RANGE ROVER EVOQUE IESPĒJAS UN PIEDERUMI

Personalizējiet savu Range Rover Evoque ar dažādām opcijām un piederumiem, kas uzlabo dzīvi katru dienu.

PIEEJAMĀS PAKOTNES

Pateicoties virknei iespēju, kas papildina viena otru, mūsu piedāvātās pakotnes var uzlabot un personalizēt gan jūsu Range Rover Evoque dizainu, gan braukšanas īpašības.

MELNĀ PAKOTNE
TEHNOLOĢIJU PAKOTNE
DINAMISKAS VADĀMĪBAS PAKOTNE
VADĪTĀJA ATBALSTA PAKOTNE

KOMFORTA PAKOTNE

Automātiskās tālās gaismas braukšanu ar Range Rover Evoque pēc tumsas iestāšanās padara vēl vienkāršāku. Elektriskais bagāžas nodalījuma vāks nodrošina īpaši vieglu piekļuvi kravas telpai. Vēl vairāk komforta nodrošina bezatslēgas piekļuve automašīnai.

AUKSTĀ KLIMATA KOMPLEKTS

Pateicoties apsildāmam vējstiklam, apsildāmiem priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem, un stūrei, Jūs jutīsities komfortabli neatkarīgi no tā, cik auksts ir ārā.

KOMFORTA KOMPLEKTS

Padariet salonu vēl pievilcīgāku. Jūsu braukšanas komfortu uzlabo gan gaisa attīrīšanas sistēma Air Purification Plus, gan konfigurējamais salona apgaismojums, gan divu zonu klimata kontrole.

VILKŠANAS PAKOTNE

Pateicoties vilkšanas pakotnei Towing Pack, kas ietver uzlaboto vilkšanas palīgsistēmu un elektriski izbīdāmu sakabes āķi, 3braukšana ir viegla neatkarīgi no apvidus reljefa vai mašīnas noslodzes.

EKSTERJERA VARIĀCIJAS

Jums savu Range Rover Evoque palīdzēs izveidot plašs krāsu, disku un jumta variantu klāsts.

Tribeca Blue

KRĀSU OPCIJAS

Izpaudiet savu personību ar mūsu paplašināto krāsu paleti, tostarp Arroios Grey, Tribeca Blue un Corinthian Bronze.
JUMTA VERSIJAS

JUMTA VERSIJAS

Personalizējiet savu Range Rover Evoque vēl vairāk vai ienesiet vairāk dabiskā apgaismojuma salonā ar fiksēta vai atverama panorāmas4 jumta opcijām, vai jumtu kontrastējošajās Corinthian Bronze un Narvik Black krāsās.
RITEŅU OPCIJAS

RITEŅU OPCIJAS

Padariet savu auto vizuāli vēl pievilcīgāku ar līdz pat 21 collas vieglmetāla diskiem, kas pieejami sudraba, satīna tumši pelēkā, glancēti melnā un glancēti tumši pelēkā krāsā ar kontrastējošiem spieķiem.

AKSESUĀRI

Personalizējiet savu Evoque vēl vairāk ar dažādiem eksterjera un interjera aksesuāriem, kas kalpos kā papildinājums Jūsu dzīvesveidam.

PRAKTISKUMAM
DZĪVNIEKU DRAUGIEM
PERFEKTAI AIZSARDZĪBAI

TURPINIET IZPĒTI

IZPĒTĪT RANGE ROVER EVOQUE

IZPĒTĪT RANGE ROVER EVOQUE

Izcils un pārliecināts visos aspektos.
MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

MODEĻI UN SPECIFIKĀCIJAS

Apskatiet pilnu modeļu klāstu un specifikācijas.

1ClearSight GroundView ir atkarīgs no 360 grādu Surround kameras. Attēls nav tiešraidē. Drošības nolūkos pārbaudiet apkārtni. Izvēles funkcija.

2Blind Spot Assist var palīdzēt novērst sadursmes. Ja brīdī, kad sākat mainīt joslu, Jūsu automašīna aklajā zonā konstatē citu auto, uz stūres ratu automātiski tiek pielikts spēka moments, tā norādot, ka ir jāveic stūrēšanas korekcija.

3Vilkšana un zemo pārnesumu izmantošana būtiski ietekmēs EV sniedzamību.

4Bīdāmais panorāmas jumts pazemina griestu augstumu gan priekšā, gan aizmugurē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka alternatīvajos apdares līmeņos standarta funkcijas var tikt aizvietotas. Standarta funkcijas var atšķirties arī atkarībā no dzinēja varianta un transmisijas.

Papildfunkcijas un to pieejamība var atšķirties atkarībā no transportlīdzekļa specifikācijas (modeļa un dzinēja), vai arī, lai tās varētu uzstādīt, auto ir jāaprīko ar citām funkcijām. Lai iegūtu detalizētu informāciju, lūdzu, sazinieties ar vietējo mazumtirgotāju vai konfigurējiet savu automašīnu tiešsaistē.