KĀ UZLĀDĒT JŪSU UZLĀDĒJAMĀ HIBRĪDA (PHEV) AUTOMOBILI

Rodoties nepieciešamībai uzlādēt PHEV automobili, to izdarīt būs tik vienkārši kā vēl nekad. Esam apkopojuši visu būtiskāko informāciju par automobiļa uzlādi, lai varat baudīt savu automobili katru dienu.

VIDEO PAMĀCĪBA AUTOMOBIĻA UZLĀDĒŠANAI

VIDEO PAMĀCĪBA AUTOMOBIĻA UZLĀDĒŠANAI

Iepazīstieties ar sava Land Rover uzlādes procesu vien trīs minūtēs.
NOSKATIETIES VIDEO

PHEV AUTOMOBIĻA UZLĀDES SAVIENOJUMI

Jūsu uzlādējamā hibrīda (PHEV) Land Rover automobiļa uzlādēšanai tiek izmantota kombinētā uzlādes sistēma jeb Combined Charging System (CCS). Tā pielāgota lēnākai uzlādei ar maiņstrāvu (AC), taču dažiem modeļiem iespējama arī ātrā uzlāde ar līdzstrāvu (DC). Daži citi ražotāji automobiļu uzlādei izmanto atšķirīgas uzlādes sistēmas, piemēram, CHAdeMo. Šāda tipa uzlādes stacijas ir retāk sastopamas un nav piemērotas Land Rover PHEV automobiļiem.

UZLĀDE AR MAIŅSTRĀVU (AC)

UZLĀDE AR MAIŅSTRĀVU (AC)

Augšējā automobilī iebūvētā CCS savienojuma daļa tiek izmantota uzlādei ar maiņstrāvu (AC) (līdz 7 kW). Tas ir 2. tipa jeb Type 2 savienotājs, kas saderīgs ar Jūsu mājas uzlādes staciju, publiskajiem maiņstrāvas (AC) uzlādes punktiem un mājas kontaktligzdām.
UZLĀDE AR LĪDZSTRĀVU (DC)

UZLĀDE AR LĪDZSTRĀVU (DC)

Atsevišķiem modeļiem automobiļa apakšējā daļā iebūvētā CCS savienojuma daļa aprīkota ar diviem kontaktiem, kas apvienojami ar trīs augšējiem kontaktiem, lai nodrošinātu iespēju izmantot ātrās līdzstrāvas (DC) uzlādes (līdz 50 kW) stacijas, kas parasti pieejamas uz lielceļiem un galvenajiem ceļiem. Diviem apakšējiem kontaktiem var piekļūt, noņemot apakšējās ligzdas vāku.

PHEV AUTOMOBIĻA UZLĀDES KABEĻI

Jūsu PHEV automobilis ir saderīgs ar trīs veidu uzlādes kabeļiem, kas paredzēti dažādiem jaudas avotiem.

PUBLISKĀS UZLĀDES (AC) UN SIENAS LĀDĒTĀJA KABELIS (MODE 3)

PUBLISKĀS UZLĀDES (AC) UN SIENAS LĀDĒTĀJA KABELIS (MODE 3)

Mode 3 uzlādes kabelis paredzēts automobiļa uzlādei mājas uzlādes stacijās (sienas lādētājs), kā arī publiskajās maiņstrāvas (AC) uzlādes stacijās. Tas abos galos aprīkots ar Type 2 savienotāju.
STACIONĀRAIS ĀTRĀS UZLĀDES AR LĪDZSTRĀVU (DC) KABELIS

STACIONĀRAIS ĀTRĀS UZLĀDES AR LĪDZSTRĀVU (DC) KABELIS

Ātrās uzlādes ar līdzstrāvu (DC) kabelis vienmēr ir pievienots publiskās uzlādes stacijām, kas atrodas uz lielceļiem un galvenajiem ceļiem, tādēļ nav nepieciešams izmantot savu kabeli. Lai sāktu uzlādi, savienotājs jāpievieno abām automobiļa CCS pievada daļām.
MĀJAS UZLĀDES KABELIS (MODE 2)

MĀJAS UZLĀDES KABELIS (MODE 2)

Uzlādes kabelis Mode 2 savieno Jūsu automobili ar mājas kontaktligzdām, izmantojot Type 2 savienotāju vienā galā un mājas kontaktligzdu – otrā.

REKOMENDĒJAMĀS VIEDTĀLRUŅU LIETOTNES

Izmantojot lietotni Land Rover Remote un Land Rover iGuide, varēsit uzraudzīt un kontrolēt sava PHEV uzlādes procesu mājās vai publiskās uzlādes stacijās, kā arī atrast informāciju par automobiļa lādēšanu.

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ UZLĀDES INFORMĀCIJA

VIENMĒR PIEEJAMA SVARĪGĀKĀ UZLĀDES INFORMĀCIJA

Lietotne Land Rover iGuide ļauj pavisam vienkārši atrast nepieciešamo informāciju par Jūsu Land Rover PHEV automobili, izprast tā galvenās funkcijas un vadīklas. Tā darbojas arī kā Jūsu mobilā lietotāja rokasgrāmata, nodrošinot to, ka atbilde uz jebkuru jautājumu par automobiļa uzlādi vienmēr ir Jums pa rokai.
PĀRVALDIET UN UZRAUGIET AUTOMOBIĻA UZLĀDES PROCESU NO JEBKURAS VIETAS

PĀRVALDIET UN UZRAUGIET AUTOMOBIĻA UZLĀDES PROCESU NO JEBKURAS VIETAS

Mobilās lietotnes Land Rover Remote funkcija Remote Charging sniedz iespēju pilnībā pārvaldīt automobiļa funkcijas Jūsu viedtālrunī. Ar vienu pogas spiedienu varēsit iestatīt arī izbraukšanas laikus un vēlamo uzlādes periodu.

PAPILDU PALĪDZĪBA PHEV AUTOMOBIĻU ĪPAŠNIEKIEM

PHEV AUTOMOBIĻU IESTATĪJUMI

PHEV AUTOMOBIĻU IESTATĪJUMI

Lai maksimāli izmantotu galvenās automobiļa funkcijas un īpašības, vispirms pieslēdzieties automobiļa infoizklaides sistēmai un iestatiet attālinātās vadības ar viedtālruni1 funkcijas.
PHEV AUTOMOBIĻU BRAUKŠANAS REŽĪMI

PHEV AUTOMOBIĻU BRAUKŠANAS REŽĪMI

Iepazīstieties ar automobiļa braukšanas režīmiem, kas ļauj braukt, izmantojot elektroenerģiju un (vai) benzīnu.

1Tikai saderīgiem viedtālruņiem. Lietošana atkarīga no trešo pušu platformu pieejamības konkrētajā tirgū. Izmantošanai nepieciešams mobilā tīkla pārklājums.

InControl raksturīgās iezīmes, iespējas un to pieejamība ir atkarīga no tirgus – pārbaudiet kopā ar savu mazumtirgotāju vietējā tirgus pieejamību un pilnos noteikumus. Dažām funkcijām var būt nepieciešama atbilstoša SIM karte ar derīgu datu līgumu, kam pēc sākotnējā termiņa beigām būs nepieciešama turpmāka abonēšana pie Jūsu mazumtirgotāja. Mobilo savienojumu nav iespējams garantēt visās vietās.

IOS ir Apple Inc. preču zīme. Var tikt piemēroti Apple Inc. gala lietotāju noteikumi.

Android ir Google LLC preču zīme.