RANGE ROVER VON SV BESPOKE

JAUNAIS RANGE ROVER
RADĪTS SV BESPOKE

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

JŪSU IEDVESMOTS

Radīts sadarbībā ar SV Bespoke, jūsu Range Rover ir vienreizējs meistardarbs.


Pēc individuālas konsultācijas ar SV Bespoke ekspertu jūs apjautīsiet vēl nebijušas personalizēšanas iespējas, kopīgi radot galējo individuālā luksusa izpausmi.


Rūpīgi un detalizēti izstrādāts, tas ir īpašs automobilis, ko vēl jo īpašāku padarāt jūs.

RANGE ROVER BY SV BESPOKE

JŪSU IZPAUSMES EMBLĒMA

Jūsu Range Rover var tikt pasūtīts ar patiesi unikālu krāsu un apdares kombināciju.


Pārlūkojiet pārsteidzošos SV Bespoke Curated Palette toņus vai nosakiet savu zīmola pigmentu, izmantojot mūsu ekskluzīvo Match to Sample pakalpojumu. Mēs nodrošināsim, lai jūsu vēlamā krāsa tiktu izveidota bez kompromisiem.


Lai panāktu maksimālu efektu, ir iespējams izvēlēties kontrastējošas krāsas jumtu, spoguļu korpusus un riteņu disku ieliktņus.


Turpinot ceļu iespēju un iedvesma pasaulē, jūs varat izvēlēties ārējos akcentus un uzrakstus no izsmalcinātiem materiāliem un krāsām.

NOSKATIETIES FILMU PAR EKSTERJERU
RANGE ROVER BY SV BESPOKE
RANGE ROVER BY SV BESPOKE

KABĪNE BEZ IEROBEŽOJUMIEM

Jūsu SV Bespoke Range Rover salonā jūs ieskauj komforts un kvalitāte, kas pielāgota jūsu gaumei.


Izvēlieties no klāsta, ko veido Near-Aniline āda un ilgtspējīgs Ultrafabric materiāls ar ekskluzīvām krāsām un perforāciju. Vai arī ļaujiet savam SV Bespoke ekspertam palīdzēt vadīt jūs izvēles ar prasmīgi izstrādātu ieteikumu portfeli.


Lai izveidotu ekskluzīvu interjeru, jūs varat izvēlēties skaistus finierējumus un apdares materiālus ar intarsiju, metāla inkrustācijām vai mozaīkas iespiedumiem. Šis pielāgošanas līmenis attiecas arī uz sēdekļu šuvēm un grīdas paklājiem.


Turpinot jūsu pašizpausmes ceļojumu vēl tālāk, mēs aicinām jūs personalizēt jūsu sēdvietu, izmantojot izšuvumus un sliekšņu uzlikas ar pēc pasūtījuma veidotu grafiku un vēstījumu.

Noskatieties filmu par interjeru
RANGE ROVER BY SV BESPOKE
Lai kāds būtu jūsu stāsts, izstāstiet to, skatoties caur mūsu amatnieku un meistaru acīm.

Atrodiet vietējo pārstāvi