IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO PIEDZIŅU

IZVĒLIETIES SEV PIEMĒROTĀKO PIEDZIŅU

Vai zinājāt, ka Jūsu braukšanas stils, maršruts un attālums var būtiski ietekmēt Jūsu transportlīdzekļa veiktspēju un efektivitāti? Piemēram, regulāra braukšana uz darbu pilsētas satiksmē ar biežu apstāšanos un gaitas uzsākšanu būs efektīvāka nekā regulāri braucieni pa automaģistrālēm vai bieža piekabju vilkšana.


Šeit mēs varam palīdzēt Jums atrast piemērotāko risinājumu Jūsu braukšanas vajadzībām.

LAND ROVER PIEDZIŅAS VEIDI

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS (PHEV)

ELEKTRISKAIS HIBRĪDS (PHEV)

Land Rover Plug-in elektriskais hibrīds (PHEV) ir ideāli piemērots, ja Jums ir pieejams vai varat uzstādīt uzlādes punktu mājās vai darbā, kā arī regulāri braucat nelielus attālumus pilsētā.
VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV) – BENZĪNS

VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV) – BENZĪNS

Land Rover vieglais hibrīds ar benzīna dzinēju ir ideāls variants, ja regulāri braucat nelielus attālumus pilsētā un Jums nav piekļuves vai nevarat uzstādīt uzlādes punktu mājās vai darbā.
VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV) – DĪZELIS

VIEGLAIS HIBRĪDS (MHEV) – DĪZELIS

Land Rover vieglais hibrīds ar dīzeļdzinēju ir ideāls variants, ja regulāri braucat lielus attālumus pa automaģistrālēm un vēlaties vislabāko Land Rover vilktspēju.

PALĪDZIET MAN IZVĒLĒTIES

Atbildiet uz pieciem jautājumiem par Jūsu braukšanas paradumiem, lai noskaidrotu, vai Jūsu nākamajam auto vajadzētu būt no elektrotīkla lādējamam hibrīdam vai vieglajam hibrīdam.

  • VAI JŪSU AUTOMAŠĪNA PIEDERĒS JUMS VAI JŪSU UZŅĒMUMAM?