SERVISS UN APKOPE

SERVISS UN APKOPE
ORIĢINĀLĀS REZERVES DETAĻAS

ORIĢINĀLĀS REZERVES DETAĻAS

Lai Land Rover ir un paliek 100 % Land Rover. Visām mūsu oriģinālajām rezerves detaļām tiek piešķirta 24 mēnešu garantija – vēl daudziem jo daudziem kilometriem pārliecinātu braucienu.
REMONTS

REMONTS

Remontējot automobili Land Rover pilnvarotajā salonā, tas tiks salabots atbilstoši mūsu striktajiem standartiem – ar oriģinālajām rezerves detaļām, Land Rover metodoloģiju un pilnībā apmācītu personālu.
APSKATĪT APKOPES VĒSTURI

APSKATĪT APKOPES VĒSTURI

Vien ar dažiem klikšķiem piekļūstiet savai Land Rover tiešsaistes apkopes vēsturei. Tā vietā, lai meklētu papīra dokumentus, mēs visu informāciju uzglabājam vienuviet.
RIEPAS

RIEPAS

Mūsu riepu piedāvājums tika atlasīts, attīstīts un pārbaudīts speciāli Jūsu Land Rover automobilim, lai tas varētu pieveikt jebkādas teritorijas neatkarīgi no braukšanas apstākļiem un ilgtermiņā.
AUTOPARKIEM UN BIZNESAM

AUTOPARKIEM UN BIZNESAM

Land Rover mazumtirgotāju tīkls saprot, kādas ir būtiskākās prasības plašajā biznesa klientu lokā. Mēs nodrošinām daudzus pakalpojumus, kas izveidoti tā, lai Jūs, maksimāli nemainot darba dienas plānus, varētu saņemt visu nepieciešamo.
ADBLUE® UZPILDĪŠANA

ADBLUE® UZPILDĪŠANA


Kā papildinājumu kārtējai apkopei, piedāvājam AdBlue® uzpildīšanu līdz ražotāja ieteiktajam uzpildes līmenim, neņemot vērā obligāto daudzumu*. Ja esat iegādājies Land Rover plānotās apkopes pakalpojumu, tad pie sava vietējā mazumtirgotāja varat saņemt arī bezmaksas uzpildīšanas pakalpojumu. Lūdzu, skatiet tālāk norādīto informāciju.
ATRAST MAZUMTIRGOTĀJU

*Kad AdBlue® līmenis pazeminās, ziņojumu centrā tiek rādīts paziņojums. Uzpildiet AdBlue® tvertni pie pirmās izdevības. Iespējams sazināties ar Land Rover mazumtirgotāju / autorizēto remontdarbu veicēju, lai noorganizētu pilnu AdBlue® uzpildi.
Ja nepieciešams, AdBlue® iespējams papildināt, izmantojot speciāli šim nolūkam paredzētas nepilošas uzpildes pudeles, kas pieejamas pie Land Rover mazumtirgotāja / autorizētā remontdarbu veicēja. Vidējais AdBlue® patēriņš ir 1 litrs uz 800 km (500 jūdzes). Tomēr patēriņa rādītāji var ievērojami atšķirties atkarībā no Jūsu braukšanas stila, laika apstākļiem un ceļa stāvokļa.


AdBlue® ir Verband der Automobilindustrie e. V. (VDA) reģistrēta preču zīme.