50 RANGE ROVER GADI

50 RANGE ROVER GADI

CILDINOT GREZNĪBAS UN VEIKTSPĒJAS ETALONU

IZSMALCINĀTS JAU VAIRĀK NEKĀ 50 GADUS

Pirmais 4x4 automobilis tika radīts, lai uz ceļa tas būtu tikpat labs, cik labs tas bija bezceļu apstākļos, un Range Rover turpina ievērot šo zelta standartu arī šodien. Gan savās mājās Place du Casino, kas atrodas Monako, gan Sahāras tuksnesī mēs svinam mūsu pirmšķirīgās greznības SUV celmlauža panākumus.

IKONAS ATTĪSTĪBA

1970
1981
1994
2001
2002
2005
2012
2014
2018
2020
PAGRIEZIENA PUNKTS

PIRMĀ PAAUDZE

GADS

1970

KAS NOTIKA?

Jaunais Range Rover ar vieglo alumīnija V8 dzinēju, pastāvīgo pilnpiedziņu 4WD un apaļajām disku bremzēm tika prezentēts 17. jūnijā.

DZIMIS, LAI IZZINĀTU VISU JAUNO

Range Rover ir iekarojis kontinentus.

DARJENAS KALNU PĀREJAS ŠĶĒRSOŠANA (1972)

DARJENAS KALNU PĀREJAS ŠĶĒRSOŠANA (1972)

1972. gadā Range Rover kļuva par pirmo automobili, kas pieveicis 18 000 jūdzes garo distanci, piedaloties Transamerikas ekspedīcijā, ko bija noorganizējusi britu armija un kas iekļāva riskanto Darjenas kalnu pārejas šķērsošanu Dienvidamerikā.

VAI ZINĀJĀT?

Četras lietas, ko vēl nezināt par mūsu celmlauzi SUV.

ĪSTENA FILMU ZVAIGZNE
UGUNSDZĒSĒJS
MUZEJA EKSPONĀTS
A-SARAKSTA IZVĒLE

IEGĀDĀJIETIES RANGE ROVER

Izbaudi mūsu pirmās klases Land Rover ceļojuma jaunākos attīstības posmus.

RANGE ROVER FIFTY – JAU DRĪZUMĀ

RANGE ROVER FIFTY – JAU DRĪZUMĀ

Ar unikālajām Satin Auric Atlas stila detaļām un individuāliem pieskārieniem, piemēram, rokām veidotu ekspluatācijas plāksnes Fifty uzrakstu apvienojumā ar tekstu 1 of 1970, kas ir kā atgādinājums modeļa strikti ierobežotajam izlaidumam, Range Rover Fifty ir pacelts vēl augstākā līmenī.
INFORMĒT MANI
RANGE ROVER

RANGE ROVER

Izstarojot savu satriecošo mantojumu, Range Rover paceļ dizainu, komfortu un meistarību vēl nepieredzētos augstumos. Tas ir izsmalcinātas veiktspējas kalngals.
RANGE ROVER WESTMINSTER

RANGE ROVER WESTMINSTER

Mūsu ierobežotā daudzumā pieejamās modeļu versijas Westminster un Westminster Black ir aprīkotas ar ievērojamiem uzlabojumiem, vēl vairāk izceļot Range Rover prestižo stilu un būtību.
RANGE ROVER SVAUTOBIOGRAPHY DYNAMIC BLACK

RANGE ROVER SVAutobiography DYNAMIC BLACK

Šis satriecošais jaunā izlaiduma modelis, kas ietver Santorini Black stila metālisko virsbūvi un plašā klāstā pieejamos ekskluzīvos Black stila dizaina elementus, izceļ Range Rover graciozo profilu, izstarojot pirmšķirīgu izsmalcinātību.

Nuotraukose pateikti visureigiai įeina į automobilių gamintojo „Land Rover“ visame pasaulyje siūlomą visureigių asortimentą. Specifikacijos, pasirenkamoji įranga ir prieinamumas skirtingose šalyse gali skirtis, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su vietiniu „Land Rover“ pardavėju.