LAND ROVER <br>UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

LAND ROVER
UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS


PHEV – MŪSU INOVATĪVĀKAIS DZINĒJU SISTĒMA

Land Rover ir radīts Latvijas apstākļiem. Tā nepārspējamā un pastāvīgā pilnpiedziņa un Terrain Response sistēma jūs nogādās galamērķī neatkarīgi no laika apstākļiem. SUV, pilnpiedziņa un Land Rover.

Tagad arī ir pieejama plaša PHEV hibrīdu kolekcija.

JAUNAIS
RANGE ROVER PHEV UZLĀDĒJAMAIS

Pieejams no 2022. gada janvāra.

Satriecoša izsmalcinātība un greznība

JAUNAIS
RANGE ROVER SPORT PHEV UZLĀDĒJAMAIS

Izteiksmīgs, dramatisks, bezkompromisu.

RANGE ROVER SPORT PHEV UZLĀDĒJAMAIS

Visdinamiskākais modelis Range Rover kolekcijā. Uzlādējamais hibrīds ar četru riteņu piedziņu, kas var nobraukt 48 kilometrus (WLTP) ar vienu uzlādi. Ja vēlaties iet tālāk par citiem, braslu pārbraukšana 850 mm dziļumā to garantē.

No 93 400 EUR

RANGE ROVER VELAR PHEV UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Range Rover iepazīstina ar atjaunoto Velar, kurš tagad ir vēl ekoloģiskāks, modernāks un izceļas ar atjaunotu un elegantu dizainu. Range Rover tiek piedāvāts ar hibrīda Plug-in sistēmu, vienas rindas sešu cilindru benzīna un dīzeļa dzinējiem, kā arī ar standartaprīkojumā iekļautu pneimatisko piekari. Tas izceļas ar savu spēju tikai elektriskajā režīmā nobraukt 53 km attālumu.

No 76 150 EUR

RANGE ROVER EVOQUE PHEV UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Kluss, bet ne neuzkrītošs. Jaunais Range Rover Evoque P300e uzlādējamais hibrīds piedāvā izcilu pilnpiedziņas un elektriskas kustības kombināciju. Jūs varat nobraukt līdz 55 kilometriem tikai ar elektrību. Akumulatoru līdz 80% var bez pilnībā uzlādēt tikai 30 minūtēs (DC). Izbaudiet Range Rover neatkārtojamo stilu neatkarīgi no ceļa stāvokļa. Lasiet vairāk par šo jauno modeli ar 309 zirgspēkiem

No 59 450 EUR

DISCOVERY SPORT PHEV UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

Jauda lielākiem piedzīvojumiem. Jaunais Land Rover Discovery Sport P300e ir uzlādējams hibrīds, kas darbojas tikai ar tīru elektrību līdz 55 kilometriem. 309 zirgspēku jauda, unikāla četru riteņu piedziņas sistēma un iespaidīgi pabeigts, daudzfunkcionāls salons visai ģimenei. Lai uzlādētu akumulatoru līdz 80%, ir nepieciešamas tikai 30 minūtes (DC).

No 58 600 EUR

DEFENDER PHEV UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDS

2021. gada progresīvais un jaunais uzlādējamā hibrīdautomobiļa (PHEV) modelis P400e ir kā atslēga uz Defender pievilcības paplašināšanu. Apvienojot jaudīgo 2,0 litru četru cilindru benzīna dzinēju ar 105 kW elektrisko dzinēju, 404 ZS modelis P400e nodrošina ievērojamu griezes momentu, saglabājot zemas ekspluatācijas izmaksas ar CO2 emisijām, kas ir 74 g/km, un kombinēto degvielas ekonomiju 3,3 l/100 km. Pilnībā elektriskajā režīmā tas ar nulli izpūtēja emisijām var nobraukt līdz 43 km.

No 74 150 EUR

UZZINĀT VAIRĀK

KO NOZĪMĒ PHEV?

KO NOZĪMĒ PHEV?

Uzlādējamais hibrīds tiek saukts arī par hibrīdu, plug-in hibrīds vai tiek lietots saīsinājums PHEV. Atklājiet Land Rover P300e un P400e uzlādējamo hibrīdu tehnoloģijas.
UZZINĀT VAIRĀK
ATBILDĪGA UZŅĒMĒJDARBĪBA

ATBILDĪGA UZŅĒMĒJDARBĪBA

Arī attīstot ilgtspējīgu ražošanu un nodrošinot savu ražotņu atbilstību augstākajiem pasaules standartiem, mēs veidojam jaunu pieeju efektivitātes palielināšanai un atkritumu samazināšanai. Tāpat esam ievērojami samazinājuši ūdens izlietojumu, enerģijas patēriņu un atkritumu daudzumu, kas nonāk izgāztuvēs.
UZZINĀT VAIRĀK
MŪSU HIBRĪDA, BENZĪNA VAI EURO 6 DĪZEĻA SUV KLĀSTS

MŪSU HIBRĪDA, BENZĪNA VAI EURO 6 DĪZEĻA SUV KLĀSTS

Mūsu strāvas benzīna un dīzeļa dzinēji ir vistīrākie un efektīvākie, kādus jebkad esam radījuši. Mūsu jaunais uzlādējamais hibrīda elektriskais dzinējs ir mūsu visinovatīvākais līdz šim radītais spēka piedziņas bloks kurš ir piemērotākais jums?
UZZINĀT VAIRĀK