INOVĀCIJA, KAS PAPLAŠINA ROBEŽAS

INOVĀCIJA, KAS PAPLAŠINA ROBEŽAS

Vēl neparastākai dzīvei.
Dzimis no mūsu neatlaidīgās tiekšanās pēc izcilības, Range Rover Sport SV ir aizraujošs inovācijas paraugs, kas paplašina visas robežas.

RANGE ROVER DINAMISKĀKĀ BALSTIEKĀRTAS SISTĒMA

Iegūstiet labāku SV veiktspējas kontroli.

Tradicionālo šķērsstabilizatoru vietā izmantojot izsmalcinātu hidraulisko sistēmu, 6D Dynamics balstiekārta nodrošina izcilu sāniskās sasvēršanās kontroli un ievērojami samazinātu garenisko sasvēršanos, paātrinoties un bremzējot. Faktiski šī pasaulē pirmā sistēma kontrolē sasvēršanos tik efektīvi, ka ar vissezonas riepām ir iespējams 1,1 g sānu paātrinājums.

Tā rezultātā ir radīts visu laiku iesaistošākais Range Rover Sport.

6D Dynamics

Līdzās 8 kg svara ietaupījumam salīdzinājumā ar tradicionālajām škērsstabilizatoru sistēmām 6D Dynamics balstiekārta gudri reaģē uz dažādiem braukšanas stiliem – sniedzot jums dažādas vadāmības īpašības, kas pieskaņotas jūsu konkrētajai braukšanas videi.

Jaunajā SV Mode ir iekļauta unikāla slīpuma stingrības, kompresijas un atsitiena amortizācijas kalibrācija, kā arī automobiļa pazemināšana vēl par 15 mm, lai nodrošinātu izcili dinamisku braukšanu.

Un, tā kā automobilis mazāk sasveras un svars tiek sadalīts vienmērīgāk, lielāka bremzēšanas jauda tiek novirzīta uz aizmuguri, tā uzlabojot bremžu darbību.

Tas sniedz augstāku braukšanas komfortu un spējas, ko sagaidāt no Range Rover – ar samazinātu sānsveri un stingrību, ko vēlaties no sporta auto.

PIRMO REIZI 23 COLLU OGLEKĻA ŠĶIEDRAS DISKI

Ievērojams svara ietaupījums, izturība un stingrība. SV 23 collu oglekļa šķiedras diski ir apveltīti ar īpašībām, kas paplašina braukšanas dinamikas robežas. Tas radīts trīs gadus ilgas rūpīgas izstrādes un testēšanas rezultātā, un atspoguļo nemitīgu koncentrēšanos uz izcilību.

Hubcap

Ar inovatīvu piecu dalītu spieķu dizainu, ko bija iespējams izveidot, pateicoties sarežģītam oglekļa šķiedru klājumam, kopējais disku komplekta svara ietaupījums salīdzinājumā ar tāda paša izmēra kaltiem alumīnija diskiem ir 21 kg. Tas nozīmē straujāku paātrinājumu un palēninājumu, lielāku veiklību un vēl labāku degvielas ekonomiju.


Izcilā izturība un stingrība, ko piedāvā novatoriskā oglekļa kompozītmateriāla struktūra un formēšanas process, nozīmē arī lielāku stūrēšanas stabilitāti. Tas ir ritenis, kas pārkāpj paplašina dinamikas robežas un uzlabo vadītāja prieku gan uz ceļa, gan bezceļa apstākļos.


Ir pieejams glancēts un satinēts disku materiāla tonējums, un apdare tiek saskaņota ar jūsu automobiļa virsbūves krāsu.

VAINAGOJOŠA RIEPU KONTROLE

Range Rover Sport SV ir pirmais Range Rover vēsturē, kam ir atšķirīgu riteņu komplekts ar 285 mm riepām priekšā un 305 mm aizmugurē, kas nodrošina papildu saķeri un kontroli.

OGLEKĻA KERAMIKAS BREMZES. PIRMOREIZ RANGE ROVER

OGLEKĻA KERAMIKAS BREMZES.
PIRMOREIZ RANGE ROVER.

Sadarbībā ar pasaules bremžu tehnoloģiju līderi Brembo Range Rover Sport SV ir aprīkots ar unikālu Integrated Power Boost (IPB) bremžu sistēmu, kas nodrošina nepārspētu bremzēšanas veiktspēju.


Radīta, lai nodrošinātu uzlabotu noturību pie augstām temperatrūrām un nevainojamu bremžu spēku sadalījumu, šī augstas veiktspējas bremžu sistēma attīsta izcilu jaudu, saglabā noturību un tai ir lēnāks nodilums. To ir kalibrējusi SV komanda, lai nodrošinātu visu laiku atsaucīgāko pedāļa izjūtu Range Rover automobilī.

Pateicoties Formula 1 tehnoloģijai

Pateicoties Formula 1 tehnoloģijai, 440 mm diski ir lielākie, kas uzstādīti sērijveida automobilī.


Lai garantētu augstu mehānisko izturību un noturību, katra bremžu diska vieglais keramiskais materiāls ir pastiprināts ar oglekļa šķiedru, un diskiem ir papildu keramiskais berzes slānis uz abām darba virsmām. Neatsperotā masa kopumā samazināta par ievērojamiem 34 kg.

AMS

Pat pie intensīvā karstuma, ko rada spraigas sesijas trasē – testējot ar slodzi, kas vairāk nekā divas reizes pārsniedz AMS (Automotive Sport) standarta prasības – unikālais astoņu virzuļu krusteniskais izkārtojums nodrošina optimizētu bremžu kluču spiediena cirkulāciju un darbības noturību, kas pārspēj daudzus sporta auto.

Raugoties no ārpuses, ekskluzīvā SV krāsu izvēle lieliski saskaņo bremžu skavas ar pārējo eksterjera apdari. Tā ir sistēma, kas izskatās tikpat dinamiska, cik dinamiska ir tās darbība.

VISU LAIKU JAUDĪGĀKAIS RANGE ROVER.

Izbaudiet ekskluzīvu SV veiktspēju.


Range Rover Sport SV unikālais 4,4 litru V8 MHEV benzīna dzinējs nodrošina pulsējošu 635 ZS jaudu, 800 Nm griezes momentu un 0-100 km/h paātrinājumu 3,6 sekundēs*.

Range Rover Sport SV

Pateicoties paralēlajiem twin-scroll turbokompresoriem, kas nodrošina atsaucīgu reakciju un palielina jaudu visā apgriezienu diapazonā, Range Rover Sport SV nodrošina labāku automobiļa vadīšanu, kā arī augstāku maksimālo jaudu un efektivitāti nekā jebkurš iepriekšējais V8 Range Rover.

Katrā cilindrā ir pielietota īpaša tehnoloģija, kas agrāk izmantotās tērauda čaulas aizstāj ar uzsmidzinātu pārklājumu. Tas samazina svaru un berzi, vienlaikus uzlabojot siltuma pārvadi un termālo efektivitāti. Valvetronic mainīgā ieplūde un dubultā VANOS vārstu vadības sistēma sekmē gāzu sadales sistēmu optimālai degmaisījuma sadegšanas veiktspējai.

Dynamic Launch Mode starta režīmā MHEV sistēma palielina veiktspēju, izmantojot elektronisko atbalstu, tā nodrošinot visatsaucīgāko paātrinājumu.

Akustiski Range Rover SV skan tikpat labi, kā brauc. Aktīvajai izplūdes sistēmai ir divpakāpju elektroniski vadāmi vārsti, kas nodrošina mērķtiecīgu, modulētu pulsāciju pie nelielas droseļvārsta pavēršanas.

Aktivizējot SV Mode režīmu, dzinēja vadība pārslēdzas uz augstāku veiktspēju – izplūdes vārsti tiek atvērti biežāk un ilgāk. Palielinoties dzinēja apgriezieniem un noturīgi palielinoties gaisa padevei, SV precīzais, stingrais skanējums rezonē, radot patiesi teatrālu efektu.

Range Rover

IZCILS DZIĻI IESKAUJOŠS AUDIO

Fiziski sajūtiet mūzikas plūsmu. Ar taustāmu un daudz plašāku diapazonu nekā tradicionālajiem skaļruņiem, SV Body and Soul priekšējie sēdekļi, ko darbina SUBPAC™, pārvērš skaņu dziļi ieskaujošā un niansētā fiziskā basā.

SUBPAC

SUBPAC™ vibrotaktīvā tehnoloģija, ko izmanto profesionāli mūzikas producenti un skaņu dizaineri visā pasaulē, apvieno mākslīgā intelekta optimizācijas programmatūru ar diviem haptiskiem pastiprinātājiem un četriem iebūvētiem pārveidotājiem.

Tā papildina automobiļa 29 skaļruņu Meridian Signature skaņas sistēmu. Tā ir īsta revolūcija automobiļu audio jomā un paradigmas maiņa jūsu mūzikas baudīšanā.

Ar sešiem labsajūtas režīmiem – no “mierīga” līdz “uzmundrinošam” – biometriskā pārbaude ir parādījusi, ka Body and Soul sēdekļi pasažieriem sniedz izmērāmus ieguvumus, tostarp samazina stresu un uzlabo koncentrēšanos.

Pateicoties intuitīviem drošības brīdinājumiem, SV Body and Soul sēdeklis nodrošina visdziļāko un personīgāko multivides pieredzi ik braucienā.

TURPINIET ATKLĀT

JAUNAIS RANGE ROVER SPORT SV

JAUNAIS RANGE ROVER SPORT SV

Aizraujošs, dinamisks, pārliecinošs.
SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Nepārspējama greznība. Izcila veiktspēja.
RANGE ROVER SPORT MODEĻI

RANGE ROVER SPORT MODEĻI

Jaunākā kolekcija
  • Griezes moments līdz 800 Nm un 0-100 km/h 3,6 sekundēs, izmantojot kombinēto dzinēja un vieglā hibrīda (MHEV) jaudu, dinamisko starta režīmu, oglekļa šķiedras riteņus un bremzes.