktu. Esot ceļā, Jūsu rīcībā ir publiskās uzlādes stacijas ar ātro līdzstrāvas uzlādi.
KAS IR UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS (PHEV)

KAS IR UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS (PHEV)

Uzlādējamiem hibrīda (PHEV) transportlīdzekļiem ir gan benzīna dzinējs, gan elektromotors, un tas nozīmē, ka mājas uzlādes punkts nav obligāts. Garākos braucienos pārslēdzieties no pilnībā elektriskas braukšanas ar nulles izplūdes gāzēm uz benzīna un elektriskās piedziņas kombināciju.
KAS IR VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

KAS IR VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV)

Nav nepieciešama uzlāde. Vieglā hibrīda (MHEV) transportlīdzekļi atkārtoti izmanto enerģiju, kas savākta ātruma samazināšanas un reģeneratīvās bremzēšanas laikā, tā uzlabojot iekšdedzes dzinēja efektivitāti. Tie ir daudzpusīgi un piemēroti dažādiem braukšanas stiliem.

PALĪDZIET MAN IZVĒLĒTIES

Atbildiet uz pieciem ātriem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem, lai noskaidrotu, vai Jūsu nākamajam transportlīdzeklim vajadzētu būt uzlādējamam hibrīdam vai vieglajam hibrīdam.

  • VAI JŪSU AUTOMAŠĪNA PIEDERĒS JUMS VAI JŪSU UZŅĒMUMAM?