NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NODAĻA SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

NEPĀRSPĒJAMA GREZNĪBA. SATRIECOŠS SNIEGUMS
RANGE ROVER – RADĪTS SV BESPOKE

RANGE ROVER – RADĪTS SV BESPOKE

Mēs to padarām īpašu, bet jūs – unikālu.
JAUNAIS RANGE ROVER SV

JAUNAIS RANGE ROVER SV

Izsmalcināta Range Rover greznības un personalizācijas interpretācija.
JAUNAIS RANGE ROVER SPORT

JAUNAIS RANGE ROVER SPORT

Progresīvas inovācijas apvienojumā ar pasaulē pirmajām tehnoloģijām SUV. Uzlabotā veiktspēja – tas ir nepietiekams novērtējums.

SAJŪTA, KURAI NAV LĪDZĪGU

Nekad neapstājamies, vienmēr turpinām meklēt. Gan mūsu dizaina ekspertus, gan tehniskos inovatorus un pieredzējušos meistarus vada tieksme pēc spožuma. Mēs eksperimentējam, sadarbojamies, sacenšamies, taču nekad nepieļaujam kompromisus. Mēs esam tie, kuri vaicā: “Ja nu mēs varētu padarīt labāko, kas mums ir, vēl izsmalcinātāku, vēl dinamiskāku un vēl vairāk par Jūsējo?”

IZCEĻAM VISĪPAŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

IZCEĻAM VISĪPAŠĀKOS AUTOMOBIĻUS

Materiāli. Braukšanas pieredze. Statuss. Līdz ar jaunā Range Rover SV nonākšanu tirgū, elegantā, rokām darinātā apaļā keramikas emblēma simbolizē visu SV zīmola automobiļu vīziju, nolūku un kaislību.

PADARĀM LABĀKO VĒL EKSKLUZĪVĀKU

Nekad neapstājamies, vienmēr turpinām meklēt. Gan mūsu dizaina ekspertus, gan tehniskos inovatorus un pieredzējušos meistarus vada tieksme pēc spožuma. Mēs eksperimentējam,
sadarbojamies, sacenšamies, taču nekad nepieļaujam kompromisus. Mēs esam tie, kuri vaicā: “Ja nu mēs varētu padarīt labāko, kas mums ir, vēl izsmalcinātāku, vēl dinamiskāku un vēl vairāk par
Jūsējo?”

MAKING THE BEST EVEN MORE EXCLUSIVE

VISLABĀKIE APDARES VARIANTI UN MATERIĀLI

Pedantiski attiecībā uz detaļām, pārņemti ar tiekšanos pēc pilnības. Izsmalcināto materiālu, krāsu un apdares elementu izmantošana ir galvenā SV atšķirības zīme. Izvēlieties jaunā Range Rover SV keramikas salona un virsbūves detaļas. Keramika, simbolizējot mūsu modernās greznības izpausmi, ir dabīgs, taču izturīgs materiāls, kas izceļas ar gludu, vēsu un taustei patīkamu apdari, kāda visbiežāk sastopama luksusa klases pulksteņu un juvelierizstrādājumu pasaulē.

THE FINEST FINISHES AND MATERIALS

VEIDOJOT UNIKĀLU SAIKNI STARP VADĪTĀJU UN AUTOMOBILI

Nodaļas Special Vehicle Operations tehniskais centrs ir speciāli izveidots izcilības centrs, kas aizņem 20 000 kvadrātmetru platību. Tas iedalīts četrās galvenajās zonās: VIP pasūtīšanas kompleksā, ražošanas blokā, krāsošanas blokā un F1 stila tehniskajā kompleksā. Šis mūsdienīgais centrs rada automobiļus, kas izceļas ar nepārspējamām pielāgošanas iespējām un greznību.

BUILDING A UNIQUE CONNECTION BETWEEN DRIVER AND MACHINE

MŪSU JAUNĀKAIS SV PRODUKTU PORTFELIS

Izpētiet jaunākos Land Rover Special Vehicle Operations nodaļas veikumus.